Ile kosztuje subskrypcja Netflix?

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do Netflix – na co czekasz? Jeśli boisz się procesu rejestracji, nie martw się – to proste. Możesz zarejestrować się przy użyciu dowolnego urządzenia bezprzewodowego i z przyjemnością dowiesz się, że otrzymasz miesięczny bezpłatny okres próbny. Oznacza to, że będziesz mieć cały miesiąc na oglądanie wszystkich popularnych programów telewizyjnych i hitów seriali, których nie mogłeś obejrzeć.

Wspaniałą rzeczą w Netflix jest to, że nie ma żadnych umów i nie będziesz winny Netflix ani grosza, jeśli przerwiesz subskrypcję w trakcie przesyłania strumieniowego programu. Nadal będziesz cieszyć się nowymi wydaniami i wspomnieniami do końca miesiąca! A więc przejdźmy do kwestii dnia: ile kosztuje abonament Netflix?

Ceny i plany subskrypcji Netflix

Jeśli chcesz zarejestrować się w serwisie Netflix, pamiętaj, że istnieją trzy plany, w których możesz uczestniczyć: podstawowy, standardowy i premium. Przejdźmy więc do kosztów Netflix do 2020 roku.

Plan podstawowy

Miliony zaczynają od planu podstawowego, ale później przechodzą na upgrade. Plan podstawowy wcale nie jest zły i kosztuje około 8 USD miesięcznie. Jedynym prawdziwym ograniczeniem jest to, że nie możesz przesyłać strumieniowo więcej niż jednego urządzenia na raz. Jeśli mieszkasz sam, jest to świetna opcja dla Ciebie. Jeśli jednak masz współlokatora, jeden z pozostałych planów może Ci się sprawdzić najlepiej.

Standardowe konto Netflix

Po rozpoczęciu korzystania z konta Basic wielu widzów przechodzi na plan standardowy. To zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny, a mimo to nie kosztuje tak dużo. Odlicz co miesiąc około 12,99 USD z budżetu na ten plan Netflix.

Co się zmieni, jeśli wybierzesz to konto zamiast usługi Basic lub Premium? Poza ceną różnica jest tak mała, że ​​nawet jej nie zauważysz. Teraz możesz przesyłać strumieniowo filmy na dwa różne urządzenia. Możesz także zaplanować randki z przyjaciółmi i bawić się z rodziną.

Cena Netflix Premium

Jeśli chodzi o to, że jest to najlepszy pakiet, może to być ten, którego szukasz, ale tylko wtedy, gdy interesuje Cię telewizor HD lub Ultra HD. To jedyna różnica w funkcjach w stosunku do ceny. Ten plan będzie Cię kosztował 15,99 USD każdego miesiąca lub w przypadku rocznej subskrypcji Netflix, będziesz bez kieszeni około 200 USD, aby dać lub wziąć kilka.

Netflix DVD

Płyty DVD były kiedyś bardzo popularne, ale wyszły z mody. Mimo to kilka osób podtrzymało pomysł pojawienia się w filmie. Netflix nadal wysyła dyski DVD do klientów, którzy o nie proszą. Nie wiem, ile kosztowało wypożyczenie DVD z Netflix w 2020 r., Ale w zeszłym roku było to około 7,99 USD miesięcznie. Więc jeśli wypożyczasz filmy, zaoszczędzisz kilka dolarów

Jak oglądać Netflix w 202

Większość z nas ogląda Netflix na naszych smartfonach, kiedy mamy czas. Czasami jakość jest tam lepsza, ponieważ nie każdy ma sprzęt, aby uzyskać wysoką rozdzielczość za pomocą telewizorów. Możesz kupić kabel HDMI i akcesoria do telewizora, aby poprawić jakość, a wiele osób korzysta z tej opcji.

Po skonfigurowaniu rozpocznij imprezę Netflix! Zaproś znajomych do oglądania filmów z Tobą. W witrynie Netflix jest aplikacja, która umożliwia znajomym wspólne oglądanie filmów. Pobierz rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome i gotowe do zabawy!