Dostosuj intensywność światła lampy błyskowej LED iPhone’a z centrum sterowania iOS 7

System przełącza się w Centrum sterowania może być najbardziej naciskany, ale skróty w dolnym rzędzie również mają swoje zastosowania. Spośród tych skrótów przycisk latarki jest prawdopodobnie najczęściej używanym przyciskiem. Istnieje wiele sytuacji, w których prawdopodobnie będziesz potrzebować funkcji latarki, która jest wbudowana w system iOS 7, nawet jeśli dioda LED z tyłu urządzenia nie została pierwotnie zaprojektowana do tego celu. W przypadku fotografii niezmienny poziom intensywności diody LED jest w porządku, ale jeśli używasz jej jako latarki, dobrze jest mieć dodatkowy poziom kontroli. Jakiś czas temu omówiliśmy PhotoTorch, poprawkę, która pozwala użytkownikom zmieniać intensywność diody LED aparatu iPhone’a. CCFlashLightLevel robi to samo, ale ta nowa wersja działa z Centrum sterowania iOS 7. Dzięki tej poprawce użytkownicy mogą w bardzo wygodny sposób używać przełącznika latarki CC jako kontrolera poziomu intensywności diody LED.

Ustawienia CCFlashLightLevel iOS CCFlashLightLevel iOS CC

CCFlashLightLevel można wywołać przez długie naciśnięcie przełącznika latarki w Centrum sterowania. Spowoduje to wyświetlenie małego suwaka nałożonego na ikonę. Przeciągnij palcem w prawo, aby zwiększyć intensywność lampy błyskowej LED. Przeciąganie w przeciwnym kierunku przyciemnia światło. Aby zamknąć ten suwak i przywrócić przycisk do jego zwykłej formy, po prostu zdejmij palec z ekranu i odczekaj kilka sekund.

Chociaż CCFlashLightLevel na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo uproszczoną poprawką, nadal ma do zaoferowania całkiem zgrabne opcje dostosowywania. Ulepszenie dodaje własne menu do aplikacji Ustawienia zapasów, z której można zmienić niektóre podstawowe ustawienia związane z suwakiem regulacji poziomu. Możesz określić czas, przez jaki musisz przytrzymać skrót latarki, zanim pojawi się suwak.

Są jeszcze dwie opcje; jeden zajmuje się czasem wygaszania suwaka, a drugi pozwala ustawić domyślny poziom intensywności diody LED. Włącz opcję „Zapamiętaj wartość suwaka”, jeśli chcesz, aby latarka powracała do ostatnio używanego poziomu intensywności po każdym włączeniu. Aby pomóc użytkownikom zrozumieć wszystkie te opcje, menu CCFlashLightLevel zawiera obszerny zestaw instrukcji.

CCFlashLightLevel to bezpłatne ulepszenie. Wypróbuj swoje urządzenie iOS 7, udając się do repozytorium BigBoss w sklepie Cydia.

x