7 Oprogramowanie do naprawy obrazów do odzyskiwania uszkodzonych zdjęć

Oprogramowanie do naprawy zdjęć może uratować życie, jeśli Twoje cenne zdjęcia zostały uszkodzone lub uszkodzone.

Zdjęcia niosą nasze wspomnienia i emocje. To coś, co zawsze chciałbyś zachować i odwiedzać, kiedy tylko chcesz lub gdy mocno cię dotknie nostalgia. Zdjęcie może zawierać wspomnienia uchwycone, gdy otrzymałeś pierwszą nagrodę w szkole, urodziny, kiedy byłeś mały, czas spędzony z rodziną lub przyjaciół, z którymi straciłeś kontakt, ale zdjęcia ożywiają to wszystko.

A kiedy zgubisz te zdjęcia, przypadkowo lub w inny sposób, jest to tylko bolesne. Bardzo chciałbyś go z powrotem; aby jeszcze raz spojrzeć na te zdjęcia i przeżyć te chwile.

Bez względu na to, jak bardzo się starałeś, takie sytuacje mogą przydarzyć się każdemu. Więc jeśli ci się to przydarzy, nie panikuj. Zamiast tego użyj oprogramowania do naprawy zdjęć, aby naprawić zdjęcia, które stały się rozmazane, wyszarzone lub zniekształcone.

Co może dla Ciebie zrobić narzędzie do naprawy zdjęć?

Istnieje wiele przyczyn uszkodzonych lub uszkodzonych zdjęć, takich jak nieprawidłowe odzyskiwanie plików, formatowanie pamięci, przesyłanie plików, awaria komputera, wirusy komputerowe, ataki hakerów itp.

Chociaż możesz kontrolować swoje działania, nie możesz kontrolować innych aspektów, takich jak hacki i wirusy.

Więc proszę, nie bicz się, kiedy to się stanie; oprogramowanie do naprawy zdjęć może pomóc w szybkim odzyskaniu zdjęć cyfrowych. Oprócz przywracania zdjęć może również pomóc w poprawie jakości obrazu. Twoje zdjęcia nie będą już zniekształcone ani rozmyte.

Narzędzia do naprawy zdjęć mogą obsługiwać różne urządzenia i systemy operacyjne, w tym Mac, Windows, karty pamięci, karty SD, dyski flash USB, aparaty cyfrowe i inne.

Ponadto nowoczesne oprogramowanie do naprawy zdjęć obsługuje różne typy plików, takie jak JPEG, TIFF, ARW, SRF, CRW, RW2 itp. Wiele narzędzi pomaga również wczytywać wiele zdjęć jednocześnie w celu naprawy, a przed zapisaniem na urządzeniu można wyświetlić ich podgląd.

Najlepsze jest to, że są łatwe w użyciu dla każdego, kto ma podstawowe umiejętności obsługi komputera.

Oto niektóre z narzędzi do naprawy zdjęć, które możesz rozważyć.

Naprawa gwiezdna

Jeśli Twoje cenne zdjęcia są uszkodzone, możesz wypróbować narzędzie do majsterkowania – Naprawa gwiezdna – szybko przywrócić lub naprawić obrazy. Jest to potężne narzędzie, które może naprawić każdy uszkodzony obraz i sprawić, że będzie żywy i ostry, aby pomóc Ci zachować wspomnienia.

Narzędzie może naprawić rozmazane, wyszarzone, pikselowane i zniekształcone obrazy oraz naprawia nieprawidłową strukturę plików zdjęć i uszkodzony nagłówek. Ponadto Stellar Repair wykorzystuje przykładowe pliki do naprawy poważnie uszkodzonych zdjęć. Obsługuje napędy komputerów z systemem Windows i Mac, karty pamięci, karty SD, dyski flash USB i nośniki pamięci używane w dronach, CCTV, aparatach, telefonach z Androidem itp.

Stellar Repair może naprawić formaty obrazów RAW, takie jak CR2, DNG, NEF, ORF, RW2, SRF, TIFF, SR2, RAF, PEF, NRW, HEIC, MRW, CR3, ARW, ERF i CRW. Pokazuje podgląd obrazu po zakończeniu naprawy przed zapisaniem go w dowolnym folderze i zapewnia wyraźne obrazy bez względu na używane urządzenie.

Możesz naprawić tyle zdjęć, ile chcesz za jednym razem. Zaawansowane oprogramowanie wyodrębnia miniatury uszkodzonych zdjęć bez uszczerbku dla wierności wizualnej. Oprogramowanie jest również łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi użytkownika.

Korzystanie z tego oprogramowania naprawczego jest całkowicie bezpieczne i podczas pobierania nie dostaniesz żadnego trojana, złośliwego oprogramowania ani wirusa. Wykonaj proste kroki, aby rozpocząć naprawę uszkodzonych zdjęć; dodaj plik, wybierz opcję naprawy na ekranie, wyświetl podgląd obrazu i zapisz go w wybranej lokalizacji.

Udział tenorowy

Uzyskaj wysokiej jakości narzędzie – Naprawa zdjęć Tenorshare – aby przywrócić i naprawić uszkodzone obrazy bez żadnych komplikacji. To oprogramowanie pomaga naprawić wiele zdjęć za pomocą prostych kroków i naprawić poważnie uszkodzone zdjęcia JPEG przy użyciu przykładowych plików.

Tenorshare Photo Repair obsługuje ponad 30 formatów obrazów, takich jak pliki obrazów RAW z aparatu, JPG, PNG i inne. Możesz naprawić ziarniste, rozmazane, zniekształcone i pikselowane zdjęcia, a także niedostępne i uszkodzone zdjęcia nagłówka oraz nieprawidłowe formaty plików. To narzędzie jest kompatybilne z macOS Big Sur, mac OS 10.14,10.12, 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, Windows 10/8/8.1, Vista XP.

Naprawiaj zdjęcia z telefonów komórkowych i przywracaj zdjęcia z aparatów takich jak Nikon, Fuji, Sony, Canon, Blackmagic, Go Pro, Panasonic itp. Możesz wyodrębnić wysokiej jakości miniatury zdjęć, których nie można naprawić, i wyświetlić podgląd obrazu przed wybraniem lokalizacji do zapisania plik. Przyjazny dla użytkownika interfejs jest łatwy, nie powodując żadnych problemów ze zrozumieniem oprogramowania.

Kup oprogramowanie Tenorshare Photo Repair za jedyne 49,99 USD z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego, aby doświadczyć jego magii.

iMyFone UltraRepair

Ultranaprawa od iMyFone to naprawa potęga do naprawiania nie tylko zdjęć, ale także filmów i dokumentów.

Może pracować z następującymi formatami:

  • Zdjęcia: JPEG, JPG, CR3, CR2, NEF, NRW, RAF, DNG, ARW, GPR, TIF, TIFF, CRW
  • Filmy: MOV, MP4, M2TS, MKV, MTS, 3GP, AVI, FLV, MXF, INSV i M4V
  • Dokumenty: pliki PDF (wersja 1.2 do 1.7), Microsoft Word (2007-2019 i wcześniejsze), Microsoft Excel (2007-2019), pliki PowerPoint (2007-2019)

UltraRepair jest niezwykle prosty w obsłudze i wymaga tylko trzech kroków, aby zbiorczo zrekonstruować wszystkie uszkodzone pliki.

W chwili pisania tego tekstu jest to dostępne tylko dla systemu Windows (Vista do 11), a wersja na komputery Mac jest dostępna wkrótce.

Najlepszą częścią jest bezpłatna wersja próbna i wybór wersji premium, aby naprawić wszystkie trzy typy plików (dokumenty, zdjęcia lub filmy) lub po prostu kogokolwiek.

Wreszcie możesz wypróbować go bez ryzyka, ponieważ otrzymasz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odzyskiwanie Pix

Próbować Odzyskiwanie Pix, oprogramowanie do odzyskiwania uszkodzonych obrazów GIF, JPEG, PNG, RAW, BMP lub TIFF. Możesz zapisać odzyskane zdjęcia w oryginalnym pliku lub w nowym obrazie w pliku .bmp zgodnie z własnym wyborem.

Jeśli masz systemy takie jak Sony, Ricoh, Pentax, Panasonic, Olympus, Nikon, Minolta, Mamiya, Leica, Kodak, Hasselblad, Fuji, Epson i Canon, możesz szybko naprawić obrazy. Obsługuje systemy operacyjne takie jak Windows 2000, Vista, XP, 7, 8, 8.1, 10, 2008, 2003 serwery, ale nie Windows 95, 98, ME.

Aby zainstalować oprogramowanie, potrzebujesz co najmniej 10 MB wolnego miejsca w systemie. W zależności od rozmiaru i zakresu obrazu potrzebujesz pamięci RAM od 256 do 1024 MB. Twój system musi również mieć rozdzielczość 640 x 480 lub wyższą i 256 kolorów. Wypróbuj narzędzie za darmo, pobierając oprogramowanie lub udostępniając je online.

Lekarz zdjęć

Przywróć obcięte i uszkodzone obrazy za pomocą Lekarz zdjęć, doskonałe oprogramowanie do naprawy uszkodzonych zdjęć. Niezależnie od tego, czy utraciłeś zdjęcia podczas odzyskiwania plików, formatowania pamięci, przesyłania plików, awarii komputera, wirusów komputerowych lub ataków hakerów, narzędzie pomoże Ci szybko odzyskać zdjęcia cyfrowe.

Picture Doctor eliminuje defekty w plikach graficznych. Działa na formatach takich jak PSD (Adobe Photoshop 3, 4, 5, CS) i JPEG (JFIF, EXIF) i działa w systemie Windows 7 i 8. Możesz także zapisać naprawione obrazy w formacie BMP.

Picture Doctor posiada ulepszone algorytmy, możliwość zapisywania obrazów w wybranych folderach, nadawania obiektom oryginalnych parametrów, pokazywania informacji o uszkodzonych sektorach i parametrach technicznych oraz wiele innych.

Jeśli uszkodzenie jest minimalne, możesz spróbować prostych kroków, takich jak zmiana nazwy pliku, konwersja do innych formatów, otwarcie obrazu w MS Paint, uruchomienie CHKDSK i naprawa zdjęć za pomocą wiersza poleceń. Pobierz Picture Doctor za darmo lub kup dożywotnią licencję za jedyne 119 USD i uzyskaj nieograniczone korzystanie i wsparcie przez e-mail.

SysInfoTools Naprawa obrazu zapewnia skuteczny sposób naprawy niedostępnych i uszkodzonych zdjęć/obrazów. Narzędzie pomaga szybko uzyskać pliki, niezależnie od tego, dlaczego zdjęcia są uszkodzone lub uszkodzone.

SysInfoTools Image Repair został zaprojektowany z zaawansowanymi algorytmami przywracania, które zapewniają zdjęcia z lepszymi efektami wizualnymi. Może odzyskiwać obrazy z kart SD, dysków flash USB, kart pamięci i innych. Poza tym narzędzie obsługuje formaty plików RAW z aparatów, takich jak Canons, Fujifilm, Sony, Nikon itp., I pozwala na pobieranie zdjęć w dowolnym formacie pliku, takim jak PNG, JPEG i wiele innych.

Image Repair działa płynnie z każdą marką i obsługuje odzyskiwanie z systemów plików NTFS i FAT. Interfejs narzędzia do naprawy obrazu jest łatwy do przeglądania i prosty w użyciu oraz jest wysoce kompatybilny z każdą wersją systemu operacyjnego MS Windows.

Po zakończeniu pracy możesz wybrać lokalizację do zapisania obrazu (obrazów) po wyświetleniu podglądu pliku odzyskiwania. Odzyskaj usunięte lub uszkodzone zdjęcia, napraw dane z urządzeń pamięci masowej, automatycznie wykryj informacje o plikach i zapisz dane za darmo.

Napraw to

Zastanawiasz się, co zrobić, aby naprawić uszkodzone zdjęcia lub filmy?

Napraw to może być odpowiedzią. Otrzymasz kompleksowe rozwiązanie do naprawy uszkodzonych zdjęć i filmów, bez względu na to, jak bardzo są uszkodzone. Przyczyn uszkodzenia może być kilka, ale odpowiedź brzmi: naprawa. Pozwala naprawić uszkodzony plik w trzech prostych krokach: dodać pliki, wyświetlić ich podgląd przed zapisaniem i wreszcie przywrócić.

Konwertuj nieodtwarzalne lub uszkodzone filmy na odtwarzalne dzięki intuicyjnemu interfejsowi, który jest prosty w użyciu i szybciej odzyskuje pliki. Zdjęcia są istotną częścią twojego życia, ponieważ niosą ze sobą cenne wspomnienia; Repairit to rozumie i pomaga naprawić nieotwieralne obrazy.

Możesz naprawić wiele zdjęć jednocześnie. Nie martw się, jeśli wideo i obrazy są poważnie uszkodzone; Repairit ma to pokryte. Niezależnie od tego, czy otrzymujesz rozmazane obrazy, zamrożone zdjęcia, piksele lub pliki, które się nie otwierają, jest to najlepsze narzędzie do ich naprawy.

Jeśli masz uszkodzone pliki, możesz bezpośrednio przejść do witryny w celu przywrócenia bez instalowania oprogramowania w systemie. Obsługuje systemy operacyjne Windows i Mac OS. Wypróbuj narzędzie do naprawy uszkodzonych obrazów za jedyne 39,99 USD miesięcznie dla systemu Windows i 49,99 USD miesięcznie dla systemów Mac OS.

Wniosek 👩‍🏫

Zasoby cyfrowe są podatne na różne problemy i możesz stracić zdjęcia podczas przesyłania danych, pracy z obrazami, ich edycji itp. Jeśli tak się stanie, możesz użyć przyzwoitego narzędzia do naprawy zdjęć, aby naprawić swoje obrazy, poprawić ich jakość i odzyskaj je przy minimalnym wysiłku.

x