Agora’s umożliwia porównywanie produktów podczas zakupów online [Chrome]

Czy niepotrzebnie wydajesz pieniądze na kupowanie rzeczy na Amazon tylko po to, aby twój portfel był pusty, gdy tego najbardziej potrzebujesz? Bez względu na to, jak mało lub ile masz pieniędzy, mądre ich wydawanie jest bardzo ważne. Ale niestety większość z nas nie zawraca sobie głowy porównywaniem zakupów online. Jeśli chcesz uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, nowa usługa porównywania cen, oznaczona jako Agora dla Chrome, ma na celu zapewnienie przydatnego rozwiązania. Zapewnia osobiste miejsce do pracy, w którym można dodawać produkty do pulpitu nawigacyjnego, organizować je i dokonywać porównań, aby podjąć najlepszą decyzję o zakupie. Chociaż wciąż jest we wczesnej fazie beta, usługa działa absolutnie jak urok.

Agora jest świetna, jeśli musisz coś kupić, zwłaszcza coś drogiego, ale nie wiesz, co kupić. Działa tylko z Chrome w chwili pisania tego tekstu, więc upewnij się, że dodałeś jego rozszerzenie do przeglądarki po wizycie na stronie (link podany na końcu tej recenzji). Po wykonaniu tej czynności możesz zalogować się za pomocą Facebooka, Google lub Twittera.

Agora poprowadzi Cię przez interaktywny samouczek, aby zapoznać się z podstawami. Mówiąc prościej, usługa składa się z poziomego paska u dołu zwanego pasem. Pasek umożliwia dodawanie do niego produktów poprzez proste przeciąganie i upuszczanie zdjęcia produktu na jego interfejs. Na przykład, jeśli znajdziesz coś interesującego na Amazon i chcesz dodać to do swojego paska, możesz kliknąć, przeciągnąć i upuścić zdjęcie za pomocą myszy.

Agora_Amazon PS4

Po najechaniu wskaźnikiem myszy na zdjęcie produktu, mała ikona przypominająca oko pokazuje kliknięcie, które powoduje wyświetlenie strony opisu zawierającej odpowiednie informacje w ruchomym oknie. Po dodaniu produktu do paska pozostaje on tam, dopóki go ręcznie nie usuniesz. Kiedy coś nowego pojawia się w Twoim Pasie, Agora pozwala Ci dodać swoje osobiste odczucia, na przykład smutne, niesamowite, szczęśliwe lub wspaniałe itp.

Jeśli przeciągniesz produkt na podobny, wcześniej dodany element, Agora pozwoli Ci podjąć „Decyzję”, czyli główny sposób na uporządkowanie rozważanych produktów. Decyzje są przydatne, gdy chcesz porównać podobne produkty, ale nie jesteś pewien, który z nich kupić.

Agora_Amazon Xbox

Interfejs użytkownika paska zawiera również mały przycisk ze strzałką po lewej stronie. Kliknięcie go powoduje wyświetlenie obszaru roboczego w trybie pełnoekranowym, w którym można łatwo przeglądać i porównywać produkty na liście życzeń. Tutaj możesz edytować rzeczy, jeśli chcesz, na przykład dodawać lub edytować bieżące odczucia do każdego elementu, usuwać je z obszaru roboczego itp. Rozszerzenie umożliwia również usuwanie wielu produktów za jednym razem.

Agora_Workspace

Agora jest w fazie beta i działa tylko dla kilku bardziej popularnych witryn handlowych, takich jak Amazon czy Newegg, ale oczekuje się, że wkrótce zostaną wprowadzone nowe usługi.

Zainstaluj Agorę z Chrome Web Store

x