Instruqt zbiera 15 milionów euro, a Discord prosi wszystkich użytkowników o zmianę nazwy użytkownika

Cześć! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Instruqt pozyskuje serię 15 milionów euro od Blossom Capital

Holenderska firma Instruqt oferuje platformę, która ułatwia firmom testowanie oprogramowania. Pomaga szybko i łatwo tworzyć interaktywne sesje szkoleniowe, prezentacje produktów i seminaria.

Według bloga firmy, firma zebrała 15 milionów euro w rundzie serii A prowadzonej wyłącznie przez Blossom Capital.

Udostępnienie działającego demo produktu pozwala klientom zobaczyć jego skuteczność bez angażowania dużej ilości czasu i zasobów lub podpisywania umowy. Jest to bardziej skuteczne niż czysto teoretyczne demo, które może nie być praktyczne w rzeczywistości.

Ta nowa generacja autentycznych i wciągających doświadczeń pomaga firmom produkującym oprogramowanie w edukacji i sprzedaży nowoczesnym nabywcom.

Instruqt jest używany przez firmy takie jak Hashicorp, MongoDB, Red Hat i Datadog do generowania milionów dolarów przychodów. Od 2018 roku Instruqt zorganizował ponad 1,6 miliona sesji szkoleniowych i pokazów sprzedaży, angażując ponad milion uczniów.

Sesja

Platforma Session otrzymała wiele nagród za uczynienie wydarzeń skierowanych do klientów, w tym seminariów internetowych i seminariów, efektywnymi i łatwiejszymi. Platforma zachęca do współpracy w całej organizacji.

Sesja została nawet uznana za Produkt Roku w kategorii „Praca z dowolnego miejsca” przez Product Hunt w 2022 roku.

W ostatniej rundzie finansowania firma zebrała 4,5 miliona dolarów w ramach finansowania zalążkowego. Session wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak sztuczna inteligencja, narzędzia dla twórców i automatyczne planowanie, aby złagodzić stres związany z prowadzeniem seminariów internetowych i innych wydarzeń.

Usprawnia spotkania z klientami, zapewniając zespołom niezbędne zasoby, takie jak tworzenie informacji w postaci wielu prezentacji, demonstracji, sesji wprowadzających, ćwiczeń szkoleniowych i seminariów internetowych, a wszystko to pod jednym dachem.

Session pomaga ustanowić spójność i współpracę zespołu oraz zwiększa jego wartość jako kompleksowe rozwiązanie do zaspokajania różnych potrzeb biznesowych poprzez scentralizowane środowisko pracy.

Gałązka

Sprig zapewnia wgląd w produkty za pośrednictwem ankiet, powtórek, testów prototypów i analiz AI, umożliwiając zespołom optymalizację ich produktów. Sprig integruje się z innymi narzędziami w celu wspierania współpracy.

Sprig pomaga zespołom ds. produktów w rozwiązywaniu problemów, monitorowaniu interakcji konsumentów z funkcjami oraz identyfikowaniu szans na optymalizację ich produktów lub stron internetowych.

Analiza sztucznej inteligencji firmy Sprig może pomóc w ustalaniu priorytetów nowych funkcji produktu, przekształcając otwarte odpowiedzi tekstowe w przydatne motywy za pośrednictwem dziesiątek interfejsów z innymi narzędziami zwiększającymi produktywność.

W ostatniej rundzie finansowania Sprig zabezpieczył 30 milionów dolarów, na czele z Andreessen Horowitz, Accel, First Round Capital, Elad Gil i Figma Ventures. Daje to łączną kwotę zebraną przez firmę do 90 milionów dolarów.

Discord prosi wszystkich swoich 150 milionów użytkowników o zmianę nazw użytkowników

Wszyscy ze 150 milionów członków Discord są proszeni o zmodyfikowanie swoich nazw użytkowników, aby usunąć hashtag i cztery cyfry na końcu (dyskryminator).

Aby zachować spójność z innymi platformami mediów społecznościowych, takimi jak Twitter, każda nowa nazwa użytkownika będzie zawierała znak „@”. Użytkownicy nie będą mogli zachować swoich poprzednich nazw użytkownika.

Według bloga Discord firma pracuje nad rozwiązaniem problemu trudnych nazw użytkowników. Według współzałożyciela Vishnevshiy, ponad 40% użytkowników musi pamiętać lub wiedzieć, co jest ich dyskryminatorem. Prawie połowa wszystkich próśb znajomych na Discordzie nie pasuje do pożądanej osoby.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x