Jak dołączyć do siłowni w Pokèmon Go

Kiedy złapiesz kilka pierwszych Pokémonów, poczujesz się zmuszony do zbadania innych aspektów gry. Nie chodzi tylko o łapanie Pokémonów; gracze mogą również dołączać do drużyn i siłowni, wyrównywać swoje Pokémony i oczywiście walczyć z innymi trenerami. Dołączenie do zespołu nie przynosi większych korzyści, chyba że w końcu dołączysz do siłowni. Możesz dołączyć do drużyny bez dołączania do siłowni, jeśli chcesz to zrobić dla niej, ale prawdziwa korzyść pojawia się tylko wtedy, gdy dołączysz do siłowni. Jeśli chcesz dołączyć do siłowni, oto jak to zrobić.

Jeśli nie dołączyłeś do zespołu

Krok 1: Znajdź pobliską siłownię. Jeśli masz w pobliżu kilka łatwo dostępnych siłowni, znajdź je wszystkie na mapie i zwróć szczególną uwagę na ich kolor. Każda siłownia jest kontrolowana przez określoną drużynę i tylko gracze należący do tej samej drużyny mogą do niej dołączyć. Alternatywą jest przejęcie siłowni od zespołu, który już ją kontroluje, a to wymaga walki ze wszystkimi trenerami na tej siłowni. Sala gimnastyczna zmienia kolor drużyny, do której należy, na niebieski dla Mystic, czerwony dla Valor i żółty dla Instinct.

Krok 2: Dołącz do drużyny, tj. Dołącz do tej samej drużyny, do której chcesz dołączyć. Na zdjęciu poniżej siłownia kontrolowana przez zespół Instinct. Możesz zobaczyć kolor „żółty”, a także Pokémona, którego właścicielem jest lider siłowni, czyli Pinsir.

siłownia pokemon

Jeśli już dołączyłeś do zespołu

Krok 1: Znajdź siłownię kontrolowaną przez ten sam zespół, do którego dołączyłeś. Ponownie użyj koloru sali gimnastycznej na mapie, aby określić, która drużyna ją kontroluje.

Zapisać się do siłowni

Krok 1: Odwiedź siłownię, do której chcesz dołączyć. Kiedy jesteś w pobliżu, siłownia „otwiera się”. Możesz teraz do niego dołączyć, jeśli ma dostępne miejsca. Miejsca na siłowni zależą od poziomu i prestiżu. Im wyższy, tym więcej trenerów może do niego dołączyć.

Krok 2: Naciśnij przycisk dołączenia wskazany poniżej i przysięgnij jednego ze swoich Pokémonów na siłownię. To jest jak wolontariat jako hołd. Pokémon pomoże obronić siłownię przed innymi graczami, którzy próbują przejąć nad nią kontrolę. Domyślnie gra zgłosi na ochotnika twojego najpotężniejszego Pokémona, ale możesz wybrać inny. Gdy Pokémon zostanie przypisany do siłowni, nie możesz go odzyskać, chyba że zostanie wyrzucony. Po złożeniu przyrzeczenia jednego ze swoich Pokémonów, jesteś teraz członkiem siłowni, do której przysięgałeś.

dołącz do siłowni gym-add-pokemon

To wszystko, czego potrzeba. Możesz teraz zacząć trenować swoje Pokémony na siłowni, walcząc z nimi.