Co to jest system zabezpieczeń pierścienia i dlaczego go potrzebujesz?

Nie ma lepszego uczucia niż poczucie bezpieczeństwa we własnym domu.

Ze względu na to, jak rozwija się świat, istnieje poważna potrzeba poprawy bezpieczeństwa w domu i zdecydowanie powinno to być naszym najwyższym priorytetem. Chociaż nadal możesz tego unikać i modlić się, aby wszystko poszło gładko, lepszy system bezpieczeństwa w domu może pomóc ci przez większość czasu kontrolować wydarzenia.

Będziesz spokojna, wiedząc, że w Twoim domu panuje ścisła kontrola bezpieczeństwa, co bezpośrednio wpływa na samopoczucie każdego członka rodziny.

Znalezienie odpowiedniego systemu bezpieczeństwa w domu nie jest najtrudniejszym zadaniem. Właściwie, żeby było łatwiej, w tym poście przyjrzę się Zadzwoń do domu bezpieczeństwaktóry jest jednym z najpopularniejszych i preferowanych wyborów dla systemów bezpieczeństwa w domu.

Jeśli to brzmi interesująco, dowiedzmy się więcej.

Co to jest Ring Home Security?

Mówiąc najprościej, jak to tylko możliwe, Ring Security oferuje szereg produktów, które pomogą Ci poprawić ogólny poziom bezpieczeństwa Twojego domu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów ochrony domu, które wymagają profesjonalnej pomocy i wiążą Cię umową. Nie możesz ich również przenosić z jednego domu do drugiego.

Z drugiej strony Ring Home Security to dosłownie DIY (zrób to sam). Możesz kupić żądane produkty i zainstalować je w krótkim czasie: bez kłopotów i badań rakietowych. A najlepsze jest to, że jest przenośny. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie, gdy zmieniasz dom.

Większość ich produktów jest wyposażona w klawiaturę lub aplikację, za pomocą której można kontrolować i uzyskiwać dostęp do danych wysyłanych przez urządzenie. Muszę przyznać, że bardzo wygodne.

Ważne jest również, aby dodać, że wszystkie ich produkty są zgodne z prostotą, wraz z podstawowymi funkcjami. Otrzymujesz wymagane zabezpieczenie w pięknym i eleganckim kawałku. Dodaje również minimalistyczny wygląd do Twojego domu, który przemawia do wszystkich.

Co więcej, jest bezprzewodowy i nie ma procesu instalacji, który wyczerpuje twoją energię. Jest stworzony dla każdego i wszystkich.

Korzyści z używania Ring Home Security

Chociaż istnieje wiele „ogólnych” korzyści płynących z ścisłego trzymania się bezpieczeństwa w domu, oto niektóre, które koncentrują się na korzystaniu z Ringa, szczególnie dlatego, że właśnie dlatego tu jesteś.

Integracje z inteligentnym domem

Biorąc pod uwagę, że Ring jest teraz własnością Amazon, z pewnością będzie dobrze integrował się z Alexą, ich technologią asystenta głosowego. Jednak ciekawsze jest to, że integruje się nawet z Asystentem Google i innymi markami.

Dzięki temu wszystko jest łatwiejsze. Możesz po prostu wskoczyć do swojego asystenta głosowego i wydać mu polecenie wykonania określonych czynności na produktach Ring.

Przystępne ceny

W przeciwieństwie do niektórych innych systemów bezpieczeństwa domu, pakietów lub firm, linia produktów Ring jest dość przystępna cenowo i opłacalna. Po prostu płacisz jednorazową opłatę i możesz ją zatrzymać tak długo, jak chcesz. Bez stałych opłat, bez opłat instalacyjnych.

Aby to doładować, otrzymasz również bezpłatny 30-dniowy okres próbny Ochrona pierścieniaktóry obejmuje monitoring i nagrywanie wideo dla produktów.

Możliwość mieszania i dopasowywania innych produktów Ring

Kolejną wspaniałą korzyścią korzystania z Ring Home Security jest to, że możesz mieszać i dopasowywać dowolne z ich produktów, aby uzyskać wszechstronny pakiet bezpieczeństwa w domu, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Dobrym przykładem może być połączenie ich kamery Stick Up z dzwonkiem wideo w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

Łatwe do zainstalowania

Wydaje mi się, że wspomniałem o tym wcześniej, ale warto powtórzyć, że wszystkie produkty Ringa są super łatwe w montażu, dlatego proces jest całkowicie DIY. Nie będziesz potrzebować przy tym żadnej profesjonalnej pomocy. Wystarczy postępować zgodnie z podanymi prostymi instrukcjami i gotowe.

Przyjrzyjmy się teraz najpopularniejszym produktom Ring, które chciałbyś wypróbować.

Dzwonek dzwonka wideo 3 Plus

To zasilane bateryjnie urządzenie o nazwie Ring Video Doorbell 3 Plus ma kilka naprawdę zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ulepszone wykrywanie ruchu, technologia pre-roll i dodana strefa bliskiego ruchu. Otrzymujesz także ulepszone Wi-Fi i 4-sekundowe podglądy wideo, dzięki czemu wiesz, co się wydarzyło przed wyzwoleniem ruchu.

Ten dzwonek do drzwi ma jakość wideo 1080p HD i pozwala słyszeć, widzieć i rozmawiać z kimkolwiek na zewnątrz za pomocą telefonu, komputera lub tabletu. Możesz wybrać opcję otrzymywania powiadomień mobilnych za każdym razem, gdy zostanie naciśnięty dzwonek do drzwi lub gdy czujniki ruchu coś wyzwolą.

Ma doskonałe widzenie w nocy i akumulator, który można ładować. Możesz go łatwo zamontować za pomocą dostarczonych narzędzi i podłączyć za pomocą aplikacji pierścieniowej z dowolnego wybranego urządzenia. Jak wspomniano wcześniej w tym poście, wszystkie produkty Ring można zintegrować z Amazon Alexa, a Video Doorbell 3 Plus nie różni się.

W aplikacji Ring możesz wybrać podgląd na żywo tego, co dzieje się przed dzwonkiem do drzwi. Ponadto otrzymujesz regularne powiadomienia o przestępstwach i bezpieczeństwie, aby zawsze być na bieżąco. Dosłownie uzyskujesz pełną kontrolę za pomocą aplikacji i możesz dostosować uprawnienia, konta użytkowników i inne funkcje.

Pierścień Stick Up Cam

Ring Stick Up Cam to w zasadzie kamera bezpieczeństwa HD, która ma powiadomienia aktywowane ruchem i możliwość dwukierunkowej rozmowy. Możesz go sparować z Amazon Alexa, aby zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę. Może być montowany wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od preferencji, i pozwala widzieć, słyszeć i rozmawiać z ludźmi.

Oto kilka innych funkcji tego urządzenia:

  • Wymienna bateria
  • Podgląd na żywo, aby mieć oko w każdej chwili za pomocą aplikacji Ring
  • Można umieścić na płaskiej powierzchni lub przymocować do ściany za pomocą wspornika montażowego
  • Bez bałaganu, bezprzewodowa konstrukcja
  • Jakość wideo 1080p HD
  • Zaawansowane wykrywanie ruchu, aby znaleźć najlepsze ustawienie dla Twojego domu

Posiada również niestandardowe ustawienia prywatności, które umożliwiają tworzenie stref prywatności i skupienie się na ważnych obszarach. Kiedy tylko chcesz, możesz wyłączyć nagrywanie ruchu, dźwięk i alerty, jeśli chcesz mieć spokojne otoczenie, ponieważ, cóż, potrzebny jest spokój.

Ten jest bardzo łatwy w konfiguracji i można go podłączyć do wszystkich urządzeń Ring za pośrednictwem aplikacji i mieć kontrolę na wyciągnięcie ręki.

Nie zapominajmy, że ma elegancki i elegancki design przeznaczony do prostoty i minimalizmu.

Pierścień Reflektor Cam

Dzięki syrenie alarmowej i funkcji dwukierunkowej rozmowy kamera Ring’s Spotlight Cam pozwala rozmawiać z gośćmi, podłączając ją do kompatybilnych urządzeń Echo. Ma wideo HD 1080p z noktowizorem w podczerwieni i podglądem na żywo. Otrzymasz również wbudowane paski świetlne LED i dożywotnią ochronę przed kradzieżą, która gwarantuje wymianę w przypadku kradzieży aparatu.

To urządzenie chroni Twój dom w dzień i w nocy oraz wysyła alerty przez telefon, tablet lub komputer o wykryciu ruchu. Poza tym możesz również dodać drugi zestaw akumulatorów do tworzenia kopii zapasowych lub panel słoneczny, aby zapewnić stały przepływ ładunku.

Jest niezwykle łatwy w instalacji, współpracuje z Amazon Alexa i zapewnia doskonałą kontrolę za pośrednictwem dostarczonej aplikacji, podobnie jak wszystkie inne produkty Ring.

Dzwonek alarmu

Dostępny w 5, 8 i 14-częściowych zestawach, Ring Alarm 2nd Gen jest znacznie lepszą wersją ich poprzedniej wersji (oczywiście) i wykonuje świetną robotę, zapewniając świetny system bezpieczeństwa w domu. Dodatkową funkcją jest włączenie profesjonalnego monitoringu 24/7 dla dodatkowej ochrony.

Ten system alarmowy DIY był zagłosował #1 za zadowolenie klienta przez JD power w 2019 roku i zasłużenie. Jest on wypełniony jednymi z najbardziej przydatnych funkcji bezpieczeństwa, które chronią Twój dom przez cały czas.

Mówiąc wyłącznie o 5-częściowym zestawie, zawiera on klawiaturę, stację bazową, czujnik kontaktowy, czujnik ruchu i przedłużacz zasięgu. Możesz zmienić tryby alarmu i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia po uruchomieniu systemu. Pozwala włączyć/wyłączyć urządzenie za pomocą kompatybilności z Amazon Alexa.

Wspaniałą rzeczą jest to, że bez względu na to, który zestaw części wybierzesz, możesz w dowolnym momencie w przyszłości dodać dodatkowe komponenty i akcesoria. Konfiguracja jest również bardzo łatwa. Wystarczy podłączyć stację bazową, podłączyć ją do Wi-Fi za pomocą aplikacji Ring i na koniec umieścić czujniki w idealnych miejscach.

Wniosek

Mam nadzieję, że ten artykuł o Ringu daje wyobrażenie o tym, jak skuteczny może być pod względem bezpieczeństwa, a także ogólną perspektywę całego „bezpieczeństwa domu”. Jeśli zależy Ci na eleganckim wyglądzie + mocnym zabezpieczeniu, to linia produktów Ring jest najlepszym wyborem.

x