Imponująca aplikacja kalendarza iOS Sunrise trafia na Androida

Udostępnij teraz w social media:

Większość aplikacji kalendarza na Androida ma dwa główne problemy: są po prostu brzydkie i nie są tak przyjazne dla użytkownika. Oczywiście Kalendarz Google to proste rozwiązanie, ale jeśli chodzi o alternatywne rozwiązania innych firm, nic nie przebije ogromnych opcji na iOS. Jedna z takich fantastycznych aplikacji kalendarza Sunrise Calendar na urządzenia Apple trafiła teraz na Androida. A co najmniej wyśmienicie wygląda. Chociaż bardzo podobało mi się używanie go na iPhonie mojego przyjaciela, uwielbiam to na moim skromnym codziennym sterowniku Androida. Aplikacja oferuje mnóstwo przydatnych funkcji, w tym tryby planu dnia, tygodnia i miesiąca, podgląd w Mapach Google ze wskazówkami, informacje o pogodzie i integrację z Facebookiem, dzięki czemu nigdy więcej nie przegapisz ważnych wydarzeń i urodzin. Jest teraz dostępny na wszystkie urządzenia z Androidem 4.0 lub nowszym, ale niestety nie ma obecnie wersji na tablety.

  Jak naprawić ciągłe miganie wskaźnika baterii firmy Dell

Korzyścią, jaką Sunrise ma w porównaniu z konkurencyjnymi substytutami, jest czysty, przyjemny dla oka interfejs użytkownika i możliwość synchronizowania treści z głównymi serwisami społecznościowymi, takimi jak Facebook, LinkedIn, Twitter i Foursquare. Przy pierwszym uruchomieniu możesz od razu połączyć żądane konto. Aplikacja synchronizuje również dane z kalendarza iCloud, co powinno sprawić, że przełączanie się między iOS a Androidem będzie dziecinnie proste. Możesz oczywiście dodać dowolne konto później na ekranie Ustawienia.

Sunrise Calendar_Account

Oprócz tego, że natywnie obsługuje kalendarze Apple i Google, imponujący projekt wizualny Sunrise jest kolejnym ważnym aspektem. Menu wyglądają zgrabnie, a nawigacja jest przyjemna w różnych sekcjach. Główny kalendarz dostarcza do Twojej dyspozycji niesamowitą ilość informacji i możesz łatwo przełączać tryb widoku w locie. Główny widok aplikacji łączy standardowy widok kalendarza z możliwością przewijania w celu podglądu przyszłego planu dnia. Możesz także szybko tworzyć nowe wydarzenia i samodzielnie definiować ich najistotniejsze szczegóły.

  Jak nagrać spotkanie Zoom

Sunrise Calendar_Main Kalendarz wschodu słońca Nowe wydarzenie

Jak wspomniano wcześniej, Sunrise ma głęboką integrację z Google Maps, co oznacza, że ​​możesz łatwo znaleźć wskazówki na mapie dotyczące dowolnego wydarzenia odbywającego się w określonej lokalizacji. Dodatkowo aplikacja jest wyposażona w widżet agendy na ekranie głównym po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że ​​możesz mieć oko na ważne wydarzenia bez wchodzenia nawet do głównego interfejsu.

Ekran ustawień kalendarza Sunrise jest również pełen przydatnych opcji konfiguracyjnych, które pozwalają użytkownikom dostosować aplikację według własnego uznania, takich jak możliwość określenia jednostki temperatury pogody, skonfigurowania powiadomień, określenia dnia rozpoczęcia tygodnia i ustawienia Sunrise jako domyślnego kalendarza.

Sunrise_Map Sunrise Calendar_Settings

Chociaż Sunrise to prawdopodobnie najlepsza jak dotąd aplikacja kalendarza na Androida, nie jest pozbawiona wad. Na przykład w chwili pisania tego tekstu nie ma obsługi tabletów, a widżet ekranu głównego pokazuje tylko widok planu zajęć i nie pozwala na przełączanie się do innych trybów widoku. Ponadto nie ma pola wyszukiwania, które pozwala szybko znaleźć bieżące wydarzenia.

  Jak grupować czat wideo na Snapchacie

Firma Sunrise udostępniła również wersję internetową, co oznacza, że ​​możesz teraz uzyskać dostęp do zsynchronizowanych danych na urządzeniach mobilnych i w Internecie. Możesz bezpłatnie pobrać wersję na Androida bezpośrednio z Google Play.

Zainstaluj Kalendarz Sunrise ze Sklepu Play

x