Dostosuj ostrość po zrobieniu zdjęcia na telefonie iPhone


iPhone’y mają jedne z najlepszych aparatów, jakie można znaleźć w smartfonie. Aparat iPhone’a nie tylko rejestruje absolutnie oszałamiające zdjęcia, ale także często przewyższa samodzielne aparaty cyfrowe. Nic dziwnego, że użytkownicy iPhone’ów robią mnóstwo zdjęć lub że App Store ma specjalną kategorię dla aplikacji związanych z fotografią. Live Focus to zupełnie nowa aplikacja na iOS dostępna w App Store za 1,99 USD i jest absolutnie niesamowita. Aplikacja umożliwia robienie zdjęć i późniejszą regulację ostrości. Aby korzystać z aplikacji, Twój telefon musi mieć system iOS 9 lub nowszy.

Zainstaluj Live Focus i zezwól mu na dostęp do aparatu i zdjęć. Skieruj go na obiekt, który chcesz sfotografować i trzymaj go w skupieniu tak długo, jak mówi aplikacja. To nie więcej niż kilka sekund. Zauważysz, że obiekt wchodzi do środka, a następnie traci ostrość podczas robienia zdjęcia. Możesz zrobić dowolną liczbę zdjęć, a następnie edytować ostrość. Wszystkie zdjęcia pozostają w aplikacji, dopóki nie wyeksportujesz / nie zapiszesz ich w aplikacji do zdjęć.

Aby dostosować ostrość, użyj suwaka u dołu zdjęcia lub dotknij przycisku zdjęć w prawym górnym rogu, aby przejść do edycji poprzedniego zdjęcia. Edytor zdjęć ma podobny suwak, który możesz przesuwać, aby dostosować ostrość.

regulacja ostrości na żywo

Jeśli jesteś zadowolony z tego, co masz, dotknij przycisku znacznika wyboru, a następnie przycisku „Udostępnij”, aby zapisać to na swoich zdjęciach. Live Focus ma również zgrabną funkcję GIF, która zapisze zdjęcie pojawiające się i nieostre jako GIF w aplikacji do zdjęć.

Ta aplikacja jest niesamowita. Kiedy skierujesz go na obiekt, rejestruje go w różnych punktach ogniskowych obsługiwanych przez aparat. W późniejszym czasie masz swobodę wyboru właściwego ustawienia ostrości. Oznacza to, że możesz po prostu robić zdjęcia, nie martwiąc się, że będą nieostre. Pozwala to na szybsze robienie zdjęć po prostu dlatego, że nie jesteś zajęty ostrością, która często przeskakuje przy najmniejszej zmianie światła. Jest wart swojej ceny, a potem trochę. To jest aplikacja, którą chcesz zabrać ze sobą na imprezę.

Zainstaluj Live Focus z App Store

x