Ile kosztuje 1 milion monet na TikTok?

Nie ma wątpliwości, że TikTok szturmem podbił świat swoją rosnącą popularnością. Ich krótki format wideo stał się światowym trendem. Chociaż słyszałeś o tym, jak popularni twórcy treści zarabiają dzięki TikTok, być może nie słyszałeś o monetach TikTok, które również stanowią znaczną część ich zarobków. Gdy osiągną 100 obserwujących na swoim koncie TikTok, mogą zacząć zarabiać. Te monety nie są zwykłe i mogą być używane do różnych celów. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o monetach TikTok, a zwłaszcza ile kosztuje 1 milion monet na doładowaniu TikTok i monet TikTok. Dowiesz się również, ile kosztuje 20000 monet na TikTok.

Ile kosztuje 1 milion monet na TikTok?

W dalszej części artykułu dowiesz się, ile kosztuje 1 milion monet na TikToku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czym są monety TikTok?

Moneta TikTok to waluta używana w aplikacji. Te monety są kupowane za prawdziwe pieniądze i są przechowywane w portfelu TikTok. Dodanie monet do portfela jest znane jako doładowanie monet TikTok. Monety TikTok służą do wysyłania prezentów Twojemu ulubionemu twórcy treści. Są to emotikony w transmisji na żywo i komentarze twórcy treści TikTok. Możesz także doładować swoje konto monetami TikTok i kupić sobie promocje TikTok. Należy zawsze pamiętać, że monety te nie podlegają zwrotowi.

Jak zarabiać monety TikTok?

Jak już wspomnieliśmy, twórcy treści zarabiają monety, transmitując na żywo i komentując. Otrzymują monety w postaci emotikonów, które nazywane są prezentami. Każdy prezent ma inną wartość monety. Poniżej wymieniono wartość monety dla każdego prezentu:

 • Panda: 5 monet

 • Włoskie wskazówki: 5 monet

 • Miłosny huk: 25 monet

 • Krem do opalania: 50 punktów

 • Tęcza: 100 monet

 • Jestem bardzo bogaty: 1000 monet

 • Koncert: 500 monet

 • Królowa dramatu: 5000 monet

 • Lew: 29 999 monet

Drama Queen Gift to maksymalna wartość, jaką użytkownik może udostępnić. Można dotrzeć do większej liczby użytkowników, zwiększając ich liczbę obserwujących.

Ile kosztują monety TikTok?

Ponieważ te monety są kupowane za prawdziwe pieniądze, ich wartość zmienia się wraz z kursem wymiany. Obecnie jedna moneta TikTok kosztuje 1,3 centa. Aplikacja oferuje siedem pakietów monet. Jednorazowo można kupić maksymalnie 16 500 monet za 300 USD. Aplikacja zapewnia również premię za pierwsze zakupy monet.

Ile kosztuje 1000 monet TikTok?

Dowiedzmy się, ile kosztuje 1000 monet TikTok, ponieważ znamy już koszt 1 monety. Opierając się na obliczeniach, gdzie 1 moneta to 1,3 centa, 1000 monet to 1300 centów. Dlatego wartość 1000 monet TikTok okazuje się wynosić 12,9 USD.

Ile kosztuje 20000 monet na TikTok?

Ponieważ wiemy już, ile kosztuje 1000 monet TikTok, możemy łatwo dowiedzieć się, ile kosztuje 20000 monet na TikTok. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć wartość 20 razy większą niż wartość 1000 monet TikTok. Na podstawie obliczeń ostateczna wartość okazuje się 268,98 USD.

Ile kosztuje 1 milion monet na TikTok?

Obliczenie, ile kosztuje 1 milion monet na TikTok, wcale nie jest sprawą, ponieważ już wiemy, ile kosztuje 20000 monet na TikTok. Kiedy 20 000 monet TikTok kosztuje 260 USD, obliczenie dla 1 miliona monet TikTok wynosi około 13 000 USD.

Jaka jest różnica między monetami, prezentami i diamentami?

Podstawowa różnica między monetami TikTok, prezentami i diamentami polega na tym, że można narysować tylko diamenty. Każdy diament kosztuje 0,05 USD. Dlatego musisz zamienić swoje monety na diamenty, aby je spieniężyć.

Jak zamienić monety TikTok na prawdziwe pieniądze?

Monety TikTok można łatwo wymienić na prawdziwe pieniądze. Musisz połączyć swoje konto PayPal z kontem TikTok. Po powiązaniu konta sprawdź stronę salda monet, aby poznać aktualną liczbę monet, możesz zamienić monety na diamenty, które można wypłacić na koncie PayPal. Możesz wypłacić monety w dowolnym momencie, w zależności od wyboru. Możesz pozwolić monetom gromadzić się przez pewien czas, a następnie spieniężyć je lub natychmiast przelać saldo na konto PayPal. W ten sposób możesz wypłacić minimum 100 $ i maksymalnie 1000 $ dziennie.

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim Android lub iOS urządzenie przenośne.

2. Stuknij w Profil kartę z dolnego paska.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

4. Następnie dotknij Ustawienia i prywatność.

5. Następnie stuknij w Saldo > Prezenty LIVE > Wypłać.

6. Zaloguj się na swoje konto PayPal przy użyciu odpowiednich danych uwierzytelniających i wypłacić pieniądze.

Uwaga: Problemy z wypłatą gotówki mogą wystąpić w dwóch przypadkach. Po pierwsze, gdy Twoje dane konta TikTok nie pasują do konta PayPal. Po drugie, gdy naruszyłeś którekolwiek z wytycznych społeczności wydanych przez TikTok. Upewnij się, że podałeś prawidłowe dane i postępuj zgodnie z wytycznymi podanymi przez TikTok. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, ile kosztuje 1 milion monet na TikTok.

Czy monety TikTok można sprzedawać?

Nie, ani monety TikTok nie mogą być sprzedawane, ani nie podlegają zwrotowi.

Jaka jest różnica między monetami TikTok a diamentami?

Monety TikTok nie mogą zostać wypłacone, podczas gdy diamenty można wypłacić. Diament jest odpowiednikiem dwóch monet TikTok. Tam twórca musi zamienić monety na diamenty, aby zamienić je w prawdziwe pieniądze. Musisz mieć co najmniej diamenty o wartości 100 $, aby je spieniężyć.

Kto może otrzymywać prezenty na TikTok?

Jeśli chcesz zacząć otrzymywać prezenty na TikTok, musisz przestrzegać pewnych kryteriów. Kryteria te są wymienione poniżej:

 • W następnej kolejności musisz dołączyć do Creator.
 • Twoje treści powinny zostać opublikowane w ciągu ostatnich 30 dni.
 • Liczba obserwujących na TikTok powinna wynosić co najmniej 1000 obserwujących.
 • Twoje konto powinno mieć co najmniej miesiąc.
 • Nie powinieneś był naruszać żadnych wytycznych społeczności TikTok.

***

Wyżej wymienione były szczegóły dotyczące doładowania monet TikTok i wartości monet TikTok. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci zrozumieć, ile kosztuje 1 milion monet na TikTok. Podziel się swoimi pytaniami lub sugestiami w sekcji komentarzy poniżej.