Aplikacja Klout pojawia się na Androidzie do śledzenia wpływu na media społecznościowe

Popularna usługa śledzenia mediów społecznościowych Klout wreszcie udostępniła swoją oficjalną aplikację na Androida w sklepie Google Play. Bezpłatna aplikacja, która pojawiła się dawno temu na iOS, pokazuje Twoje wpływy Klouta online w głównych sieciach społecznościowych. Otrzymujesz również wynik Klouta określony przez różne czynniki, w tym rodzaj udostępnianych treści, retweety, obserwujących itp., Które pomagają zwiększyć Twój wpływ na określone tematy lub obszary. Podczas publikowania linków możesz zaplanować je na podstawie tego, kiedy Twoi odbiorcy są najbardziej aktywni, a aplikacja zapewnia również rekomendacje treści dostosowane tylko do odbiorców mediów społecznościowych.

Klout_Main

Klout pobiera dane z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram, Google+, LinkedIn, YouTube itp., Aby utrzymać zainteresowanie odbiorców nowymi treściami, które udostępniasz. Jeśli nie masz konta Klout, musisz je założyć za pomocą konta na Twitterze lub Facebooku. Możesz również zalogować się za pomocą komputera, ponieważ Klout jest również dostępny w Internecie. Po zalogowaniu się będziesz mógł łączyć dodatkowe usługi według własnego uznania na ekranie Ustawienia aplikacji.

Na ekranie głównym pp możesz publikować różne rodzaje treści, w tym linki do tematów, które Cię interesują, obrazy lub prosty tekst. Klout posiada różne przyciski na ekranie głównym do dodawania zdjęć, ustawiania harmonogramu postów lub przeglądania tematów Klout. Zakładając, że jesteś nowy w Klout, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest dodanie kilku tematów do swojego arsenału, którego proces jest dość prosty. Aplikacja zawiera zintegrowany Eksplorator tematów, w którym można dodawać i usuwać nowe tematy związane z rozrywką, finansami, karierą i rozwojem osobistym, samochodami, celebrytami i nie tylko. Po wybraniu żądanych tematów po prostu uruchom ponownie aplikację (musiałem to zrobić raz), a na ekranie głównym pojawią się nowe tematy.

Klout_Topics Dodano Klout_Topics Wybrano Klout_Topics

Wszystko w Klout określa twój wynik Klout. Najlepszym sposobem, aby to zwiększyć, jest publikowanie interesujących treści, które polubią inni. Proces publikowania nowego posta Klout jest łatwy. Zakładając, że chcesz udostępnić nowy temat, możesz przeciągnąć go z poniższej listy tematów na pole wprowadzania lub dotknąć tematu, a następnie nacisnąć przycisk „Dodaj do posta” poniżej. Klout umożliwia również dodanie Twojej aktualnej lokalizacji w poście, niestandardowych obrazów i wszelkich dodatkowych uwag. Gdy to zrobisz, dotknięcie małego przycisku Play w prawym górnym rogu spowoduje opublikowanie twojego konta Klout.

Klout_Topic Klout_Share

Podsumowując, aplikacja na Androida, mimo że pojawiła się bardzo późno w sklepie Google Play, jest dobrze zaprojektowana i przyjazna dla użytkownika. Jeśli wcześniej polegałeś na interfejsie internetowym, aby uzyskać do niego dostęp z urządzenia z Androidem, ta nowa aplikacja ma na celu pomóc.

Zainstaluj Klout ze Sklepu Play

x