Ile osób może jednocześnie oglądać Netflix?

Udostępnij teraz w social media:

W świecie, w którym obecnie brakuje rozrywki na żywo, dostęp do serwisu Netflix uratował życie wielu osobom uwięzionym w swoich domach z powodu pandemii. Ponieważ spędzamy coraz więcej czasu w środku, zapotrzebowanie na usługę wzrosło, a ogromna liczba nowych abonentów i kont jest udostępnianych na całym świecie. To nasuwa pytanie – po prostu ile osób może oglądać Netflixiw którym momencie Twoja hojność zostanie ograniczona? Prosta odpowiedź: wszystko zależy od niuansów Twojej subskrypcji.

Netflix to usługa wielopoziomowa, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się różnymi przywilejami i korzyściami w zależności od poziomu Twojej subskrypcji – innymi słowy kwoty, jaką płacisz za usługę każdego miesiąca. Ten poziom określi również liczbę osób, które będą mogły jednocześnie oglądać Netflix przy użyciu Twojego konta.

Istnieją trzy poziomy: podstawowy, standardowy i premium, które są dostępne odpowiednio za 8,99 USD, 13,99 USD i 17,99 USD miesięcznie. Stawka podstawowa umożliwia korzystanie z usługi na jednym ekranie jednocześnie i pobieranie aplikacji na 1 telefon lub tablet na raz. Standard zwiększa to do 2 obserwatorów na raz i pobiera na 2 urządzenia, podczas gdy najwyższy poziom oferuje możliwość oglądania 4 osób jednocześnie, a aplikację Netflix można pobrać na maksymalnie 4 urządzenia.

Który poziom powinienem wybrać?

Wybór najlepszego poziomu Netflix jest ostatecznie osobistym wyborem, ale wiele będzie zależeć od Twojego gospodarstwa domowego, relacji, stylu życia i preferencji. Jeśli należysz do dużej rodziny lub gospodarstwa domowego – na przykład jako część udziału w domu – konto Premium może być idealnym sposobem na cieszenie się dużą liczbą korzyści i możesz podzielić koszt między kilka gospodarstw domowych członków, aby pomóc Ci zaoszczędzić na cenie, zdobywając niesamowitą ofertę. Jeśli jednak mieszkasz sam lub nie chcesz dzielić się swoim kontem, pakiet podstawowy byłby idealną opcją, aby umożliwić dostęp do ulubionych programów po okazyjnej cenie. Pamiętaj tylko, że ta opcja nie pozwala na dostęp do treści HD.

  Jak wyświetlić najnowsze zmiany w pliku Dokumentów, Arkuszy lub Prezentacji Google

Jak najlepiej wykorzystać moje konto Netflix?

Bez względu na to, którą subskrypcję wybierzesz, ważne jest, aby wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać swoje konto; może to naprawdę poprawić twoje wrażenia i pozwolić ci cieszyć się maksymalnym zwrotem z każdej zainwestowanej złotówki.

Skonfiguruj profile

Jest to szczególnie ważne, jeśli zapewniasz dostęp wielu użytkownikom. Nie ma nic bardziej irytującego niż logowanie się, aby kontynuować maraton filmowy, tylko po to, aby znaleźć się w połowie Bridgeton! Na szczęście Netflix pozwala złagodzić ten problem, oferując możliwość założenia profilu dla każdego użytkownika. Możesz przydzielić każdemu własne imię i zdjęcie profilowe, a Netflix automatycznie dostosuje swoje rekomendacje dla każdego widza w zależności od twoich wcześniejszych nawyków, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał przewijać czegoś do obejrzenia.

Użyj dodatkowych ustawień

Programy Netflix zawierają szereg podpisów, napisów i opisów dźwiękowych dla ich bibliotek programów i filmów, co oznacza, że ​​nigdy nie musisz się zastanawiać, co zostało powiedziane! Po prostu przejdź do Ustawień, aby zobaczyć szereg opcji pomocy – możesz nawet wybrać ścieżki napisów lub napisy w innym języku, aby poprawić swoje umiejętności podczas wegowania na swój ulubiony program!

  25 niesamowitych jesiennych tapet na pulpit

Aktualizuj swoje listy

Netflix świetnie radzi sobie z przewidywaniem Twoich potrzeb, ale może być trochę zatłoczony na liście Kontynuuj oglądanie. Upewnij się, że regularnie przeglądasz i usuwasz wszystko, czego nie planujesz kontynuować. Zwalnia to miejsce na lepsze opcje i pomaga zachować dostępność i łatwość znalezienia.

x