9 najlepszych programów do zarządzania kościołem

To era technologii cyfrowej. W rezultacie prace z długopisem i papierem są obecnie zastępowane różnymi dedykowanymi rozwiązaniami cyfrowymi.

Ułatwiając codzienne operacje, nawet kościoły wybierają cyfrowe alternatywy.

Prowadzenie kościoła i zarządzanie jego działalnością nie jest łatwym zadaniem. Praca ręczna czyni ją bardziej skomplikowaną i czasochłonną. Włączenie technologii do kościoła sprawia, że ​​system jest bardziej zorganizowany, wydajny i produktywny.

Ten rodzaj technologii jest ułatwiony dla kościołów przez różne innowacyjne oprogramowanie do zarządzania kościołem.

Co to jest oprogramowanie do zarządzania kościołem?

Oprogramowanie do zarządzania kościołem to cyfrowy system zaprojektowany specjalnie dla kościołów w celu wspomagania różnych funkcji. To oprogramowanie kościelne może zarządzać prostymi i złożonymi zadaniami zarządzania kościołem. Mogą one obejmować zarządzanie bazą danych członków kościoła, komunikację lub darowizny lub darowizny online.

Istnieje wiele kościołów już korzystających z zalet takiego oprogramowania do zarządzania kościołem. Inni również uważają te rozwiązania cyfrowe za kluczowe dla wsparcia procesów zarządzania kościołem.

W Internecie można znaleźć różne oprogramowanie do zarządzania kościołem. Jednak wybór odpowiedniego dla Twojej organizacji również jest skomplikowany. Oto lista najlepszych programów do zarządzania kościołem, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom.

Churchtrac

Churchtrac został oceniony przez Capterra jako jedno z najbardziej przyjaznych dla użytkownika i budżetowych programów dla organizacji kościelnych. Pochodzi z dużym zestawem funkcji. Tutaj będziesz mógł zarządzać swoimi członkami. Pozwala tworzyć katalogi członków i wysyłać masowe wiadomości e-mail i SMS-y.

Pozwala także ofiarodawcom na łatwe przekazywanie darowizn online. Dzięki temu kościoły mogą monitorować, zarządzać i planować swój budżet i fundusze. Tutaj możesz tworzyć i zarządzać wydarzeniami oraz rejestrować frekwencje.

Bitrix24

Bitrix24 to darmowe oprogramowanie do zarządzania kościołem przeznaczone dla organizacji o ograniczonych budżetach. Pozwala to zintegrować system kościelny z różnymi kanałami mediów społecznościowych, aby wygodnie rozpowszechniać przesłanie.

Bitrix24 pozwala na nieograniczoną liczbę użytkowników za darmo. Zawiera ponad 35 narzędzi do zarządzania, które zapewniają skuteczne wsparcie w codziennych działaniach kościoła.

Obejmuje kalendarze, wydarzenia, narzędzia społecznościowe, wiadomości błyskawiczne lub czaty, CRM, zadania i dokumenty. Ponadto umożliwia wysyłanie automatycznych powiadomień do członków.

Dziesięcina.ly

Tithe.ly to świetne oprogramowanie do zarządzania kościołem, które ma na celu zwiększenie zaangażowania w społeczności kościelnej. To oprogramowanie jest wyposażone w zestaw funkcji, które wspierają skrócenie czasu administracji przy jednoczesnym rozwoju ludzi.

To oprogramowanie do zarządzania kościołem skutecznie organizuje dane dla zespołu administracyjnego. Pozwala ludziom z kościoła koordynować się ze sobą i rozwijać społeczność w szybszym tempie. Integruje również funkcje przekazywania darowizn online, które sprawiają, że darowizny są łatwiejsze i bezproblemowe.

Centrum Planowania

Planning Center oferuje elastyczne oprogramowanie do zarządzania kościołem, które spełnia większość potrzeb systemu kościelnego. Pozwala kościołom organizować swoje informacje, bezproblemowo komunikować się, koordynować wydarzenia i zbierać darowizny online.

Możesz pobrać to oprogramowanie i cieszyć się bezpłatną wersją próbną przez 30 dni. System wsparcia, który zawiera, pozwala również wszystkim członkom uzyskać pomoc zawsze, gdy jej potrzebują. Dodaje cotygodniowe nowe aktualizacje i funkcje do oprogramowania w celu poprawy.

Apartament Kościelny

Skutecznie rozszerz swoją społeczność kościelną dzięki temu niesamowitemu oprogramowaniu do zarządzania kościołem ChurchSuite. Pomaga w integracji nowicjuszy, udostępniając formularz połączenia.

Korzystając z tego oprogramowania, możesz także planować wydarzenia kościelne i zarządzać wolontariuszami. Umożliwia otrzymywanie darowizn online. System ten zapewnia ochronę danych członków i dlatego jest wyposażony w wydajną technologię ochrony danych.

Aplos

Aplos to jedno z najlepiej ocenianych programów do zarządzania kościołem, które pozwala zautomatyzować działania kościoła. Ułatwia ogólne zarządzanie wspólnotą kościelną. Za pomocą tego oprogramowania możesz śledzić płatności i zastawy. Pozwala ci zaangażować swoje zgromadzenie.

To oprogramowanie umożliwia tworzenie trwałych połączeń z zespołami i grupami poprzez planowanie wydarzeń. Dzięki temu możesz sprawić, by ludzie dołączyli online i rejestrowali się na wydarzenia.

Znakomity

Excellerate pozwala skutecznie organizować swój kościół i wszystkie jego działania. Występuje w dwóch rodzajach formatów, jeden to system oparty na chmurze, a drugi to oprogramowanie komputerowe. Pozwala dotrzeć do większej liczby osób, automatyzując e-maile, listy itp.

Excellerate umożliwia również otrzymywanie darowizn i łatwe dzielenie się wkładami i ich wypowiedziami z całą społecznością. Pochodzi ze śledzeniem odwiedzających, zameldowaniem, masowymi wiadomościami e-mail lub SMS-ami itp.

Królestwo

Realm to kolejne świetne oprogramowanie do zarządzania kościołem, które umożliwia dostęp do jego danych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest wyposażony w duży zestaw narzędzi, które pomogą ci rozwinąć służbę.

To oprogramowanie oferuje zaawansowany poziom bezpieczeństwa do ochrony danych osobowych członków i kościołów. Możesz łatwo prowadzić komunikację za pomocą tego oprogramowania. Ludzie mogą łatwo zarejestrować się na dowolne wydarzenie kościelne. Pozwala to również koordynować grupy, a tym samym szybko zarządzać wolontariuszami.

WiaraZespoły

FaithTeams to proste i niedrogie oprogramowanie do zarządzania kościołem, idealne dla małych i średnich kościołów. Jest w stanie zarządzać bazą danych osób i rodzin kościoła. Faith Team umożliwia masowe wysyłanie SMS-ów i e-maili. Umożliwia otrzymywanie darowizn online.

Korzystając z tego oprogramowania, możesz zaplanować wolontariuszy i wysyłać im automatyczne przypomnienia. Pozwala zarządzać wszystkimi wkładami w jednym miejscu bez jakiejkolwiek pracy ręcznej.

Wniosek

Jeśli chcesz przekształcić swój ręczny system kościelny w automatyczny lub cyfrowy, wypróbuj dowolne oprogramowanie. Mogą one w dużym stopniu pomóc w zmniejszeniu obciążeń związanych z zarządzaniem i organizacją. Możesz także chcieć poznać najlepsze oprogramowanie do prezentacji kościoła, aby zapewnić najlepsze nabożeństwa.