Top 10 fajnych krzeseł do gier dla profesjonalnych graczy

Wysokiej jakości fotel do gier może pomóc zmienić wrażenia z gry.

Zapewnia najwyższy komfort i podparcie ciała niezależnie od tego, ile godzin dziennie spędzasz na fotelu gamingowym.

Jako profesjonalny gracz musisz skupić się na komputerze do gier, procesorach, grafice, pamięci, pamięci masowej, a nawet usługach hostingu gier.

Ale to, o czym większość ludzi zapomina, to fotel do gier lub „growy tron”.

W rezultacie pojawia się wiele problemów zdrowotnych, takich jak przewlekły ból pleców, ból szyi i tak dalej. A jeśli chodzi o Twoje zdrowie, nie możesz sobie pozwolić na ryzyko.

Dlatego, jeśli spędzasz długie godziny siedząc w fotelu i grając w gry, a nawet pracując w domu, fotel do gier może zaoszczędzić dużo czasu.

Nie tylko plecy, ale może podtrzymywać całe ciało od głowy, szyi, ramion, aż po nogi.

Czy naprawdę powinieneś kupić krzesło do gier?

Kiedy mówisz o zakupie fotela do gier, wiele osób będzie próbowało Cię przekonać, że te krzesła nie są warte kupowania. Zamiast tego mogą polecić krzesło biurowe.

Chodzi o to, że zasada „jeden rozmiar dla wszystkich” nie ma tu zastosowania, ponieważ każdy ma unikalne cechy fizyczne. Krzesło biurowe może również działać dla niektórych, ale jeśli już wiesz, że spędzisz nadgodziny na krześle, zakup profesjonalnego fotela do gier będzie mądrzejszy, podobnie jak specjalistyczne biurko do gier.

Wiele czynników sprawia, że ​​fotel do gier jest bardziej pożądany i użyteczny w porównaniu ze zwykłym krzesłem biurowym. Omówmy niektóre korzyści, jakie fotel do gier może wnieść do Twojego życia.

Utrzymywanie lepszej postawy

Właściwa postawa ciała jest ważna dla twojego zdrowia i zawsze musisz dążyć do jej utrzymania. Najlepsze fotele do gier pomagają utrzymać dobrą postawę ciała, utrzymując prosty kręgosłup podczas siedzenia. Wyprofilowane plecy zapewniają maksymalne wsparcie dla pleców i kręgosłupa, pomagając utrzymać i poprawić postawę ciała.

Ulga w bólu szyi i pleców

Krzesła do gier mogą pokonać krzesła biurowe, oferując wysoki poziom komfortu dla ciała, dzięki czemu żadna część nie zostanie poważnie obciążona lub napięta, powodując problemy, takie jak ból szyi i pleców.

Większość foteli do gier zawiera zagłówek, zdejmowaną poduszkę itp., a także akcesoria, które zapewniają lepszy komfort i wsparcie, aby oddalić ból.

Łatwość regulacji

Kształt ciała każdego jest wyjątkowy; dlatego krzesło musi oferować najlepsze w swojej klasie wsparcie dla wszystkich. Najlepsze fotele do gier można w dużym stopniu regulować w zależności od kształtu ciała i potrzeb personalizacji.

Możesz dostosować wysokość, podłokietniki, zagłówki itp., aby używać go tak, jak chcesz. Wiele z nich oferuje również rozkładane fotele, dzięki czemu można odpocząć podczas przerw.

Lepsza koncentracja

Fotel do gier pomaga skupić się bardziej dzięki ergonomicznej konstrukcji. Mając całe ciało w pożądanej pozycji, możesz w pełni zanurzyć się w rozgrywce. Nic nie mogłoby cię rozpraszać i powodować kłopotów ani dyskomfortu dla twojego ciała.

Materiały wysokiej jakości

Fotele do gier wykonane są z wysokiej jakości materiałów i tkaniny. Ich obudowa jest wykonana z wysokiej jakości stali, aluminium itp. i są wykonane z materiałów takich jak skóra PU, wielowarstwowa skóra syntetyczna itp., Aby wchłonąć cały naprężenia.

Nawet podłokietnik i koła są wykonane tak, aby zapewnić najwyższy poziom wsparcia, sprężystości i komfortu.

Poza tym fotele do gier wyglądają znakomicie stylowo i są dostępne w różnych wzorach, kształtach i kolorach. Są one również wyposażone w wiele akcesoriów jeszcze bardziej zwiększających komfort, takich jak podnóżek, silniki do masażu i wiele innych.

Znajdźmy więc jedne z najlepszych krzeseł do gier dostępnych na rynku dla profesjonalnych graczy.

Krzesło do gier RESPAWN

Jeśli chcesz grać w gry przez długi czas i dostać się na szczyty rankingów, fotel gamingowy RESPAWN 110 zapewnia komfort i luksus jak w samochodzie wyścigowym.

Segmentowa wyściółka zapewnia wyprofilowane wsparcie ciała podczas zabawy. Krzesło posiada również wysuwany podnóżek, który umożliwia wzmocnienie pozycji. Wyściełane podłokietniki, poduszki lędźwiowe zapewniające wsparcie oraz regulowany zagłówek zapewniają pełen komfort.

Dzięki regulowanym funkcjom 4D możesz podnieść lub obniżyć krzesło, aby znaleźć dokładną pozycję ciała. Możesz także odchylić krzesło w zakresie 90-155 stopni, korzystając z pozycji blokowania. Ponadto możesz mieć dynamiczny ruch dzięki pełnemu obrotowi obrotu o 360 stopni.

Wyściełane podłokietniki służą do poruszania się lub leżenia z krzesłem. Utrzymuje swój ekskluzywny i profesjonalny wygląd dzięki połączeniu odważnych i kontrastowych kolorów, których użył. Może być również używany w biurach i może utrzymać do 275 funtów wagi.

Kup RESPAWN 110 i korzystaj z dożywotniej ograniczonej gwarancji w bardzo przystępnej cenie 159,99 USD.

Krzesło do gier GTRacing

Szukasz fotela do gier, który poprawi Twoje poziomy w grach?

Powinieneś iść na Krzesło do gier GTRacing.

Ten ma mocną metalową ramę, która zapewnia wygodną pozycję siedzącą, nawet jeśli siedzisz podczas długich sesji grania. Tylna część krzesła ma grubą wyściółkę, aby zwiększyć poziom komfortu. Wysokość podłokietnika i siedziska jest odpowiednio regulowana. Dostępne są płynnie toczące się kółka zapewniające łatwą mobilność i utrzymanie stabilności.

Poduszka zagłówka jest zdejmowana, co zapewnia lepsze podparcie głowy. Poduszki siedziska wykonane są z pianki o dużej gęstości, która zapewnia lepsze podparcie ciała, a także utrzymuje ergonomiczną postawę. Niezależnie od tego, czy pracujesz, grasz, czy studiujesz, będzie to idealny wybór do wszystkich celów.

Po umieszczeniu fotela GTracing Gaming Chair w biurze lub pokoju gier zobaczysz, że wtapia się w przestrzeń i nadaje mu nowoczesny i stylowy wygląd. Możesz nawet regulować kąty krzesła do 160º, aby wygodnie siedzieć. Tak więc, jeśli myślisz o zakupie nowego fotela do gier, ten z pewnością będzie dla ciebie całkiem dobry.

1AndaSeat

Seria Phantom 3 od AndaSeat to wysokiej jakości fotel gamingowy objęty sześcioletnią gwarancją. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę nawet po długich sesjach grania lub wyczerpujących godzinach pracy.

Cechy:

 • 100% stalowa rama
 • Skóra ekologiczna DuraXtraTM EverSoftTM Lniana tkanina
 • Rozkładanie do 160°
 • Dostępność w wielu kolorach
 • Re-DenseTM 60kg/m³ Pianka
 • System łatwego montażu MagClapTM
 • Podnośnik gazowy SGS klasy 4
 • Wysokiej jakości nylonowa podstawa koła

Ma to 100 kg statyczne i 90 kg ograniczenia wagi kołysania. Ponadto najlepiej nadaje się dla osoby o wzroście 180cm.

Jednak AndaSeat ma wiele więcej krzeseł do gier dla osób o różnym wzroście.

AKRacing

Poczuj wyższy poziom rozgrywki, korzystając z tego zaawansowanego krzesła AKRacing Core Series EX. Składa się z trwałej metalowej ramy z powłoką antykorozyjną, która jest pokryta utwardzaną na zimno pianką o dużej gęstości, co zapewnia maksymalną trwałość i komfort.

Rodzaj stosowanej pianki to pianka do kształtowania form o wysokiej gęstości. Możesz mieć regulowane podparcie lędźwiowe i poduszki zagłówka, które są zaprojektowane ergonomicznie. Podłokietniki można regulować w górę iw dół, obracać w obie strony oraz w przód iw tył.

Użyli podnośnika gazowego klasy 4, aby utrzymać ciężar do 330 funtów. Oprócz tego miękka, oddychająca i idealna tkanina została zastosowana z tyłu i z przodu krzesła, aby rozproszyć ciepło. Tkaniny mają opcje kolorystyczne: głęboki niebieski, jednolity czarny, czerwony z czarnym, czarny z czerwonym i czarny z niebieskimi refleksami.

Waga krzesła to 57 funtów przy wymiarach 19,7 x 20,9 x 52,8 cala.

Vertage

Spędzasz dużo godzin na graniu?

Cóż, może to wpłynąć na twoje plecy. Chroń się za pomocą w pełni regulowanego fotela do gier przez Vertage z różnymi opcjami kolorów i graj do woli bez wpływu na plecy.

Zobaczmy, co uzyskasz z krzesła:

 • Poduszki lędźwiowe i zdejmowana poduszka pod kark
 • Regulowane napięcie pochylenia z systemem blokady
 • Podnośnik gazowy klasy 4 klasy przemysłowej
 • Zintegrowana stalowa rama szkieletowa
 • 5-gwiazdkowa podstawa ze stopu aluminium
 • 80 stopni – 140 stopni odchylenia tyłu
 • Zakres wysokości od 47,25 cala do 51,27 cala
 • Doświadcz maksymalnego obciążenia 330 funtów
 • Korzyść z 10-letniej gwarancji.

Dzięki ultra-premium dwuwarstwowej piance o wysokiej sprężystości uzyskasz długotrwały komfort, aby cieszyć się zdrowszą grą. Możesz łatwo i szybko zmontować części za pomocą opatentowanego okucia wsuwanego. Ma regulowane podłokietniki zaprojektowane ergonomicznie dla twoich przedramion, aby nie sprawiały bólu i były stabilne podczas gry. ANSI/BIFMA i SGS dokładnie przetestowały i certyfikowały SL4000 pod kątem komfortu użytkownika, optymalnej wydajności, długotrwałej trwałości i bezpieczeństwa produktu.

Kup sobie ten przystojny fotel do gier na Amazon.

Razer Iskur

Szukasz fotela do gier z wysokiej jakości podparciem lędźwiowym?

Idź po Razer Iskur.

Jest to ergonomicznie zaprojektowany fotel gamingowy do hardkorowych gier, który doskonale utrzymuje Twoją postawę. Razer Iskur zapewnia pełen komfort dzięki wbudowanej i regulowanej poduszce lędźwiowej, która dopasowuje się do kręgosłupa, aby zapewnić maksymalny komfort.

Materiał jest zawsze głównym problemem; dlatego Razer Iskur używa wielowarstwowej skóry syntetycznej, która jest twardsza i trwalsza niż skóra PU. Wykorzystuje również warstwę poliestru bawełnianego w dolnej warstwie i warstwę żywicy u góry, aby uzyskać połysk. Oprócz doskonałego wrażenia materiału, krzesło jest również zaprojektowane tak, aby absorbować cały stres wynikający z wielu godzin użytkowania.

Razer Iskur jest wyposażony w miękkie i gęste poduszki, które zapewniają lepsze konturowanie i pozwalają ciężarowi ciała wywierać wystarczający nacisk, aby były uformowane i wspierały kształt ciała. Twój podłokietnik powinien być dobrze ustawiony podczas gry, dlatego zapewniają podłokietniki 4D.

Podłokietniki są w pełni konfigurowalne w zależności od pozycji ramienia i można je regulować do tyłu lub do przodu, w górę lub w dół, w lewo lub w prawo oraz obracać do wewnątrz lub na zewnątrz. To krzesło może utrzymać maksymalną masę ciała 299 funtów lub 136 kg i wysokość od 170 cm do 190 cm dzięki wzmocnionemu stalą korpusowi, rozstawowi osi i podłokietnikom. Aby zmaksymalizować miejsce do siedzenia, ma takie funkcje, jak kątowe krawędzie siedzeń.

Otrzymasz również jedną poduszkę na głowę zbudowaną z plastycznej i gęstej pianki z pamięcią kształtu, która przybiera kształt głowy i zapewnia komfort i wsparcie. Otrzymasz również 3 lata gwarancji na to krzesło oraz dostęp do wsparcia technicznego. Jeśli kupujesz bezpośrednio w RazerStore, masz możliwość bezpłatnego 14-dniowego zwrotu.

Herman Miller

Krzesło do gier Embody autorstwa Hermana Millera i Logitech G zapewni Ci chłód i wygodę dzięki temu opartemu na nauce, ergonomicznie zaprojektowanemu krzesłu, stworzonemu specjalnie dla graczy.

To krzesło nie jest tylko produktem o imponującym designie, ale zostało dokładnie przebadane, aby zapewnić jak najlepszy komfort Twojemu kręgosłupowi, niezależnie od tego, jak wolisz na nim siedzieć. A kiedy mówią, że poparte nauką, mają na myśli, że krzesło zostało zbadane i zaprojektowane przez ponad 30 lekarzy i doktorów w dziedzinie widzenia, biomechaniki, ergonomii i fizjoterapii.

Ich współpraca z Logitech G pozwoliła również zbadać sposób, w jaki gracze siedzą, aby ulepszyć projekt i zapewnić większy komfort. Unikalna technologia pianki chłodzącej w siedzisku zapewnia relaks. Krzesełko pomaga zmniejszyć ciśnienie generowane podczas gry i promuje zdrowy ruch ciała. Możesz również uzyskać regulowane podłokietniki i poduszki, które są łatwe do przenoszenia.

Otrzymasz wsparcie dla kręgosłupa, dopasowanie do sylwetki, które pozwoli Ci siedzieć przez wiele godzin z tym samym podparciem odcinka lędźwiowego. Równomiernie rozkłada nacisk Twojego ciała na oparcie i siedzisko fotela do gier, pomagając w prawidłowym przepływie krwi.

Dodali dodatkową warstwę pianki, aby wspierać twoją aktywną postawę, która zapobiega tworzeniu się dodatkowego ciepła przez piankę chłodzącą z wtopioną miedzią. Przekształć swoje krzesło w wysoce spersonalizowane podparcie zgodnie z własnymi wymaganiami w różnych sytuacjach, takich jak pochylanie się do przodu, odchylanie się itp. Jest w pełni konfigurowalny w zakresie regulacji szerokości i wysokości podłokietników, dopasowania pleców, głębokości siedziska i wysokości siedziska.

Jeśli chodzi o jego wymiary, jego całkowita wysokość to 42-45”, szerokość 29,5”, głębokość 15-18”, wysokość siedziska 16-20,5”, odległość od podłokietnika do siedziska wynosi 6,5-11,5” i może zająć do 300 funtów/136 kg. Użyto różnych materiałów, takich jak 100% poliester, powłoka proszkowa wykonana z odlewanego aluminium, termoplastyczna pianka uretanowa, tkanina syntetyczna, przezroczysty polimer, bieżnik poliuretanowy i acetal H-flexor.

Kup fotel do gier już teraz za 1595,00 USD z szeroką gamą funkcji i 12-letnią gwarancją.

Bohaterowie Fallout

Firma Noblechairs współpracowała z Bethesdą, twórcą gier, aby opracować tę specjalną edycję Krzesła HERO. Mają zintegrowane nowe podparcie lędźwiowe, które sprawia, że ​​czujesz się jak w foteliku samochodowym premium z obrotowym pokrętłem zamontowanym z boku.

Pomoże Ci to dostosować krzesło do swoich dokładnych wymagań. Noblechairs powiększył powierzchnię siedziska, podłokietnika i oparcia, zapewniając proporcje ciała podczas siedzenia na krześle.

Zagłówek wykonany z pianki zapamiętującej kształt jest połączony z zimną pianką, dzięki czemu Twoje siedzenie jest bardzo wygodne i wyjątkowe. Noblechairs łączy najwyższą jakość krzesła HERO z różnymi elementami, takimi jak znajoma niebiesko-żółta kolorystyka Vault Tec i Vault Boy, nadając mu ekskluzywny wygląd dzięki przeszyciom w romby na całym siedzeniu i oparciu.

Ergonomiczna konstrukcja pozwala graczom wygodnie siedzieć podczas długich sesji rozgrywki. Możesz dostosować mechanizm kołysania i podparcie lędźwiowe, a oparcie idealnie dopasuje się do kształtu ciała i zapewni maksymalny komfort.

To krzesło jest zbudowane ze stalowej ramy, wyściółki z zimnej pianki i innych materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić najlepsze wsparcie dla Twojego ciała. Krzesło jest certyfikowane jako krzesło biurowe zgodnie z normą DIN EN 1335. Górny materiał siedziska i oparcia wykonany jest z 1,5 mm skóry PU i 1,7 mm prawdziwej skóry, która jest łatwa w czyszczeniu, oddychająca, trwała i wodoodporna . Będziesz miał niesamowite kombinacje kolorów i elementów z Fallouta.

Podstawa krzesła wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium z odpornym na korozję aluminium i pięcioma dobrej jakości kółkami, które umożliwiają cichy i płynny ruch na każdym rodzaju podłogi. Utrzymuje ciężar do 330 funtów, jest wyposażony w solidne dopasowanie do gazu klasy 4 i ma nylonowe kółka o przekątnej 2,3 cala.

Uzyskaj najwyższy komfort za jedyne 499,99 USD, ciesząc się rozgrywką.

Sekretne laboratorium

Chcesz mieć fotel do gier zgodny z wymaganiami dotyczącymi wzrostu i wagi?

Sekretne laboratorium Seria 2020 oferuje wiele modeli foteli do gier zgodnie z Twoimi wyjątkowymi preferencjami. Oferują wsparcie na wyższym poziomie, nieskazitelny komfort i luksus, gdy spędzasz wiele godzin grając lub pracując. Secretlab ma dla Ciebie trzy specjalne fotele do gier:

Secretlab Omega

W tym modelu można uzyskać różne kolory i warianty wzornicze. To krzesło jest szczególnie dla osób o wzroście poniżej 5’11 cali i wadze poniżej 240 funtów. Funkcje zawarte w Secretlab Omega to:

 • Szwy: Haft maszynowy
 • Pianka: Mieszanka piany utwardzanej na zimno firmy Secretlab (zgłoszona do opatentowania)
 • Podłokietniki: 4 kierunkowe, pokryte miękką powłoką PU i w pełni metalowy mechanizm
 • Mechanizm przechyłu: blokada kąta Multi-tilt i Multi-tilt
 • Oparcie: wysokiej jakości fotel sprężynowy 85-165 stopni, regulowane pochylenie oparcia na całej długości
 • Stabilizacja karku: poduszka pod głowę z pianki memory z żelem chłodzącym
 • Podparcie lędźwiowe: poduszka z pianki memory
 • Cechy mechaniczne: stalowa rama, dopasowana podstawa siedziska, hydraulika klasy 4, kółka samonastawne XL PU, odlewany proszkowo i aluminiowy rozstaw osi ADC #12, waga krzesła 66 funtów
 • Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia do 5 lat
 • Cena: 359$

Secretlab Titan

Jest to zalecane dla osób o wzroście od 5’11”-6’7” i wadze poniżej 290 funtów. Jego cechy i materiały są takie same jak w modelu Omega, ale różnią się między sobą w pewnych aspektach, takich jak:

 • Regulowane podparcie lędźwi
 • Wypoziomowana podstawa siedziska
 • Waga krzesła to 77 funtów
 • Cena: $399

Secretlab Titan XL

Jest to zalecane dla osób o wzroście 5’11”-6’10” i wadze 220-390lbs. Jego cechy i specyfikacje są podobne do dwóch powyższych z niewielkimi zmianami:

 • Podłokietniki w całości z metalu
 • Większa trwałość
 • Łatwość poruszania się
 • Ryzyko cieśni nadgarstka
 • Skóra PU, skóra Napa i tkanina Softweave
 • Cena: $479

Krzesła Secretlab pozwalają pochylić się całkowicie płasko, kiedy tylko chcesz i czuć się komfortowo w każdej pracy. Użyli bardzo wytrzymałych, ale wygodnych materiałów, specjalnie dla Ciebie, aby Twoja podróż z grami była kompletna. Wybierz swój ulubiony model w oparciu o swój wzrost i inne preferencje.

OBCE S5000

OBCE S5000 od firmy Dell trafi w czuły punkt każdego gracza dzięki swoim funkcjom, stylowi i kontrastom kolorystycznym. Kombinacje materiałów najwyższej jakości, takich jak mikrofibra nasączona mieloną kawą i hafty pokryte srebrem, zwiększają oddychalność i ograniczają nieprzyjemny zapach.

Haft zapobiega również działaniu bakterii oraz utrzymuje komfort i czystość w miejscach, w których siedzisz głównie przez długie godziny. Wykorzystuje PVC, aby zachować trwałość, i sztuczną skórę PU, która zapewnia miękkość przy minimalnej konserwacji bez uszczerbku dla komfortu.

Nie martw się o montaż krzesła, ponieważ zapewniają opatentowany i unikalny osprzęt „wsuwany”, który umożliwia łatwy i szybki montaż nawet przez jedną osobę. Wystarczy przesunąć oparcie z góry na dół i wsunąć je w siedzisko.

Standardowa pianka o wysokiej sprężystości wytrzymuje do 2,5 funta/stopę3, ale w ALIENWARE 5000 otrzymasz piankę o wysokiej sprężystości Ultra-Premium, która może wytrzymać 62% większej gęstości. Pianka wydłuża żywotność krzesła, zapobiegając jego deformacjom w wyniku intensywnego użytkowania.

Zapewniają kółka Penta RS1, które są pokryte PU, aby zapewnić gładki i miękki poślizg po powierzchni. Główną konstrukcją nośną jest 5-gwiazdkowa podstawa, która została zaprojektowana ze stopu aluminium, co zapewnia stabilność, trwałą trwałość, wytrzymałość, długowieczność i lekką konstrukcję.

Podwozie wykonano ze stalowych ram, co zapewnia lepszą stabilność podczas rozgrywki. Możesz ustawić swoje krzesło na preferowanej wysokości dzięki technologii podnośnika gazowego klasy 4. Otrzymasz dwie poduszki, jedną na szyję, a drugą na podparcie lędźwi.

Możesz odchylić plecy do 140 stopni w zależności od strefy komfortu. Napięcie pochylenia krzesła może dostosować się do masy ciała i przyjąć cztery rodzaje pozycji pochylenia. Wreszcie, możesz wyregulować podłokietniki za pomocą regulacji 4D, aby utrzymać stabilność i wygodę przedramion bez względu na kształt ciała lub nawyki, a także zapobiega bólom ramion.

Krzesło objęte jest 10 letnią gwarancją. Dodaj ten fotel do gier do swojej listy życzeń za 399,99 USD.

GT OMEGA PRO

Usiądź lepiej, pracuj ciężej i graj dłużej z Seria GT OMEGA PRO fotele do gier i poczuj wrażenia z gry jak nigdy dotąd. Został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalnych graczy, którzy siedzą przez długie godziny.

Ich klasycznie zaprojektowane modele z serii PRO okazały się jednymi z najlepszych i popularnych krzeseł. Zapewnią komfort i luksus, skupiając się na niezwykłej ergonomii dla dodatkowego komfortu i łatwości.

Będziesz mieć również takie funkcje, jak regulacja wysokości, podłokietniki 4D, wyjmowana poduszka pod szyję i podparcie lędźwiowe oraz boczne rozkładane fotele. Dzięki temu możesz spersonalizować swoją pozycję do gry lub pracy zgodnie z własnym komfortem i uzyskać idealną pozycję siedzącą.

Możesz również mieć opcję akcesoriów, takich jak podłokietniki, blokowane kółka i kółka XL PU. Mechanizm blokady nachylenia zapewnia lepszą kontrolę nad pokrętłem, aby dostosować zawieszenie fotela do gier. Można go zablokować, gdy chcesz usiąść prosto, a odblokować, aby zapewnić ciału relaks.

Rama wykonana jest ze stali, która jest starannie zaprojektowana i spawana, aby zapewnić maksymalne wsparcie i ergonomiczny komfort. Zastosowana rura stalowa ma grubość 2 mm i jest mocniejsza w porównaniu ze standardami branżowymi.

Cała pięcioramienna podstawa wykonana jest z odpornego na korozję specjalnego aluminium, co zapewnia jej większą wytrzymałość i stabilność. Otrzymasz inne korzyści: hydrauliczny system zawieszenia klasy 4 i kółka samonastawne z PU, które są płynne i łatwe do przenoszenia.

Cena fotela do gier z serii PRO wynosi 259,95 USD.

Rzeczy do rozważenia przed zakupem fotela do gier

Kiedy myślisz o zakupie fotela do gier, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak:

 • Sprawdź, czy fotel jest dla Ciebie wygodny, czy nie. Nigdy nie rezygnuj z komfortu, ponieważ spędzasz w nim długie godziny.
 • Zapytaj o maksymalną nośność fotela do gier. Musisz również sprawdzić, czy jest odpowiedni dla twojego wzrostu, czy nie.
 • Dowiedz się, jak łatwo przesuwać i regulować krzesło, aby nie kłopotać się podczas gry i nie rozpraszać się.
 • Sprawdź, czy krzesło ma poduszki i tkaniny, które zapewniają bezproblemową cyrkulację powietrza na świeżym powietrzu.
 • Pomyśl o swoim budżecie, ponieważ te krzesła do gier są nieco ciężkie pod względem cenowym. Znajdź krzesło, które mieści się w Twoim budżecie i nadal oferuje niezbędne funkcje, których potrzebujesz.
 • Sprawdź gwarancję krzesła.

Wniosek

Jeśli jesteś profesjonalnym graczem, to wysokiej jakości fotel do gier musi być Twoim priorytetem. Pomocne jest skoncentrowanie się na grze i uchronienie przed problemami zdrowotnymi oraz utrzymanie dobrej postawy ciała.

Dlatego wybierz fotel do gier, który mieści się w Twoim budżecie i ma podstawowe funkcje wraz z preferowanymi akcesoriami, aby zapewnić większe wsparcie i wygodę.

Następnie poznaj inteligentne rzeczy, aby usprawnić pracę w domu.

Możesz przeczytać:
Najlepsze zestawy słuchawkowe do gier.
Najlepsza mysz do gier.
Najlepsze biurka do gier.