Dodaj wykrywanie Ok Google do wszystkich ekranów na swoim urządzeniu [No Root]

Niedawna aktualizacja Google Now sprawiła, że ​​nasłuchiwał słowa-klucza na ekranie głównym bez konieczności uruchamiania go ani wykonywania jakichkolwiek innych czynności. Oczywiście wszyscy poszli „yay” i wszystko poszło jak zwykle. Aktualizacja, choć nie tak niesamowita, nieco ułatwiła korzystanie z Google Now, ale nadal nie ma nic na Siri, które, choć nie są aktywowane głosem, można uruchomić z dowolnego ekranu. Okazuje się, że możesz sprawić, by Google Now nasłuchiwał słowa-klucza OK Google na dowolnym ekranie, nawet jeśli grasz w grę lub używasz Facebooka. Jest sztuczka, aby go odblokować, która wymaga niczego więcej niż szybkiego wyszukiwania głosowego i małego majsterkowania w ustawieniach Google Now.

W Google Now wyszukaj Okay Google Everywhere. Najpierw musisz powiedzieć „Dobra Google”, aby powiadomić aplikację, że masz zamiar wydać polecenie, a następnie powiedzieć „OK Google, wszędzie”. Zignoruj ​​wyniki wyszukiwania i przejdź do ustawień Google Now.

ustawienia google now

Dotknij opcji Głos, gdzie znajdziesz opcję „Wykrywanie OK, Google”, którą można dostosować. Tutaj możesz wybrać, na których ekranach Google Now ma słuchać. Pamiętaj, że „Dowolny ekran” oznacza dowolny ekran aplikacji i jeśli chcesz, aby działał na ekranie blokady, musisz włączyć tę opcję z jej własnych preferencji.

ok wykrywanie google ok opcje wykrywania google

Wzięliśmy więc go do testu i zagraliśmy w kilka gier, przeglądaliśmy Facebooka itp. I za każdym razem, gdy wypowiadano polecenie „Dobra Google”, pojawiało się ono natychmiast, czekając na dalsze instrukcje. Na ekranie blokady możesz powiedzieć „OK, Google”, nawet jeśli ekran śpi i obudzi się, gotowy do usłyszenia następnego polecenia.

Proces jest dość prosty, ale zastanawiam się; dlaczego wszystko musi być poszukiwaniem skarbów z Google? Pamiętam, kiedy Google Now otrzymało ostatnią aktualizację; Podobało mi się to, ale czułem, że wciąż go brakuje, ponieważ ile czasu naprawdę spędzasz na ekranie głównym, gdy nie szukasz aplikacji do uruchomienia? To jest to, czego szukałem i nie było to dokładnie widoczne.

przez Phandroid

x