Udostępnij teraz w social media:

W przypadku nowoczesnych ekranów blokady smartfonów należy zachować równowagę między funkcjonalnością a prostotą. Dodaj zbyt wiele funkcji do ekranu blokady, a zacznie wyglądać jak rzeczywisty ekran główny. Zabranie zbyt wielu sprawi, że będzie to zbyt proste; niepotrzebny krok przed przejściem do ekranu głównego. W przeciwieństwie do Androida, użytkownicy iOS nie mogą modyfikować wspomnianej równowagi, ponieważ oczekuje się, że będą zadowoleni z rozwiązania Apple dotyczącego ekranu blokady smartfona. Dzieje się tak, chyba że jailbreakują swoje urządzenie, otwierając je na świat potężnych aplikacji i poprawek.

szybkie wybieranie z poziomu hasła blokady ekranu ios

Jedną z takich nowych poprawek jailbreak zwiększających funkcjonalność ekranu blokady jest PassDial. Pozwala ustawić określone kody – inne niż „hasło”, które odblokowuje Twoje urządzenie – wprowadzając, które wywołują określony, predefiniowany numer bezpośrednio z ekranu blokady. Ulepszenie jest genialne, kiedy o tym pomyślisz! Ma w sobie coś podobnego do Samsunga TouchWiz, co wcale nie jest złe.

Sprawdź -   Jak naprawić iPhone'a, który nie ładuje się z laptopa lub komputera

Wiem, że mam pięć kontaktów, do których regularnie dzwonię: moi rodzice, mój młodszy brat i dwoje moich bliskich przyjaciół. Dzięki PassDial regularnie oszczędzam co najmniej 3-4 kroki. Nie ma potrzeby wprowadzania mojego hasła, uruchamiania aplikacji Phone.app, przechodzenia do Ulubionych i stukania kontaktu.

Po zainstalowaniu przejdź do Ustawienia> PassDial. W tym miejscu możesz utworzyć do pięciu par „numer telefonu i kod” (aby znieść to ograniczenie, musisz zapłacić 1,99 USD za wersję Pro). Pamiętaj tylko, że jeśli używasz prostego 4-cyfrowego kodu dostępu, kod w parze kodów kontaktowych musi również składać się z czterech cyfr.

szybkie wybieranie z poziomu blokady ekranu ios

PassDial został przetestowany na jailbreaku iPhone 4S w systemie iOS 7.0.4. Działało zgodnie z reklamą. Udało mi się szybko zadzwonić do kontaktu testowego bezpośrednio z ekranu blokady bez żadnych problemów. Jednak osobiście nie będę korzystać z ulepszenia, ponieważ używam CleverPin, aby całkowicie ominąć ekran blokady, gdy jestem podłączony do Wi-Fi w domu / na uczelni, co oznacza, że ​​nie pojawia się monit o wprowadzenie hasła.

Sprawdź -   Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji Google w Gmailu dzięki zintegrowanej skrzynce odbiorczej dla przeglądarki Firefox

PassDial jest dostępny bezpłatnie na Cydii w ramach repozytorium BigBoss.

Daj nam znać, co myślisz o poprawce, zostawiając komentarz w sekcji komentarzy poniżej.