Co to jest zespół WHOOP?

W ostatnim czasie śledzenie kondycji i zdrowia jest jednym z głównych problemów, zwłaszcza po pandemii Covid-19. Aby śledzić wskaźniki sprawności i stanu zdrowia, na rynku dostępne są urządzenia do noszenia i opaski fitness, które pomagają monitorować wskaźniki sprawności i na bieżąco informują o dobrym samopoczuciu i poziomie sprawności organizmu. Takim jest WHOOP, opaska do monitorowania kondycji lub urządzenie do noszenia, a aplikacja, która pomaga w monitorowaniu wskaźników sprawności przez całą dobę, zapewnia wszystkie informacje o kondycji i poziomach oraz pomaga poprawić trening i kondycję. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest zespół WHOOP, czym jest aplikacja WHOOP i więcej o WHOOP, przedstawiamy ten artykuł zawierający szczegółowe informacje o WHOOP.

Co to jest zespół WHOOP?

WHOOP to firma zajmująca się technologią urządzeń do noszenia, która specjalizuje się w tworzeniu opasek do monitorowania kondycji, które umożliwiają monitorowanie wskaźników sprawności i dostarczają wszystkich informacji za pośrednictwem aplikacji WHOOP. Mając wszystkie dane dotyczące poziomu wydolności organizmu za pomocą tego WHOOP, możesz poprawić swoje sesje treningowe i stale kontrolować swoje zdrowie i samopoczucie. Zespół WHOOP jest popularny wśród sportowców, a nawet wśród zwykłych konsumentów. Ponieważ kwestie związane ze zdrowiem i kondycją stają się obecnie jednym z głównych problemów, WHOOP okazuje się być wschodzącą firmą zajmującą się technologiami ubieralnymi. Opaska WHOOP 1.0 została po raz pierwszy wydana w 2015 roku i od tego czasu WHOOP rośnie wraz z wypuszczaniem kolejnych modeli i sprawia, że ​​WHOOP staje się wyróżniającą się światową marką lub firmą zajmującą się technologią noszenia.

Co to jest zespół WHOOP?

 • Opaska WHOOP jest głównym produktem firmy zajmującej się technologią ubieralną WHOOP.
 • Jest to opaska do śledzenia kondycji i zdrowia z wbudowanymi czujnikami do monitorowania szerokiego zakresu wskaźników sprawności i zapewnia wgląd w twoją fizjologię w aplikacji WHOOP.
 • Podobnie jak inne monitory fitness na rynku, WHOOP nie ma ekranu wyświetlacza, jest dostępny w różnych kolorowych paskach.
 • Metryki śledzone przez WHOOP można podzielić na trzy główne aspekty: sprawność, sen i regeneracja.
 • I ze wszystkiego, co się wyróżnia, jest WHOOP śledzenie snu umiejętność, która jest niezaprzeczalnie jedną z najlepszych.
 • Im częściej nosisz opaskę WHOOP, tym dokładniejsze i bardziej spójne informacje będą dostarczane w aplikacji WHOOP.
 • Zespół WHOOP oblicza poziom wysiłku, poziom pomiarowy, aby wiedzieć, ile pracy lub aktywności wykonałeś w ciągu dnia.
 • Inne wskaźniki mierzone przez pasmo WHOOP obejmują godziny snu, częstość oddechów, ciśnienie krwi, tętno i wiele innych.
 • Dzięki opasce WHOOP możesz stale kontrolować swoje ciało i jego poziom sprawności, bez względu na to, co robisz, może śledzić i mierzyć wszystkie czynności, które wykonujesz w ciągu dnia, oraz zapewniać różne dostępne informacje na temat Twojej fizjologii do Ciebie w aplikacji WHOOP.

Co to jest aplikacja WHOOP?

Wiesz już, co robi opaska śledząca WHOOP, a mianowicie śledzi wskaźniki sprawności, takie jak tętno, godziny snu, poziom tlenu i inne. Aby wyświetlić wszystkie te wskaźniki i spostrzeżenia dotyczące kondycji, do gry wchodzi aplikacja WHOOP.

 • Aplikacja WHOOP śledzi znacznie więcej niż Twoje codzienne czynności, a wszystkie informacje, które aplikacja pomaga śledzić stan fizjologiczny i dostarcza wskazówek, w jaki sposób możesz poprawić swój poziom sprawności.
 • Po pobraniu aplikacji WHOOP pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest intuicyjny i prosty interfejs użytkownika.
 • A aplikacja WHOOP jest dostępna zarówno na platformach Android, jak i iOS.
 • Aplikacja WHOOP zapewnia dogłębny wgląd w sen, aplikacja pokazuje również ocenę obciążenia, która jest mierzona w skali od 0 do 21.
 • Napięcie jest miarą tego, jak duży nacisk wywierasz na swoje ciało, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Im ciężej pracujesz, tym wyższy będzie Twój wynik wysiłku.
 • Metryki dostarczane przez aplikację pomagają zachować zdrowie i mierzyć codzienne czynności, dzięki czemu otrzymujesz wskazówki, jak poprawić swój poziom sprawności.

Czy WHOOP jest tego wart?

W 2022 roku tracker fitness może być doskonałym narzędziem do utrzymania motywacji i świadomości stanu zdrowia. Przy tak wielu trackerach fitness na rynku WHOOP może być jednym z najlepszych na rynku, jeśli chodzi o szczegółowe i dogłębne monitorowanie wskaźników fitness w porównaniu z innymi trackerami fitness. Ale pytanie brzmi, czy WHOOP jest tego wart? Odpowiedź będzie zależeć od tego, czy masz poważne cele fitness i czy jesteś gotów zaangażować się w oparty na subskrypcji model WHOOP. WHOOP oferuje trzy opcje subskrypcji:

 • Miesięczne członkostwo – 30 USD miesięcznie (minimum 12 miesięcy)
 • Roczne członkostwo – 20 USD miesięcznie
 • Członkostwo 24 miesiące – 16 USD miesięcznie
 • Uwaga: opaska WHOOP i aplikacja WHOOP będą zawarte we wszystkich planach.

  Tak więc, widząc takie ceny i funkcje, które oferuje WHOOP, warto to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś sportowcem, ponieważ jako zwykły konsument istnieje wiele innych opcji na rynku, które oferują prawie takie same funkcje i spostrzeżenia dotyczące kondycji po znacznie niższych cenach. Dlatego odpowiedź będzie brzmiała „nie”, ale jeśli jesteś sportowcem lub poważnie podchodzisz do swoich celów fitness, WHOOP jest dla Ciebie.

  Co to jest WHOOP 4.0?

  We wrześniu 2021 r. firma WHOOP wprowadziła na rynek swój najnowszy WHOOP 4.0 do noszenia na ciele. Całkowicie nowy WHOOP 4.0 jest inteligentniejszy, mniejszy i zaprojektowany z nowym śledzeniem biometrycznym w porównaniu do swojego poprzednika WHOOP 3.0. WHOOP 4.0 to monitor kondycji, który pomaga monitorować i mierzyć poziom stresu, tętno, temperaturę skóry, ciśnienie krwi i wiele innych wskaźników sprawności. Pomaga informować Cię na bieżąco o poziomie sprawności Twojego organizmu. Funkcje WHOOP 4.0 obejmują:

  • Wodoodporny do 10 metrów.
  • 5 diod LED i 4 fotodiody do ciągłego przechwytywania danych.
  • 33% mniejszy niż WHOOP 3.0
  • Wielodniowa żywotność baterii.
  • Monitoruj poziom tlenu we krwi, temperaturę skóry, godziny snu i nie tylko.
  • Alarm dotykowy.
  • Nowe wygodne ściągacze SuperKnit.

  WHOOP 4.0 kontra WHOOP 3.0

  Przyjrzyjmy się głównym różnicom między dwiema wersjami pasma WHOOP:

  WHOOP 3.0
  WHOOP 4.0
  Rozmiar
  Większy
  33% mniejszy
  Żywotność baterii
  5 dni
  5 dni
  diody LED
  2
  5
  Temperatura skóry
  Nie
  TAk
  Pulsoksymetr
  Nie
  TAk
  Tlen we krwi
  Nie
  TAk
  Alarm dotykowy
  Nie
  TAk

  Whoop 4.0 Porównanie cen

  Minęło trochę czasu od premiery WHOOP 4.0, a WHOOP obiecuje, że jego najnowszy model 4.0 jest lepszy od swojego poprzednika WHOOP 3.0 i zapewnia znacznie dokładniejszy wgląd w Twoje wskaźniki sprawności. Ale jeśli chodzi o wycenę WHOOP 4.0, jest to model oparty na subskrypcji.

  Plany zaczynają się od 16 USD miesięcznie przez 24 miesiące do planu członkostwa w wysokości 30 USD miesięcznie (ale przez co najmniej 12 miesięcy), w którym otrzymujesz pasmo WHOOP 4.0 i dostęp do aplikacji WHOOP. Porównanie ceny WHOOP z innym monitorem fitness lub smartwatchem, który wykonuje tę samą pracę. Na przykład Apple Watch śledzi lub może również monitorować wskaźniki sprawności, takie jak WHOOP 4.0 lub nawet więcej, a także ma ekran wyświetlacza, którego brakuje WHOOP 4.0, ale Apple Watch ma cenę około 399 do 799 USD, podczas gdy WHOOP od 16 do 30 USD miesięcznie wydają się trochę tego warte. Jednak jedyną wadą jest wyświetlacz i to tylko dla niektórych konkretnych konsumentów. Jeśli poważnie myślisz o swojej kondycji i zdrowiu, a tak naprawdę nie szukasz smartwatcha, to WHOOP 4.0 w tej cenie jest dla Ciebie świetną opcją.

  Często zadawane pytania (FAQ)

  Q1. Czy mogę od razu kupić pasek WHOOP?

  Odp. Nie, nie możesz od razu kupić paska WHOOP, ponieważ jest on objęty subskrypcją.

  Q2. Co jest wliczone w mój miesięczny koszt subskrypcji?

  Odp. W ramach miesięcznego kosztu członkostwa otrzymasz WHOOP 4.0 za darmo i dostęp do aplikacji WHOOP. A WHOOP stale dodaje nowe funkcje i funkcje do aplikacji, aby poprawić Twoje wrażenia bez konieczności kupowania nowego sprzętu.

  Q3. Czy możesz nosić pasek WHOOP pod prysznicem?

  Odp. Tak, możesz nosić pasek WHOOP pod prysznicem, ponieważ WHOOP jest całkowicie wodoodporny do 10 metrów. Możesz nawet pływać, opalać się w deszczu itp., mając na sobie WHOOP.

  ***

  Mamy więc nadzieję, że dzięki temu artykułowi na temat tego, czym jest zespół WHOOP i wszystkiego, co jest z nim związane, od jego ceny po cenę, jaką warto kupić, możesz uzyskać informacje, których szukałeś na temat WHOOP. Co więcej, WHOOP 4.0 może być świetną opcją dla Ciebie, jeśli szukasz urządzenia do śledzenia kondycji, które śledzi Twój poziom sprawności i jeśli chcesz w pełni zaangażować się w osiąganie celów fitness dzięki zaawansowanym, szczegółowym metrykom opaski, które pomogą Ci w znacznie skuteczniej osiągać swoje cele fitness.

  x