Czy możesz korzystać ze złotej karty Horizon w Walmart?

Karty Horizon Gold są przeznaczone dla lojalnych i stałych klientów. Nie jest to tradycyjna karta, różni się od ich i można ją nazwać kartą sklepową. Ponieważ nie jest to karta kredytowa, nie musisz się martwić o śledzenie trwającego APR. A karta nadal podlega co najmniej jednemu z głównych biur kredytowych, a komu się zgłasza, jest utrzymywana w tajemnicy. Karta nie zawiera żadnych ofert powitalnych ani programu bez nagród, a zakup jest ograniczony tylko do sklepów Horizon. Poza tym ta karta jest korzystna dla kupujących w sklepie Horizon. Jeśli jesteś klientem sklepu Horizon i chciałeś otrzymać kartę Horizon, ten artykuł pomoże Ci się o tym dowiedzieć. Pomoże ci to zrozumieć, czy możesz korzystać ze złotej karty Horizon w Walmart i gdzie możesz korzystać z karty Horizon. Dowiesz się również, gdzie możesz wydać kartę Horizon Gold i jak aktywować kartę Horizon.

Czy możesz korzystać ze złotej karty Horizon w Walmart?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, czy możesz korzystać z karty Horizon Gold w Walmart. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy Horizon to prawdziwa karta kredytowa?

Nie, karta Horizon Gold nie jest prawdziwą kartą kredytową. To tylko karta sklepowa, którą można wykorzystać tylko do zakupów w sklepach Horizon dostępnych w kraju. Aby zarejestrować się w celu uzyskania tej karty, nie potrzebujesz żadnej oceny kredytowej ani żadnych informacji finansowych. Daje to jednak korzyści, takie jak brak RRSO, pomoc drogowa dla posiadacza karty, zniżki na leki na receptę, ochrona prywatności, pomoc prawna i brak sprawdzania zdolności kredytowej. Jeśli nie jest to karta dla Ciebie, możesz sprawdzić inne karty oferowane przez Horizon, odwiedzając stronę Strona internetowa Horizon Bank.

W jakich sklepach możesz korzystać z karty Horizon?

Karty Horizon Gold mogą być używane tylko w sklepach internetowych i stacjonarnych Horizon w całym kraju, ponieważ są to karty sklepowe. Inne karty debetowe i kredytowe mogą być używane w dowolnym miejscu w kraju i poza nim. Te karty Horizon Gold mogą być używane do kupowania produktów w sklepach internetowych i kupowania produktów w sklepach stacjonarnych w pobliżu lub w odległych sklepach. Ponadto te karty zapewniają dodatkowe korzyści przy każdym dokonanym zakupie. Tylko karty kredytowe pobierają miesięczne opłaty, ale ich zalety to znacznie więcej niż karta debetowa.

Czy możesz korzystać z karty Horizon na Amazon?

Tak, możesz korzystać z karty Horizon na Amazon. Musisz zapisać kartę na swoim koncie Amazon i bezproblemowo z niej korzystać. Możesz używać kart Horizon na Amazon, z wyjątkiem tych, które są kartami sklepowymi i można z nich korzystać tylko w sklepach Horizon. Ponieważ karty Horizon to visa i MasterCard, są akceptowane wszędzie i wszędzie w kraju i poza jego granicami. Usługi na tych kartach różnią się w zależności od karty, ale otrzymasz interesujące, wartościowe korzyści.

Co to są usługi złotej karty Horizon?

Karta Horizon Gold ma miesięczną opłatę w wysokości 300 USD, co z pewnością może pomóc w budowaniu Twojej zdolności kredytowej, ponieważ nie wymaga żadnej zdolności kredytowej, aby ją uzyskać. Cechy złotej karty Horizon:

  • 0% RRSO
  • Limit kredytowy 750
  • Pomoc drogowa tylko dla osoby, której nazwisko widnieje na karcie
  • Zniżki na leki na receptę w lokalnych aptekach
  • Nieograniczona ochrona prywatności zakupów dokonywanych kartą
  • Bezpłatna pomoc prawna od najlepszych prawników w Twojej okolicy
  • Brak sprawdzania zdolności kredytowej

Karta Horizon Gold nie jest prawdziwą kartą, ale nadal oferuje świetne usługi.

Gdzie można wydać złotą kartę Horizon?

Kartę Horizon Gold możesz wydać tylko w sklepach Horizon. Tych kart można używać tylko w sklepach stacjonarnych i internetowych Horizon do kupowania drobnych artykułów elektronicznych, ubrań, artykułów wyposażenia wnętrz, zabawek i książek. Ponieważ nie jest to prawdziwa karta kredytowa, nie musisz mieć żadnej minimalnej zdolności kredytowej ani żadnego warunku, aby się zakwalifikować. Możesz po prostu odwiedzić bank Horizon i otrzymać złotą kartę na zakupy w sklepach Horizon.

Czy możesz korzystać ze złotej karty Horizon w Walmart?

Nie. W przeciwieństwie do innych kart kredytowych, karta Horizon Gold nie jest prawdziwą kartą kredytową, ale tylko kartą sklepową z pewnymi kredytami, z których użytkownicy mogą korzystać tylko w sklepach Horizon podczas zakupów. Poza tym nie można go nigdzie używać. Karta Horizon Gold posiada szesnastocyfrowy numer i wytłoczoną datę ważności. Tak więc, nawet jeśli wygląda jak prawdziwa karta kredytowa, jest bardziej jak karta sklepowa i jest korzystna dla tych, którzy regularnie robią zakupy w sklepach Horizon. Teraz wiesz, czy możesz korzystać z karty Horizon Gold w Walmart.

Jak aktywować kartę Horizon?

Po dowiedzeniu się, czy możesz użyć swojej karty Horizon Gold w Walmart, możesz dowiedzieć się, jak aktywować kartę Horizon za pomocą metod wymienionych poniżej:

Metoda 1: przez połączenie telefoniczne

1. Po otrzymaniu karty zadzwoń pod numer 800-992-3808 z telefonu.

2. Potwierdź dane swojej karty z kierownikiem dyżurnym.

3. Postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby aktywować kartę Horizon.

Metoda 2: Przez bankomat

1. Odwiedź najbliższy bankomat.

2. Włóż kartę do urządzenia.

3. Wprowadź PIN swojej karty.

4. Dokonaj transakcji lub sprawdź stan konta, aby rozpocząć proces aktywacji.

Zdjęcie autorstwa Eduardo Soaresa na Unsplash

5. Wyjmij kartę.

Twoja karta zostanie aktywowana.

Metoda 3: Ze strony internetowej Horizon

Uwaga: ta metoda jest przeznaczona tylko dla tych, którzy zarejestrowali się w bankowości internetowej.

1. Odwiedź Strona internetowa Horizon Bank w Twojej przeglądarce.

2. Kliknij Bankowość internetowa.

3. Wprowadź swój numer członkowski/nazwę logowania i hasło, a następnie kliknij Zaloguj.

4. Kliknij opcję Usługi z lewego panelu.

5. Kliknij opcję Aktywacja karty.

6. Wprowadź numer karty kredytowej i datę ważności, a następnie kliknij Aktywuj.

Czy usługi Horizon Card podlegają biurom kredytowym?

Tak, usługi kart Horizon podlegają raportom do biur kredytowych, ale nie do każdego biura kredytowego. Zgłaszają się tylko do co najmniej jednego dużego biura kredytowego, a ten raport może śledzić budowanie kredytu w czasie. Biuro kredytowe, do którego zgłaszają się usługi Horizon, jest utrzymywane w tajemnicy przed użytkownikami i nikt poza Horizon o tym nie wie. Niezgłaszanie się do każdego biura kredytowego może być niekorzystne dla użytkowników kart Horizon, ponieważ wpłynie na ich możliwość ubiegania się o inne karty.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, czy możesz korzystać z karty Horizon Gold w Walmart. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x