Udostępnij teraz w social media:

Breaking Bad sprawiło, że chemia jest w pewnym sensie fajna. Nie popieramy używania narkotyków ani przemocy, ale program sprawił, że chemia wydaje się interesującym tematem. Jeśli twoje zainteresowanie trwało po kilku pierwszych zajęciach, na których nie nauczyłeś się od razu gotowania narkotyków, możesz polubić dynamiczny układ okresowy. To prosta, niewielka aplikacja internetowa, która może być świetnym narzędziem do nauki dla entuzjastów chemii. Aplikacja jest interaktywnym układem okresowym pierwiastków, w którym można wybrać jeden lub więcej pierwiastków, aby wyświetlić listę wszystkich związków, które powstają z dwóch lub trzech pierwiastków, można wyświetlić izotopy pierwiastka, a także listę jego podstawowych właściwości .

Sprawdź -   Kamera internetowa nie wyświetla się w Menedżerze urządzeń w systemie Windows 10 (FIX)

Aplikacja internetowa to naprawdę świetne narzędzie, które obejmuje wszystkie podstawy. Możesz zobaczyć naturalnie występujący stan elementu, jego wagę i pełną nazwę na samej tabeli. Możesz dodatkowo włączyć podgląd, ile elektronów ma dany element oraz przeglądać tabelę w szerokim układzie. Po kliknięciu zakładki „Właściwości” tabela jest oznaczona kolorami zgodnie z właściwościami elementów, np. Wszystkie metale pojawiają się na czarno.

Kliknij element, aby wyświetlić jego artykuł w Wikipedii na tej samej stronie. Kliknij dowolne dwa lub więcej elementów, a zostanie wyświetlona lista wszystkich związków złożonych z samych tych elementów. Możesz przełączyć się do zakładki Compounds, aby pogrupować pierwiastki według typu cech, które nadaje im układ elektronów, np. Metale alkaliczne są podświetlane jako jeden.

Sprawdź -   Jak cyfrowo podpisywać lub szyfrować wiadomości e-mail w aplikacji Outlook Online

Dynamiczny układ okresowy

Aplikacja ma cały zestaw innych mniejszych funkcji, które nauczysz się doceniać podczas eksploracji aplikacji. Dynamiczna tabela okresowa zawiera wiele informacji o pojedynczym elemencie, w tym o liczbie elektronów na jego najbardziej zewnętrznej orbicie, temperaturze, w której istnieją jego różne stany itp. Zakładka Orbitale w aplikacji internetowej zgrupuje elementy w jeden z czterech Grupy elementów S, P, D, F. Ogólnie jest to świetne narzędzie do nauki i odniesienia. Aplikacja internetowa zawiera reklamy, ale są one dyskretne. Interfejs użytkownika aplikacji nie jest najlepszy i wygląda na wystarczająco zagracony, aby zniechęcić Cię do korzystania z niego, ale warto spróbować.

Visist Dynamiczny układ okresowy

Sprawdź -   Praktyczne korzystanie z połączeń głosowych i wideo Skype dla usługi Outlook.com