Ile osób może jednocześnie korzystać z serwisu Netflix?

Udostępnij teraz w social media:


Jak zapewne dobrze wiesz, Netflix to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego, w której możesz oglądać szereg programów telewizyjnych i filmów za pośrednictwem Wi-Fi lub połączenia internetowego. Programy i filmy są podzielone na różne gatunki, w tym komedie, dzieci i rodziny, przestępstwa i filmy dokumentalne, aby ułatwić wybór. Tytuły ciągle się zmieniają; niektóre zostaną dodane, a inne usunięte, w zależności od ich popularności i lokalizacji. Netflix zaczął od oferowania wypożyczalni za pośrednictwem poczty i sprzedaży DVD, a następnie przeszedł do pełnej usługi przesyłania strumieniowego. Netflix jest również dystrybutorem i producentem, co oznacza, że ​​oferuje szereg oryginalnych programów i filmów, które można znaleźć tylko w serwisie streamingowym.

Przy tak popularnej platformie możesz się zastanawiać ile osób może jednocześnie korzystać z serwisu Netflix? Odpowiemy na to i inne pytanie w poniższym artykule.

Subskrybenci serwisu Netflix

Jeśli rozważasz wykupienie subskrypcji Netflix, możesz chcieć wiedzieć, czy możesz udostępniać swoje konto znajomym i rodzinie oraz czy każdy będzie miał możliwość obejrzenia go, kiedy tylko zechce. Możesz oglądać Netflix na różnych urządzeniach, w tym telefonach, tabletach, a nawet na konsoli do gier.

  Jak korzystać z interfejsu internetowego PocketCast w systemie Linux

Aby odpowiedzieć na to pytanie: liczba osób, które mogą jednocześnie korzystać z Netflix, zależy od abonamentu. Przyjrzyjmy się szczegółom subskrypcji poniżej.

Opcje subskrypcji

Pamiętaj, aby wybrać odpowiedni plan, jeśli udostępniasz swoje konto Netflix innym osobom. Podstawowy plan pozwala użytkownikowi przesyłać strumieniowo swój ulubiony film lub program telewizyjny na jednym ekranie na raz, a to kosztuje 8,99 USD miesięcznie. Jeśli chcesz mieć dwa ekrany współdzielące Netflix jednocześnie, kosztuje to 12,99 USD miesięcznie, a 15,99 USD miesięcznie pozwoli na udostępnianie go na czterech ekranach jednocześnie. Jeśli masz dużą rodzinę, która lubi oglądać Netflix, prawdopodobnie najlepiej wybrać plan premium, który obejmuje cztery ekrany. Pozostałe są idealne dla jednej lub dwóch osób w rodzinie.

Udostępnianie haseł

Nie powinieneś udostępniać haseł nikomu spoza domu. Jednak wielu subskrybentów udostępnia go rodzinie i znajomym, ponieważ pozwala im to oglądać Netflix bez płacenia. Netflix nie robi nic z udostępnianiem haseł, ponieważ nie jest to poważny problem pod względem przychodów – to firma, która zarobiła około sześciu miliardów dolarów! Jeśli otrzymasz wiadomość z informacją, że Twój serwis Netflix jest używany na innym urządzeniu, zbyt wiele osób korzysta teraz z Twojego konta lub Twoje konto Netflix jest używane na zbyt wielu urządzeniach, a hasło nie zostało przez Ciebie udostępnione, skontaktuj się z Netflix natychmiast.

  Jak wyśrodkować okno aplikacji w systemie Windows 10

Treść w różnych krajach

Jeśli podróżujesz do innego kraju i zastanawiasz się, dlaczego treść różni się od tego, co dostajesz do domu, dzieje się tak dlatego, że zawartość różni się w zależności od tego, gdzie jesteś. Film lub program telewizyjny, który jest popularny w USA, może nie być tak atrakcyjny w innym kraju i chociaż wiele z nich pozostaje takich samych, można zauważyć pewne anomalie. Niektóre z nich to filmy niezależne, które byłyby popularne tylko w tym konkretnym kraju. Netflix zawiera różne umowy w zależności od kraju, a streaming musi być dla nich opłacalny.

Gdzie znaleźć Netflix?

W większości telewizorów Smart TV aplikacja Netflix będzie już łatwo dostępna. Jeśli oglądasz Netflix na swoim laptopie, możesz odwiedzić swoją witrynę i zalogować się. Alternatywnie możesz pobrać aplikację na swój telefon komórkowy i obejrzeć ją na tym urządzeniu. Nie musisz pobierać żadnych filmów ani programów telewizyjnych, aby oglądać tytuły. Są przesyłane strumieniowo, co oznacza, że ​​możesz oglądać dowolne z nich w wolnym czasie.

  AcDisplay przenosi aktywny wyświetlacz Moto X do dowolnego urządzenia z Androidem 4.4+

x