Jak złapać pokemona przy pierwszym rzucie w Pokemon Go

Poke Balls to ograniczony zasób w Pokemon Go. Im więcej pokemonów złapiesz, tym szybciej skończą ci się poke kulki i jeśli nie mieszkasz w akademiku lub na cmentarzu (oba wydają się być hotspotami dla Poke Stopów), zobaczysz, że nie ma wystarczająco dużo Poke Stopów w pobliżu. do uzupełnienia zapasów. Jednym ze sposobów oszczędzania Poke Balls jest lepsze łapanie Pokemonów, aby zużywać ich mniej. Użytkownicy są obecnie podzieleni co do tego, jak najlepiej złapać pokemona, a niektórzy twierdzą nawet, że twój „cel” nie ma znaczenia i jest całkowicie losowy, który rzut działa, a który nie. Znaleźliśmy jednak jedną sztuczkę, która w większości przypadków może zagwarantować złapanie. Oto, jak to działa i co możesz zrobić, aby dokładniej rzucać piłkami, jeśli nie trafisz.

The Sina Throw

Zanim wykonasz tę sztuczkę, upewnij się, że na telefonie nie jest aktywny żaden widżet, aplikacja ani funkcja, która jest wywoływana, przesuwając palcem w górę od dołu ekranu. Na przykład użytkownicy iPhone’a powinni wyłączyć Control Center lub będzie to przeszkadzać w grze i tej sztuczce. Ta sztuczka pochodzi dzięki uprzejmości YouTubera SinaCXVII, który trafnie nazwał ją The Sina Throw.

Otwórz Pokemon Go i zacznij chodzić. Poczekaj, aż pojawi się Pokemon i dotknij, aby go uchwycić. Gdy dotkniesz, aby zaangażować Pokemona, pojawi się komunikat „Dziki [insert Pokemon name here] pojawił się ”pojawia się na ekranie i dostajesz bardzo bliskie ujęcie Pokemona. Rzecz w tym, że nie jest to bardzo bliskie ujęcie Pokemona. Pokemon jest tak blisko ciebie i jest to idealny czas na uderzenie.

złapany-pokemon-go

Gdy pojawi się tekst, przesuń palcem w górę od dołu ekranu wielokrotnie. Nie martw się, jeśli pojawiła się kula Poke, czy nie. Przesuwaj dalej, a za pierwszym razem złapiesz Pokemona. Przetestowaliśmy to i daje doskonałe wyniki. Podejrzewamy, że jeden lub dwa Pokemony, które uciekły, miały więcej wspólnego z połączeniem internetowym niż z niepowodzeniem sztuczki.

Możesz zobaczyć to w akcji poniżej.

Jak celować i rzucać Poke Ball

Jeśli sztuczka się nie powiedzie i nie złapiesz Pokemona, czas skończyć na następnym wyciągu. Jak wspomniano wcześniej, użytkownicy zaprzeczają, że istnieje poprawna metoda rzucania piłką, ale wszyscy zgadzają się, że Pokemony o wyższym CP są znacznie trudniejsze do złapania, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zużyjesz więcej piłek. Aby wszystkie się liczyły, upewnij się, że celujesz i rzucasz prawidłowo.

Zawsze używaj palca wskazującego do rzucania piłki. Używanie kciuka będzie działać w niektórych przypadkach, np. Gdy Pokemon ma niskie CP, ale w większości przypadków rzut nie będzie dobrze wycelowany, szczególnie gdy musi być bardziej wyśrodkowany. Wyrób sobie nawyk używania palca wskazującego.

pokemon-go-aim

Dotknij i przytrzymaj piłkę, a wokół Pokemona pojawi się zielone kółko. Poczekaj, aż ten okrąg skurczy się do najmniejszego rozmiaru i puść piłkę.

Techniki te pozwoliły nam złapać czternaście Pokemonów w ciągu godziny przy użyciu zaledwie dwudziestu Poke Balls. Jeśli masz specjalną technikę łapania Pokemonów, podziel się nią z nami w komentarzach poniżej.

x