Interfejs wstążkowy, wiele kart, edycja z podziałem i nie tylko

Udostępnij teraz w social media:

Edytory tekstu dla systemu Windows mają różne kształty i rozmiary. Tutaj w newsblog.pl przejrzeliśmy niektóre z najlepszych z wielu, takich jak NeechPad, ModernNote (który jest w zasadzie nowoczesnym notatnikiem UI dla Windows 8 i RT), TinyNotepadoraz narzędzie do edycji tekstu, Notepad ++ i jego różne wtyczki. Widziałem najbardziej zaawansowanych użytkowników preferujących Notepad ++ od innych alternatyw ze względu na obszerny zestaw funkcji, ale ci, którzy szukają równowagi między dobrym projektem, prostotą i funkcjami, mogą wypróbować Notepad Syncplify.me. Jest to aplikacja Windows, która oprócz eleganckiego, minimalistycznego wyglądu oferuje przyzwoitą liczbę zaawansowanych ustawień dla programistów, twórców stron internetowych i koderów.

Edytorów tekstu używa się nie tylko do zapisywania ogólnych notatek, list zadań i zadań. Zaawansowane narzędzia, takie jak Notepad ++, są dostarczane z podświetlaniem składni i interfejsem z wieloma kartami, aby pomóc programistom i programistom osiągnąć więcej w krótszym czasie. Notatnik Syncplify.me na szczęście ma również te dwie funkcje. Ponadto umożliwia edycję plików tekstowych o rozmiarze większym niż 4 GB, wyszukiwanie w plikach w celu szybkiego naprawiania błędów i ma wygodną opcję edycji z podziałem, która umożliwia przeglądanie i edytowanie dwóch plików tekstowych obok siebie.

  Jak naprawić Open File

Kolejnym interesującym elementem Syncplify.me jest jego wygląd podobny do interfejsu użytkownika wstążki, który jest zarówno intuicyjny, jak i łatwy dla oczu. Jest również zoptymalizowany pod kątem ekranów i urządzeń dotykowych, dzięki czemu aplikacja jest doskonałą alternatywą Notepad ++ dla użytkowników tabletów z systemem Windows. Wstążka zawiera trzy zakładki u góry oznaczone Plik, Edycja i Zaawansowane, gdzie sekcja Edycja oferuje wszystkie zwykłe narzędzia do edycji tekstu.

Syncplify-Notepad (1) (1)

Kliknięcie zakładki Plik przełącza aplikację do prostego interfejsu w stylu nowoczesnego interfejsu użytkownika, który pozwala po prostu otwierać, zapisywać i drukować dowolny plik tekstowy lub te, które ostatnio edytowałeś w programie – prawdopodobnie przeznaczone do czytania bez rozpraszania uwagi.

  Jak dodać dane do dzisiejszego ekranu aplikacji Zdrowie na iPhonie

Plik Syncplify-Notepad (1) (1)

Jak wspomniano wcześniej, edytor tekstu jest również idealny dla zaawansowanych użytkowników, programistów i programistów. Na karcie Zaawansowane tacy użytkownicy mogą uzyskać dostęp do funkcji, takich jak mapa dokumentu, edytor podziału, wyszukiwanie w plikach i kod skrótu. Zgadza się, możesz szybko sprawdzić integralność dokumentów za pomocą wbudowanego kalkulatora kodu skrótu, który obsługuje algorytmy CRC32, MD5, RIPE-MD160, SHA1, SHA256 i SH512.

Opcja „Usuń puste wiersze” w tej sekcji usuwa wszystkie puste wiersze z pliku, a „Przytnij wiersze” usuwa zbędne spacje. Inne opcje obejmują eksportowanie dokumentów do formatów HTML i RTF.

Syncplify-Notepad-Split (1)

Notatnik Syncplify.me jest darmowy zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego. Działa na Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

  Właśnie zaktualizowano do iOS 13? Zmień te osiem ustawień teraz

Pobierz Notatnik Syncplify.me

x