01/18/2022

Dowiedz się, jaki typ Pokémona jest najlepszy do walki na siłowni w Pokémon Go

Udostępnij teraz w social media:


Napisaliśmy krótki przewodnik po bitwach Pokémon w Pokémon Go. Jednym z podstawowych wymagań do wygrania bitwy jest wiedza, z którym Pokémonem zmierzyć się z przeciwnikiem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Pokémonami i nie znasz różnych typów, ich statystyk bitewnych lub ich specjalnych ruchów, krzywa uczenia się będzie raczej płaska. Dostępnych jest sporo narzędzi, które pomogą nowym graczom nauczyć się podstaw i znaleźć skróty. Battle Helper dla Pokemon Go to aplikacja na iOS, która pomoże Ci znaleźć odpowiedniego Pokémona do walki z przeciwnikiem. Oferuje prosty interfejs użytkownika, który pozwala wybrać Pokémon, z którym rywalizujesz, a następnie znaleźć, z którym chcesz się z nim zmierzyć.

Sprawdź -   Co mogę zrobić z błędem nie można połączyć się z aparatem na moim Androidzie

Uruchom aplikację iw kolumnie „Atak” po lewej stronie przewiń listę Pokémonów i wybierz, z którym walczysz w bitwie. Następnie w kolumnie „Obrona” po prawej stronie przewiń listę i wybierz osobę, z którą chcesz się zmierzyć. Za każdym razem, gdy mówi ci, że Pokémon na liście „Obroń” jest „niezbyt skuteczny”, oznacza to, że ten, który wybrałeś, nie będzie miał żadnej przewagi taktycznej nad drugim. Dobrym dopasowaniem jest sytuacja, gdy Pokémon z listy „Atak” jest „Niezbyt skuteczny przeciwko temu, który wybrałeś z listy„ Obrona ”, a ten, który wybrałeś z listy„ Obrona ”, jest„ Super skuteczny ”przeciwko na liście „Atak”.

-Battle Helper dla ustawień Pokemon Go

Aplikacja nie będzie uwzględniać CP. To, co robi, to to, że mówi ci, który typ Pokémona nadaje się do walki z innym. Pokémon Go mówi ci, jakiego rodzaju pokemona masz, ale nie mówi ci, z jakim typem masz do czynienia. Nie mówi również, z którym Pokémonem może walczyć twój jeden z przewagą taktyczną, tj. Rodzaj ognia jest skuteczny przeciwko typowi trawy, nie jest to rodzaj informacji, które możesz uzyskać z Pokémon Go.

Sprawdź -   Co to jest CES i dlaczego powinno mnie to obchodzić?

Battle Helper for Pokemon Go oszczędza ci dużo szukania informacji o Pokemonach w Google. Typy mają duże znaczenie w bitwie, jak stwierdziliśmy w naszym przewodniku. Często typ będzie decydującym czynnikiem o wygranej bitwie. Pokémony, które nie są odpowiednie przeciwko określonym typom, na przykład trawa na trawie, nie są dobrym pomysłem, mogą przegrywać bitwy, nawet jeśli mają wyższe CP / HP niż twój przeciwnik.

Aplikacja umożliwia dostosowanie koloru tła do koloru Twojego zespołu w ustawieniach. Możesz także wybrać sposób sortowania Pokémonów na listach Atak / Obrona. Największym problemem związanym z tą aplikacją jest brak wersji na Androida. Poza tym jest niesamowity.

Sprawdź -   Czy Discord jest odpowiedni dla Twojej firmy?

Zainstaluj Battle Helpera dla Pokemon Go z App Store

x