Co oznaczają owoce na Snapchacie?

Zaraz po Bożym Narodzeniu 2016 owoce zaczęły pojawiać się w Snapach na całym Snapchacie. Najwyraźniej jest to kod określający, czy jesteś singlem, czy jesteś wzięty, to skomplikowane i tak dalej. Miał wielu użytkowników Snapchata w świecie zamieszania, chyba że to oni to robili, wtedy mieli przewagę w tej grze w zgadywanie.

Ten kreatywny sposób określania swojego statusu związku różni się od tradycyjnego wyrażania tego, co oczywiste. Dobra, to wyjątkowe, że to dam. Ale nadal możesz nie być w pętli, co reprezentują wszystkie różne owoce jako statusy związku.

Każde pokolenie ma jakiś sekretny status związku, ludzie często uważają to za zabawne, podczas gdy inni wolą być tajemniczy. Używanie emotikonów z owocami w historii Snapchata to kolejny sposób na przekazywanie prywatnych informacji znajomym i znajomym.

Jeśli nie znasz Snapchata i chciałbyś więcej samouczki, mamy cię objęte. Przyjrzymy się i powiemy, co mówią różne emoji owocowe o związkach w królestwie Snapchata. No to ruszamy.

Jakim jesteś owocem?

W porządku, jeśli już uczestniczyłeś w owocowej rewolucji Snapchata, możesz mieć pewną wskazówkę, co reprezentują różne owoce. W przeciwnym razie możesz chcieć czytać dalej. Używanie emoji z owocami w historii Snapchata to nie tylko wstawianie emoji, każdy z nich reprezentuje coś innego.

Plotka głosi, że ten owocowy szał zaczął dezorientować ludzi na Snapchacie co do ich statusu związku. Cóż, coraz więcej ludzi na czacie przystawek łapało. Zaczynają rozszyfrowywać znaczenie każdego owocu i rozszyfrowywać kod.

Oto, co zebraliśmy z różnych emoji owocowych używanych na Snapchacie;

 • Borówka to Twój singiel
 • Ananas oznacza, że ​​to skomplikowane
 • Malina oznacza, że ​​nie chcesz angażować się w jedną osobę
 • Apple oznacza, że ​​jesteś zaręczony
 • Cherry oznacza, że ​​jesteś już w związku
 • Banan oznacza, że ​​jesteś żonaty
 • Awokado oznacza, że ​​jesteś lepszą połową w związku
 • Truskawka oznacza, że ​​nie możesz znaleźć właściwego
 • Cytryna oznacza, że ​​chcesz być singlem
 • Rodzynka oznacza, że ​​chcesz poślubić swojego obecnego partnera

Używanie owocowych emotikonów na Snapchacie to sprytny sposób na ujawnienie statusu związku lub jego braku. Niemniej jednak, jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w świecie Snapchata, nie szukaj dalej, ponieważ mamy dla Ciebie ochronę.

Aha, i kiedy już to masz, wszyscy zorientowali się, że ich kolejna gra Snapchat z pojawiającymi się emoji zwierząt.

Emotikony zwierząt na Snapchacie

Kiedy ludzie zaczęli łapać emoji z owocami, ludzie zaczęli używać zwierząt do prywatnego przekazywania statusu ich związku. Podobnie jak w przypadku owoców, użytkownicy Snapchata mają określony i szczegółowy kod z powiązanymi emotikonami zwierząt.

Ten kod wygląda następująco:

 • Koń Emoji – ta osoba jest prawdopodobnie singlem
 • Gepard – Gepard symbolizuje, że dana osoba jest w związku
 • Wieloryb lub Małpa – Oznacza to, że są w skomplikowanym związku i mogą, ale nie muszą, wyjawić, dlaczego
 • Ośmiornica – Oznacza to, że nie wiedzą, co może być ściśle związane ze skomplikowanym statusem związku
 • Lew – Oznacza to, że są kimś zainteresowani, ale nie są zaangażowani
 • Królik – Oznacza to po prostu, że nie znaleźli idealnego partnera
 • Świnia – w odniesieniu do atrakcyjności (lub braku atrakcyjnych atrybutów) osób z ich kręgu społecznego
 • Pies – to wskazuje na kogoś, kto nie szuka długoterminowego związku
 • Ptaszek – Kiedy dana osoba dzieli się ptakiem w swojej historii na Snapchacie, nie może się doczekać małżeństwa
 • Żaba – Są małżeństwem
 • Mysz – bardziej komiczny status związku; mówią, że są lepszą połową w ich obecnym związku

Emotikony zwierząt najprawdopodobniej nie będą ostatnimi, jakie słyszymy o symbolice relacji w historiach Snapchata, ale to kolejny zabawny i interesujący tajny kod w społeczności mediów społecznościowych.

Inne symbole

Użytkownicy Snapchata rozwijają aplikację społecznościową poza wizję twórców aplikacji. Ta popularna aplikacja ma kilka symboli i znaczeń osadzonych przez ludzi, którzy na niej działają, a nie przez ludzi, którzy ją stworzyli.

Emojis przyjaciela Snapchata

Oczywiście użytkownicy nie zaniedbywali swoich najbliższych przyjaciół. Istnieje cała lista emotikonów znajomych i ich znaczeń. Na przykład; Emotikona ze złotym sercem (często publikowana przez dwie osoby jednocześnie) oznacza, że ​​ktoś jest ich najlepszym przyjacielem. Te symbole emoji idą tak daleko, że ogłaszają również rocznice przyjaźni. Emotikony z czerwonym sercem oznaczają, że dwaj użytkownicy są najlepszymi przyjaciółmi od dwóch tygodni. Emotikona z różowym sercem symbolizuje jeden miesiąc.

Snapchat oferuje również własne symbole w postaci kolorowej strzałki „wyślij”. Kolor tej strzałki powie Ci różne informacje o wysłanej wiadomości.

Większość form mediów społecznościowych ma pewną formę symboliki lub tajnych wiadomości tworzonych przez użytkowników, zwłaszcza tych młodych. W większości przypadków te symbole są nieszkodliwe i służą wyłącznie zabawie.

Emoji, na które należy się wystrzegać

Jeśli jesteś rodzicem, który obawia się korzystania ze Snapchata przez Twoje dziecko, musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Emotikony, które symbolizują pigułki lub życie roślinne, mogą w niektórych przypadkach wskazywać na zażywanie narkotyków (oczywiście nie we wszystkich). Zakładając, że martwisz się zajęciami rekreacyjnymi Twojego dziecka, emotikony Snapchata nie są jedynym wskaźnikiem, którego powinieneś szukać, ale mogą dać Ci pewien wgląd w zajęcia Twojego dziecka.

Przed 2016 rokiem emotikony były nieco bardziej groźne niż teraz. Emotikona pistoletu kiedyś wyglądała jak prawdziwy obraz pistoletu, teraz jest mniej groźny pistolet na wodę. Emotikony broni mogą być używane do tworzenia gróźb.

Emotikony używane do wyrządzania krzywdy niekoniecznie są czymś trudnym do odszyfrowania. Jeśli ktoś wysyła groźne emotikony lub emotikony związane z narkotykami, będzie to oczywiste na podstawie kontekstu zarówno wiadomości, jak i relacji.

Ogólnie rzecz biorąc, emotikony to zabawny i beztroski sposób komunikowania się z innymi. Prawdopodobnie nie są w żaden sposób nikczemne, te małe symbole mogą reprezentować różne stany związku, uczucia, emocje i nie tylko.

x