9 najlepszych serwerów hostingowych Path of Titans zapewniających ekscytujące przygody

Path of Titans to ekscytująca gra wideo, w której możesz odkrywać prehistoryczny świat ze znajomymi i zanurzyć się w epoce dinozaurów.

W tej pełnej przygód grze, której akcja toczy się w starożytnym świecie, ekosystemem rządzą dinozaury. Wymaga przetrwania niebezpiecznych wydarzeń i wielu katastrof.

Ale jeśli zdecydujesz się na samodzielne hostowanie gry, wpłynie to na twoją rozgrywkę pod względem wydajności, funkcjonalności, funkcji, stabilności sieci i innych podobnych problemów.

Dlatego korzystanie z niezawodnego serwera hostingowego Path of Titans do grania w tę grę ma sens, jeśli chcesz doświadczyć dobrej rozgrywki.

Serwery gier zapewnią płynną rozgrywkę bez opóźnień, błędów i niepożądanych zakłóceń.

Poznaj lepiej Path of Titans, jego rozgrywkę i najlepsze serwery hostingowe Path of Titans, aby cieszyć się grą przez wiele godzin.

Czym jest Ścieżka Tytanów?

Path of Titans to gra MMO (MMO) o przetrwaniu, oparta na prehistorycznym świecie, w którym wcielisz się w rolę dinozaurów. W tej grze gracz będzie poddawany różnym scenariuszom i przygodom z przyjaciółmi i będzie musiał wykonać wiele zadań przetrwania.

Ponieważ jest oparty na silniku Unreal Engine 5, otrzymasz realistyczne środowisko z wieloma szczegółami i obiektami. Na początku możesz wybierać spośród 30 gatunków dinozaurów. Uważaj na swój wybór, ponieważ każdy dinozaur ma inny styl gry. Będziesz kontrolował swojego dinozaura z perspektywy trzeciej osoby, co da ci szeroki obraz środowiska, w którym jesteś zanurzony.

Oprócz dinozaurów możesz kontrolować inne prehistoryczne zwierzęta, które są istotną częścią świata. Wraz ze swoimi przyjaciółmi będziesz uczestniczyć w różnych naturalnych wydarzeniach, gildiach, przygodach i zadaniach, unikając śmierci i przemierzając różne środowiska.

Odgrywając rolę swojego ulubionego stworzenia w różnych zadaniach, zdobędziesz punkty doświadczenia, które pomogą twoim dinozaurom rosnąć. Grając ze znajomymi, możesz kontrolować otoczenie oraz zdobywać jedzenie i trofea. Rozwój twojego dinozaura pozwoli również na postępy w grze, oprócz zadań i wydarzeń.

Co więcej, możesz tworzyć drużyny ze znajomymi, a każda impreza oferuje do 10 miejsc. Jednak bardzo dojrzałe dinozaury mogą zająć do 5 miejsc w drużynie. Niezależnie od tego, czy masz system Microsoft Windows, MacOS, PS5 czy Xbox Series X, w tę wieloplatformową grę można grać na najpopularniejszych platformach.

Dlaczego potrzebujesz serwera do hostingu gier?

Podczas zabawy w Path of Titans i odgrywania ról ulubionego dinozaura ty i twoi przyjaciele oczywiście oczekujecie płynnej rozgrywki. Tego możesz oczekiwać od dedykowanego serwera hostingowego.

Poniżej znajdują się powody, dla których potrzebujesz serwera hostującego grę, aby grać w Path of Titans.

# 1. Imponująca wydajność bez opóźnień

Jednym z istotnych powodów, dla których wielu entuzjastów Path of Titans decyduje się na hosting serwerów, jest oferowana przez nie wydajność bez opóźnień. Niezawodny serwer hostingowy pomoże Ci właściwie eksplorować prehistoryczny świat i cieszyć się prawdziwym otoczeniem bez żadnych problemów.

#2. Sprawdzony i niezawodny system

Wiele usług hostingowych oferujących serwery dedykowane testuje swoje serwery w warunkach skrajnych, aby gra nie uległa awarii podczas intensywnej wyprawy. Serwery są również utrzymywane w taki sposób, aby były zawsze dostępne, a także z niskim pingiem.

Co ważne, te serwery są również wyposażone w generatory kopii zapasowych i opcje przechowywania, dzięki czemu w przypadku przerwy w dostawie prądu lub awarii serwera nie utracisz zapisanej gry, konfiguracji i danych.

#3. Konfigurowalny serwer

Otrzymasz wiele opcji dostosowywania podczas gry w Path of Titans na serwerze dedykowanym. Nie tylko będziesz mógł definiować zasady gry, ale także zarządzać uprawnieniami graczy.

Możesz wybrać sprzęt dla swojego serwera, aby zawsze mieć optymalne wrażenia z gry, niezależnie od tego, czy grasz sam, czy ze znajomymi.

#4. Bezpieczny i pewny

Najlepsze serwery hostingowe są chronione przez protokoły bezpieczeństwa, ochronę przed atakami DDoS i inne funkcje bezpieczeństwa. Te środki bezpieczeństwa chronią serwer przed złośliwymi użytkownikami, w szczególności przed atakami DDoS.

#5. Dedykowana obsługa klienta

Decydując się na najlepszą usługę hostingu gier, gra oferuje całodobową obsługę klienta ze strony organizacji. Niezależnie od tego, czy napotykasz problemy z dokonywaniem zmian w gnieździe, czy opóźnieniami, dedykowana obsługa klienta zawsze służy pomocą w każdy możliwy sposób.

Minimalne wymagania serwera

Wybierając serwer hostujący gry dla Path of Titans, upewnij się, że ma on poniższe specyfikacje:

  • Najnowszy procesor AMD Ryzen lub Intel z co najmniej 4 rdzeniami i taktowaniem 3,6 GHz
  • 8 GB lub 16 GB pamięci RAM DDR4, w zależności od gniazda odtwarzacza
  • Najnowszy system operacyjny Windows i serwer
  • 100 GB przestrzeni dyskowej i preferowany dysk SSD
  • Stała przepustowość co najmniej 100 Mb/s
  • 10 Gb/s minimalnej ochrony przed atakami DDoS
  • 18 godzin minimalnego czasu pracy serwera
  • Obsługa trybu warsztatowego i szybka instalacja wtyczek
  • Pełna obsługa klienta przez cały dzień
  • Zintegrowany panel gry do konfiguracji serwera

Teraz nadszedł czas, aby przedstawić Ci najlepsze serwery hostingowe Path of Titans, abyś mógł być pewien wysokiej jakości usług.

Nitrado

Nitrado jest bez wątpienia jednym z najlepszych serwerów hostingowych Path of Titans, którego możesz używać do szybkich sesji gier ze znajomymi. Jego zespół rozumie wymagania wysokiej klasy gier survivalowych MMO i dlatego włączył niezawodny sprzęt serwerowy, który zapewni optymalne wrażenia z gry.

Wielu preferuje tę usługę hostingową, ponieważ daje ona możliwość elastycznego czasu działania oraz aktualizacji lub obniżania wersji serwera, aby spełnić Twoje potrzeby. Dzięki niezawodnej procedurze tworzenia kopii zapasowych i najkrótszym trasom internetowym możesz eksplorować środowisko przy niskim pingu, nie martwiąc się o utratę zapisanych gier.

Dostęp do serwera Nitrado nie będzie ograniczony tylko do Ciebie; możesz udostępnić dostęp znajomym, którzy w razie potrzeby pomogą Ci zarządzać serwerem. Niezależnie od tego, czy napotkasz przeszkodę, czy problem z pingiem, całodobowa obsługa klienta zawsze służy pomocą przez czat lub e-mail.

PingDoskonały

Będziesz pod wrażeniem wrażeń z gry, gdy zaczniesz grać w Path of Titans na dedykowanym serwerze PingPerfect. Jest to bardzo popularna usługa hostingowa, która znana jest z oferowania sprzętu korporacyjnego o wysokiej specyfikacji, dzięki czemu możesz płynnie grać w bogatym ekosystemie gry.

W środowisku znajduje się ogromna ilość obiektów i stworzeń AI, ale podczas gry prawie nie spotkasz się ze spadkiem liczby klatek na sekundę. Ponieważ jej centra danych znajdują się w wielu miastach na całym świecie, usługa hostingowa zapewnia każdemu graczowi rozgrywkę z niskim pingiem.

Wraz z serwerem zespół zapewnia darmowy hosting oraz pełny dostęp do protokołu FTP i przeglądarki plików, który odgrywa kluczową rolę w poprawie komfortu użytkowania. Możesz mieć pewność, że podczas korzystania z tej usługi zawsze zachowasz zapisane gry, a zasługa tego bardzo wydajnego wewnętrznego systemu tworzenia kopii zapasowych.

Serwery przetrwania

Od natychmiastowej konfiguracji serwera i pełnego dostępu FTP do pełnego bezpieczeństwa i ultraszybkiego przechowywania, otrzymasz wiele funkcji, wybierając serwery Survival. Jest to najwyższej klasy usługa hostingowa dla Path of Titans, zapewniająca najlepsze procesory jednowątkowe i dyski SSD NVMe. Dzięki temu możesz z łatwością kontrolować swoje dinozaury w otwartym świecie.

Serwery Survival sprawiają, że granie w tę grę survivalową MMO ze znajomymi jest łatwe, ponieważ ich centra danych są rozsiane po całym świecie. Niestandardowa kontrola wewnętrzna zapewnia pełny dostęp do serwera, na którym możesz kontrolować liczbę graczy i lokalizację oraz modyfikować ustawienia.

Jeśli zdecydujesz się wprowadzić modyfikacje lub wtyczki do gry, aby urozmaicić swoje wrażenia z gry, możesz to łatwo zrobić bez żadnych problemów. Możesz znaleźć tę opcję usługi hostingowej podczas premiery Alderon Games, co sprawia, że ​​dostępność jest znacznie łatwiejsza.

SerwerBlend

Jeśli szukasz ulubionego przez fanów serwera hostingowego do gry w Path of Titans, wypróbuj ServerBlend. Od czasu premiery gry ta usługa hostingowa z powodzeniem oferuje serwery tysiącom graczy na całym świecie.

Głównym powodem ich ogromnej popularności jest zastosowanie najwyższej klasy procesorów Xeon z ECC RAM i dyskami SSD NVMe dla wszystkich serwerów, wraz z pełną ochroną przed atakami DDoS. Znajdziesz wielu innych graczy Path of Titans korzystających z tej usługi i kochających przyjazny dla użytkownika panel kontrolny TCAdmin połączony z opcją automatycznej aktualizacji.

Gra na serwerze ServerBlend jest całkowicie zabawna, ponieważ są one oparte na najwyższej klasy sieci, która zapewnia niski ping przez cały czas. Jeśli zdecydujesz się na usługę wynajmu hostingu, będziesz musiał wybrać plan Premium lub plan Standard. Oba plany oferują taką samą wydajność, ale w planie Premium dostępne są dodatkowe usługi.

4 graczy sieciowych

Jeśli chodzi o uzyskanie najlepszej usługi hostingowej Path of Titans, jedną nazwą, która jest powszechnie polecana przez większość zagorzałych fanów Path of Titan, jest 4NetPlayers.

Uzyskaj więcej mocy i kontroli w swojej rozgrywce i miej pewność, że będziesz mieć najnowszy sprzęt serwerowy z szybkim procesorem i usługą natychmiastowej konfiguracji. Dzięki ulepszonej ochronie przed atakami DDoS usługi hostingowe zapewnią, że nigdy nie zostaniesz przerwany przez złośliwych użytkowników podczas eksploracji nieznanego świata ze swoim dinozaurem.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi Ty i Twoi znajomi możecie z łatwością zarządzać serwerem, nawet jeśli nie macie wcześniejszego doświadczenia.

4NetPlayers oferuje trzy plany; – Starter (5,44 USD/miesięcznie), Professional (7,68 USD/miesięcznie) i Premium (14,80 USD/miesięcznie). Każdy plan ma swoje własne korzyści i liczbę funkcji, a także zwiększa się miejsce dla graczy, gdy wybierasz wyższe plany.

GTXGaming

GTXGaming to jedna z tych wyjątkowych usług hostingowych, które oferują serwery Path of Titans kompatybilne ze wszystkimi platformami, w tym PC, Xbox, PS5, PS4 i Nintendo Switch. Serwery są skonfigurowane w taki sposób, że działają automatycznie na dowolnej platformie, gdy zdecydujesz się wyruszyć na grupową misję ze znajomymi w grze.

Jak każda najlepsza usługa hostingowa, GTXGaming wykorzystuje również drogie konfiguracje sprzętowe, takie jak procesory Intel i9 w połączeniu z wysokiej klasy pamięciami RAM. Dzięki temu masz pewność, że nie znajdziesz żadnych opóźnień podczas gry. Aby zapewnić tak płynną rozgrywkę przy niskim pingu, wypożyczalnia utrzymuje również swoją obecność w centrach danych na całym świecie.

Jedną ze wspaniałych rzeczy, które otrzymasz dzięki tej usłudze, jest opcja tworzenia kopii zapasowych poza siedzibą firmy, w której zapisane foldery i interfejsy API są przechowywane na maszynie do tworzenia kopii zapasowych poza siedzibą firmy przy każdym ponownym uruchomieniu serwera. Wielu użytkowników Path of Titans bardzo chwali protokoły ochrony przed atakami DDoS tej usługi, ponieważ wykorzystują one ochronę przed atakami DDoS na poziomie przedsiębiorstwa.

1GSerwerHost

Kiedy wyruszasz ze znajomymi na wyprawę w Path of Titans, oczywiście potrzebujesz serwera gry, który jest wydajny, elastyczny i bezpieczny. 1GServerHost oferuje to wszystko i więcej.

Dedykowany serwer gier 1GServerHost jest oparty na sprzęcie korporacyjnym, zapewniając wciągającą rozgrywkę ze znajomymi. Zostaniesz załadowany najlepszymi usługami, takimi jak natychmiastowa konfiguracja serwera, ochrona przed atakami DDoS i pełna usługa tworzenia kopii zapasowych.

Dzięki ponad 9 globalnym lokalizacjom i automatycznym aktualizacjom żaden z graczy nie będzie nękany problemami z wysokim pingiem. Usługa hostingowa zapewnia również niestandardowy panel sterowania i nieograniczoną liczbę miejsc dla graczy, aby zapewnić najlepsze wrażenia z gry.

Aby to wszystko uzyskać, wystarczy zapłacić miesięczną opłatę za wynajem w wysokości 5 USD. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z usługi po skorzystaniu z serwera, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 72 godzin.

NISKIE MS

LOW.MS to najwyższej klasy usługa hostingu serwerów, która oferuje serwery o wysokiej wydajności dla wielu popularnych gier wieloosobowych, w tym Path of Titans. Dzięki 11 lokalizacjom serwerów rozsianych po całym świecie ta usługa hostingowa zapewnia niski ping.

Kiedy grasz ze znajomymi w grę intensywnie korzystającą ze sprzętu, taką jak Path of Titans, na serwerze dedykowanym, potrzebujesz zaawansowanej konfiguracji, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Aby spełnić to kryterium, LOW.MS skonfigurował wszystkie swoje serwery z wysokiej klasy mocą obliczeniową 5,3 GHz, pamięciami RAM DDR4 i dyskami SSD NVMe.

Miesięczny plan wynajmu zaczyna się od 15,06 USD przy dostępności 10 miejsc, a cena wynajmu rośnie wraz ze wzrostem liczby miejsc. Gdy zdecydujesz się na miesięczną subskrypcję, LOW.MS natychmiast skonfiguruje serwer, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć grę.

Fragnet

Lista najlepszych serwerów hostingowych Path of Titans będzie niekompletna bez usługi hostingowej Fragnet. Jest to bardzo popularna usługa, która koncentruje się na płynnym doświadczeniu graczy, i dlatego mają serwery wspierane przez potężny sprzęt wraz z łatwym w użyciu panelem sterowania.

To, co odróżnia tę usługę od innych, to obecność serwerów w ponad 21 lokalizacjach na całym świecie. W rezultacie wszyscy Twoi znajomi grający w Path of Titans będą mogli grać bez przestojów w sieci, opóźnień i problemów z pingiem. Otrzymasz wszystkie typowe funkcje serwera gier, ale w przystępnej cenie.

W przypadku tej usługi hostingowej otrzymasz trzy plany – Anodontosaurus, Albertaceratops i Daspletozaur. Główną różnicą między tymi planami jest obsługa sprzętu i określone funkcje, więc możesz je wybrać w zależności od sposobu gry w Path of Titans.

Ostatnie słowa

Gdy masz najlepszy dedykowany serwer hostingowy dla Path of Titans, możesz cieszyć się rozgrywką o wysokiej wydajności. To sprawi, że będziesz pod wrażeniem usługi, którą otrzymujesz, i nigdy nie będziesz żałować swojego zakupu.

Najlepsza usługa hostingowa zaoferuje Ci cenne funkcje, wydajność i bezpieczeństwo, a także wysokiej klasy obsługę klienta. Dlatego wybierz serwer hostujący grę Path of Titans na podstawie swoich preferencji, funkcji i budżetu.

Następnie sprawdź najlepsze gry myśliwskie, aby poczuć dreszczyk emocji związany z pościgiem.