Udostępnij teraz w social media:

Kiedy zaczynasz grać w Pokemona, twój zestaw startowy zawiera kulki Poke i kadzidło. Poke Balls, z którymi już wiesz, co zrobić, ale kadzidło jest również niezwykle przydatne. Kadzidło przyciąga Pokemona wszędzie tam, gdzie je upuścisz. Może spowodować odrodzenie się Pokemona w miejscu upuszczenia kadzidła, a także może przyciągnąć Pokemony znajdujące się w pobliżu miejsca. Nie możesz wskazać, jakiego rodzaju pokemony przyciąga kadzidło, ponieważ nadal odradzają się zgodnie z siedliskiem. Jeśli jesteś w zasięgu kilku Pokemonów i nie możesz fizycznie ich znaleźć, małe kadzidło może zdziałać cuda. Oto jak go używać.

Aby uzyskać dostęp do ekwipunku przedmiotów, dotknij Poke Ball i wybierz „Przedmioty”. Kadzidło znajduje się na samej górze. Dotknij go, a powrócisz do ekranu mapy z kadzidłem unoszącym się na górze.

Sprawdź -   Jak korzystać z pływających aplikacji (Slide Over) na iPadzie

zapas kadzideł

Przeciągnij i upuść w dowolnym miejscu. Kadzidło ma zasięg, który jest nieco większy niż własny zasięg gracza do przechwytywania Pokemonów. Jeśli zmienisz zdanie co do używania kadzidła, po prostu dotknij małego krzyżyka na dole.

Kadzidło trwa trzydzieści minut. Po upuszczeniu, w kręgu zasięgu gracza pojawia się różowa chmura mgły. Okrąg będzie nieco większy niż zwykle. Kiedy kadzidło jest aktywne, licznik czasu pojawia się tuż pod kompasem w prawym górnym rogu mapy.

pokemon-go-incenseupuszczone kadzidło

Kontynuuj grę, a ostatecznie pojawi się Pokemon, który możesz złapać.

pojawia się pokemonpokemon-incense-evee

Kadzidło działa przez trzydzieści minut i możesz złapać tyle Pokemonów, które pojawią się w zasięgu. Kadzidło służy tylko do przyciągania Pokemonów i nie pomaga w ich złapaniu. Jako gracz możesz się swobodnie poruszać. Kadzidło będzie podążać za tobą, a nie tylko działać w miejscu, w którym je upuściłeś. Chodzenie z kadzidłem pozwoli ci złapać znacznie więcej Pokemonów niż po prostu pozostając w jednym miejscu.

Sprawdź -   Pomiń wszystkie ograniczenia, aby pobrać pliki APK aplikacji bezpośrednio na urządzenie

Szybko przekonasz się, że używanie kadzidła jest niezwykle kuszące. Najlepszym miejscem i czasem na użycie jest oczywiście, gdy w pobliżu jest dużo Pokemonów. Użyj menu W pobliżu i szeleszczącej trawy na mapie, aby zobaczyć, jak blisko są Pokemony, zanim zdecydujesz się użyć kadzidła. Jeśli w pobliżu nie ma Pokemona, nadal możesz używać kadzidła, które przyciągnie Pokemona. Częstotliwość pojawiania się może być niższa niż byłaby, gdyby w pobliżu było dużo pokemonów. W tym miejscu warto też wspomnieć, że nie wszystkie Pokemony, które są w pobliżu się pojawią. Jeśli w pobliżu jest ich dużo, a jeden lub dwa są rzadkie, nie spodziewaj się, że te rzadkie na pewno się pojawią. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie możesz zaatakować konkretnego Pokemona.

Sprawdź -   Jak skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe w przeglądarce Firefox

Zaczynasz z zaledwie dwoma kadzidłami, a one szybko znikną, gdy spróbujesz je opanować. Pytanie brzmi, skąd wziąć więcej? Możesz zdobyć kadzidło na dwa różne sposoby; możesz go kupić za walutę w grze lub możesz go otrzymać za darmo z Poke Stop.

W moim osobistym doświadczeniu z kadzidłem udało mi się złapać cztery Pokemony w ciągu trzydziestu minut. W pobliżu było ich sporo i kadzidło załatwiło sprawę. Kadzidło działa tylko dla Ciebie, tzn. Inni gracze nie mogą z niego skorzystać, ani nie będą wiedzieć, że obszar, na który upuściłeś kadzidło, jest hotspotem dla Pokemona.