HabitBull pomaga przełamać zły nawyk lub rozwinąć dobry [Android]

Udostępnij teraz w social media:

Nawyki, dobre, są trudne do zbudowania. Złe są łatwe do popadnięcia i trudne do rzucenia. Możesz winić za to swój genetyczny makijaż lub swoich rodziców, którzy nie ograniczali spożycia cukru jako dziecko, ale faktem jest, że przełamanie złego nawyku lub podążanie za nowym nie jest łatwe. HabitBull to aplikacja na Androida, która pomaga ludziom to osiągnąć. Nie jest to jedna z tych aplikacji, które zaczynają Cię nękać, aby coś zrobić lub nieustannie przypominać, abyś czegoś nie robił. Jest to aplikacja alarmowa dla twoich przyzwyczajeń i prawdopodobnie bardziej nadaje się do rozwijania dobrego nawyku niż do pokonywania złego.

  Jak zrobić samorozpakowujące się archiwum w systemie Linux

Uruchom aplikację i dotknij znaku plusa w szufladzie nawigacji, aby dodać swój pierwszy nawyk, lub zapoznaj się z krótkim samouczkiem. Wpisz nazwę nawyku i wybierz jego kolor. Kodowanie kolorami jest przydatne, jeśli masz różne nawyki, które chcesz rozwinąć. Możesz używać kolorów do rozróżniania dobrych i złych nawyków, nawyków porannych, wieczornych itp. Możesz przypisać nawyk do kategorii i wpisać jej opis. Określisz również kryteria sukcesu dla nawyku, tj. Robienie tego, ile razy będzie się liczyło jako udane ćwiczenie nawyku w ciągu dnia.

tak bez nawyku nazwa nawyku

Następnie wybierz, jak często chcesz ćwiczyć nawyk lub kiedy ma cię ostrzegać, abyś się od niego powstrzymał. W tym miejscu staje się najbardziej oczywiste, że aplikacja najlepiej nadaje się do rozwijania nawyku, ponieważ oferuje niewiele pod względem „przewidywalności”, która odpowiadałaby impulsowi złego nawyku. Wybierz dzień, a następnie ustaw czas, w którym będzie Ci przypominał o nawyku, który rozwijasz / odrzucasz. To działa dla mnie, jeśli próbuję zakończyć uzależnienie od napojów bezalkoholowych. Mogę ustawić to na mój normalny czas na lunch, kiedy to najprawdopodobniej będę pił colę, ale dla palaczy, którzy mogą palić więcej niż raz dziennie, nie ma opcji powtarzania przypomnień.

  Jak szybko znaleźć określone preferencje systemowe na komputerze Mac

częstotliwość nawyku alarm nawyków

Po ustawieniu czasu przypomnienia stuknij Ustaw, a następnie Utwórz. W szufladzie nawigacji zobaczysz każdy dodany nawyk. Dotknij jednego, aby zapisać swoje postępy w kalendarzu. Aplikacja zapisuje wyniki udanych serii, więc musisz codziennie ćwiczyć nawyk i wprowadzić go. W szufladzie nawigacji nawyki są wymienione w kolejności, w jakiej zostały dodane. Możesz je wyświetlić w kolejności zgodnej z serią sukcesów, dotykając przełącznika obok przycisku dodawania nowego nawyku. Przyciski u góry kalendarza postępów dla nawyku pozwalają porównać serie sukcesów dla różnych nawyków i wyświetlić sukces w określonym zakresie dat.

dodane nawykipostęp

Aplikacja umożliwia importowanie i eksportowanie danych, ale obie funkcje są zablokowane. Aby je odblokować, po prostu wyślij deweloperowi opinię.

  Jak śledzić wykorzystanie danych w systemie Android

Pobierz HabitBull ze sklepu Google Play

x