Udostępnij teraz w social media:


Instagram sprawił, że filtry zdjęć stały się wyjątkowo popularne i obecnie istnieje wiele różnych aplikacji i usług, które istnieją wyłącznie w celu dodawania filtrów do zdjęcia. Te aplikacje różnią się od siebie biblioteką filtrów, które mają do zaoferowania, a niektóre próbują wejść w sferę społecznościową, umożliwiając użytkownikom udostępnianie utworzonych przez siebie zdjęć we własnej sieci aplikacji. Kiedy Instagram uruchomił udostępnianie wideo, użytkownicy mogli dodawać filtry również do filmów, ale długość filmu była ograniczona. Jeśli chcesz naprawdę prostego sposobu na dodanie filtra kolorów do wideo bez dodawania znaku wodnego lub konieczności przycinania do krótkiego filmu, wypróbuj Redcam. Ta aplikacja została pierwotnie opracowana, aby nagrywać wideo bardzo szybko, ale jej opcje edycji są naprawdę godną uwagi funkcją.

Sprawdź -   Jak wyeksportować listę obserwowanych filmów Netflix w przeglądarce Firefox

Uruchom aplikację i dotknij przycisku rolki filmu w lewym dolnym rogu. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie filmy nagrane przez Redcam. Dotknij przycisku plusa u góry, aby uzyskać dostęp do filmów w rolce z aparatu.

Redcam_add_video

Następnie dotknij filmu, aby go wybrać. Wybrany film jest wyróżniony żółtą ramką. Stuknij ikonę filtra w prawym dolnym rogu, a następnie wybierz jeden z wielu dostępnych filtrów. Możesz zastosować tylko jeden filtr naraz, jednak gdy aplikacja zakończy przetwarzanie wybranego filtru, możesz wybrać wideo, aby dodać do niego drugi. Gdy już znajdziesz ten, który chcesz, wyeksportuj go do rolki z aparatu.

Redcam_add_videoRedcam_effects

Warto tu również wspomnieć o funkcji przycinania aplikacji, która umożliwia przycinanie wideo do rozmiarów 9:16, 1: 1, 4: 3, 3: 2 i 16: 9. Możesz wybrać kolor obramowania filmu (jeśli jest widoczny).

Sprawdź -   Jak włączyć tryb AR w Pokèmon Go

Redcam_cropRedcam_crop_2

Jeśli chodzi o funkcjonalność nagrywania Redcam, nie jest źle. To, czy zdecydujesz się go używać zamiast domyślnej aplikacji aparatu, zależy od Ciebie. Nie jest wystarczająco imponujące, aby go zastąpić, ale ułatwia rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania, dotykając dowolnego miejsca na ekranie.

Zainstaluj Redcam z App Store