Co to jest xResolver? [+6 Alternatives]

Zdobądź adresy IP przeciwników na różnych konsolach do gier dzięki xResolver i jego alternatywom.

xResolver to internetowa baza danych, która przechowuje adresy IP graczy online. xResolver pobiera te adresy IP z nazw użytkowników graczy. X w nazwie tej internetowej bazy danych oznacza konsolę Xbox. Jednak nadal może współpracować z innymi konsolami do gier. W rezultacie czasami jest również nazywany przelicznikiem PlayStation i przelicznikiem Xbox.

Przyjrzyjmy się dokładnie xResolverowi.

Co to jest xResolver?

xResolver jest zdefiniowany jako usługa online, która rejestruje tagi gracza i adresy IP graczy Xbox, Playstation i PC. xResolver został zaprojektowany specjalnie, aby chronić nazwę użytkownika i tag gracza przed hakerami online. Podstawowym celem xResolver jest przeniesienie konwersji Gamertags i nazw użytkowników na adresy IP.

Aby wykonać te funkcje, xResolver składa się z przelicznika Xbox, który wykorzystuje boty do skrobania danych. Dane te obejmują nazwę użytkownika odtwarzacza Xbox, adres dostawcy usług internetowych i adres IP.

Co robi xResolver?

Jak wspomniano, odpowiada za przechowywanie publicznie dostępnych danych o adresach IP i ich powiązaniu z Tagami Graczy. W szczególności tego rodzaju informacje lub dane są dostępne publicznie. Z technicznego punktu widzenia oznacza to, że udostępnianie go na stronie internetowej, do której każdy może uzyskać dostęp, nie jest nielegalne.

Problem polega jednak na tym, że osoba, która chce dopasować adres IP do Twojego profilu, może nie mieć dobrych intencji. Możliwe, że może to być haker, który jest zainteresowany Twoim profilem PS4, PC lub Xbox i powiązanym adresem IP.

xResolver umożliwia dostęp do Twoich prywatnych informacji zainteresowanym osobom. Te prywatne informacje wiążą Twoje fizyczne połączenie sieciowe z Twoją tożsamością w sieci. A gdy mają dostęp do Twoich prywatnych danych, mogą kierować do Ciebie na wiele sposobów. Może to obejmować rozproszone ataki typu „odmowa usługi” (DDOS).

Funkcje xResolver

xResolver zawiera wiele ekscytujących funkcji. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Identyfikacja lokalizacji geograficznej

xResolver pozwala określić położenie geograficzne przeciwnika. Umożliwia to usługa wyszukiwania adresów IP. To jedna z najważniejszych danych dotyczących adresu IP gracza. I stąd ta cecha staje się najbardziej fascynująca.

Rejestrator IP

Dzięki xResolver możesz generować niestandardowe linki. Możesz zdobyć ich adresy IP, wysyłając te linki do ludzi. Te spersonalizowane linki pomagają w pobieraniu informacji związanych z przeglądarką i lokalizacją. Rejestrator IP dodaje funkcjonalność do xResolver i pomaga wykryć tryb incognito.

Zarówno Gamertag Resolver, jak i nazwa użytkownika PSN

xResolver jest wyposażony w świetny zestaw funkcji i funkcjonalności dla użytkowników Xbox i PlayStation. Obecny zestaw narzędzi upraszcza wydobywanie danych związanych z adresami IP. Aby przeglądać tagi graczy i nazwy użytkowników, nie musisz szukać botów w Internecie. Zawarta w nim sztuczna inteligencja sprawia, że ​​wszystko jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze.

Przyjazny dla użytkownika interfejs i działanie

Proces pracy xResolver jest dość prosty. Możesz zidentyfikować adres IP przeciwnika w ciągu kilku minut. Znalezienie tagu gracza jest również dość proste.

Czarna lista osobistego adresu IP

Czarna lista to jedna z najważniejszych funkcji, które można kupić osobno w xResolver. Ta funkcja pozwala ukryć Twoje dane osobowe i adres IP przed przeciwnikami. Niezależnie od ich zaawansowania technicznego, w ogóle nie mogą znaleźć Twoich danych osobowych.

Przyjrzyjmy się teraz niektórym alternatywom xResolver.

Lanc Remastered PCPS

Lanc Remastered PCPS to darmowy resolver PSN/Xbox plus ściągacz IP Gamertag. Wyszukuje i pobiera adresy IP z sesji gier na żywo PSN i Xbox. Pomaga także łatwo przetłumaczyć tag gracza przeciwników na adresy IP.

Jest to całkowicie darmowy resolver, który można szybko i wygodnie skonfigurować. Lanc Remastered PCPS jest kompatybilny z Xbox, PC, PlayStation i dowolną grą wideo, w którą grasz. Występuje w formie aplikacji, którą można zainstalować na komputerze. Jego baza danych jest dostępna online. Jest to jedna z najlepszych alternatyw dla xResolver.

OctoSniff

OctoSniff to sniffer IP, który pozwala zoptymalizować połączenie w grach. Jest wyposażony w duży zestaw ekscytujących funkcji, takich jak łatwa instalacja, wiele samouczków i wsparcie 24/7. Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia naukę uzyskiwania do niego dostępu. Ten resolver jest w 100% wolny od złośliwego oprogramowania.

OctoSniff pozwala automatycznie identyfikować pakiety. Możesz określić, które pakiety są adresami IP serwerów gier, a które pochodzą z czatów Xbox. To jedyne narzędzie, które zapewnia funkcję PS4 Username AI. Ta funkcja pozwala zidentyfikować powiązanie pakietów z ich odpowiednimi właścicielami.

Program rozruchowy Xbox

Xbox Booter oferuje najlepsze narzędzie do pobierania IP, bootowania IP i ściągania adresów IP dla graczy korzystających z konsoli Xbox.

Jego IP Booter składa się z solidnej warstwy 4 i warstwy 7, które atakują, aby uruchamiać graczy w trybie offline. Jego ściągacz IP umożliwia wąchanie i pobieranie adresów IP z konsoli Xbox. Grabber IP, który zawiera, pozwala wyodrębnić adresy IP za pomocą aplikacji do monitorowania sieci lub rejestratora.

Sniffer konsoli

Console Sniffer to narzędzie do badania i monitorowania sieci, które działa na wszystkich konsolach. Pozwala zobaczyć adres IP i nazwę użytkownika osób, z którymi konkurujesz w grze. Nie wymaga to jailbreak. Działa przez Wifi lub połączenie bezprzewodowe.

Konsola Sniffer ma prostą konfigurację i nie wymaga kabli. Jest kompatybilny z VPN. Po zakupie możesz natychmiast pobrać i zacząć z niego korzystać. Oprócz konsol do gier działa tylko na komputerach z systemem Windows.

Psychokodowanie

Psycho Coding to baza danych wyszukiwania danych Xbox Live, która oferuje również narzędzia LANC, PCPS i inne narzędzia Xbox.

Oprócz możliwości eksploracji danych graczy Xbox, oferuje również serwery VPN dla 7 różnych lokalizacji. Te lokalizacje to Kanada, Francja, Londyn, Sydney, Hillsboro, Niemcy i Eygelshoven.

ciastka

Ciasta oferują grabber Xbox XUID, który pozwala wyodrębnić XUID za pomocą tagu gracza przeciwnika. Ten resolver nie przechowuje żadnych identyfikatorów XUID ani tagów gracza.

Dzięki temu wystarczy wpisać Gamertag gracza. Wybierz format z dwóch opcji, czyli szesnastkowy i dziesiętny. A gdy klikniesz przycisk Rozwiąż, pojawi się XUID powiązany z tagiem gracza.

Wniosek

Oto kilka alternatyw dla xResolver, które możesz wypróbować. Jednak ważne jest, aby przed użyciem dokładnie sprawdzić poziom bezpieczeństwa, jaki oferują. Środki ostrożności mogą pomóc ci trzymać się z dala od ciemniejszej strony tych resolwerów.

Możesz również zainteresować się tym, jak ukryć swój adres IP przed wszystkimi osobami w sieci.

x