Czym są smugi w BeReal? Jak rozpocząć passę BeReal

BeReal ma teraz funkcję serii, dzięki której możesz zdobywać passę, publikując codziennie posty. Serie mogą pomóc w częstszym publikowaniu postów i zapewnić ciekawy sposób sprawdzenia Twojej aktywności w BeReal. Ale jak one działają?

Co to jest seria BeReal?

Seria BeReal to licznik dni z rzędu, w których publikowałeś posty w aplikacji.

Gdy będziesz publikować posty przez pięć dni z rzędu, na Twoim zdjęciu profilowym w prawym górnym rogu ekranu głównego pojawi się ikona płomienia. Jeśli na to klikniesz, zobaczysz swój profil z ikoną płomienia i liczbą dni, w których publikowałeś, w rzędzie obok niego. To jest twoja passa.

Są podobne do smug Snapchata, ale różnią się pod kilkoma względami. BeReal wykorzystuje Twoje posty, aby określić Twoje passy. Na Snapchacie aplikacja zlicza Twoje Snapy ze znajomymi, dzięki czemu możesz mieć różne passy z każdym znajomym.

Jak zdobyć serię BeReal?

Zdobywasz passę w BeReal, publikując codziennie. Publikowanie w BeReal jest łatwe, jeśli jesteś początkujący. Twoja passa rozpocznie się, gdy opublikujesz piąty BeReal z rzędu. Posty sprzed uruchomienia funkcji będą liczone z mocą wsteczną, więc być może masz już passę.

Warto zauważyć, że premie BeReals i RealGroups BeReals nie liczą się do Twojej passy. Aby zachować passę, musisz opublikować post BeReal przynajmniej raz dziennie przed kolejnym powiadomieniem BeReal. Spóźnione BeReals się liczą, więc nie musisz publikować na czas.

Nie możesz odzyskać passy ani odzyskać jej po jej przerwaniu. Musisz po prostu zacząć od nowa. To kolejny sposób, w jaki smugi w BeReal różnią się od Snapchata. Na Snapchacie możesz odzyskać passę.

Jak mogę zobaczyć moje obecne i przeszłe serie BeReal?

Aby zobaczyć swoje passy, ​​musisz uzyskać dostęp do swoich Wspomnień w serwisie BeReal. Istnieją dwa sposoby: stuknij ikonę kalendarza na ekranie głównym lub stuknij opcję Wyświetl wszystkie moje wspomnienia u dołu ekranu profilu.

Pomarańczowe daktyle są częścią passy. Na dacie rozpoczęcia każdej serii pojawi się ikona płomienia.

BeReal Streaks to świetna motywacja do częstszego publikowania postów w aplikacji i zachowania autentyczności w mediach społecznościowych. Fajnie byłoby zobaczyć, jak długo uda ci się utrzymać dobrą passę!

x