Udostępnij teraz w social media:

Ulepszenia takie jak HideMe7 są świetne, ponieważ dotyczą wielu aspektów iOS, ale zawsze jest miejsce na specjalistyczne pakiety w sklepie jailbreak. Chociaż HideMe7 ma całkiem przyzwoite opcje dostosowywania paska stanu iOS 7, nie można w żaden sposób nazwać jego listy funkcji wyczerpującą. Na przykład, jeśli chcesz całkowicie ukryć pasek stanu, HideMe7 nie może Ci w tym pomóc. Jednak dzięki ulepszeniom takim jak StatusBarSuite możesz zrobić dokładnie to, a nawet więcej. Ta nowa wersja umożliwia zmianę stanu widoczności wszystkich elementów paska stanu iOS 7, zarówno tymczasowych, jak i stałych. Użytkownicy mogą ukrywać ikony baterii i Wi-Fi, wyświetlacz czasu i prawie wszystko, co pojawia się na pasku stanu.

Sprawdź -   Jak korzystać z czatu edytora w Dokumentach Google

Ustawienia StatusBarSuite iOS

Niektóre ikony / wskaźniki pojawiają się na pasku stanu tylko wtedy, gdy jest włączone określone ustawienie lub używana jest określona usługa. Dzięki StatusBarSuite możesz ukryć te ikony, nawet gdy ustawienie działa. Dodaje własne menu do aplikacji Ustawienia (Ustawienia> Preferencje SBS), gdzie znajdziesz oddzielny przełącznik dla każdej ikony. Poniżej wymieniono komponenty, które można ukryć na pasku stanu.

Ikona baterii (procent pozostaje widoczny, ponieważ i tak możesz go wyłączyć w aplikacji Ustawienia zapasów)
Nazwa Twojego operatora komórkowego
Wyświetlanie czasu
Ikona Bluetooth, nawet gdy jest aktywna
Ikona baterii Bluetooth
Ikona WiFi i LTE
Bieżąca siła sygnału
Ikona wskazująca aktywny alarm
Ikona, która pojawia się po włączeniu blokady orientacji
Ikona trybu samolotowego
Ikona Nie przeszkadzać

Sprawdź -   Jak wyświetlić pełny adres URL w Safari na macOS

Pamiętaj, że aby ukryć dany element, odpowiadający mu przełącznik musi być włączony, a nie wyłączony. Ponadto zmiany wprowadzone za pomocą StatusBarSuite nie wchodzą w życie, chyba że ponownie włączysz urządzenie, którego opcja jest dostępna w dolnej części menu Ustawienia.

Raczej unikalną, aczkolwiek błędną cechą StatusBarSuite jest przełącznik „Ukryj pasek stanu”. Gdy ta opcja jest włączona, wszystkie aplikacje stają się pełnoekranowe. Niestety może to doprowadzić do kilku nieoczekiwanych awarii i problemów z aplikacjami wyświetlającymi klawiaturę. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​problemy nie powodują zerwania umowy, ale mimo to istnieją i należy je rozwiązać.

StatusBarSuite to darmowa korekta, w przeciwieństwie do HideMe7 (który pobiera za 99 centów). Możesz go pobrać na swoje urządzenie z systemem iOS 7 z repozytorium BigBoss w sklepie Cydia.

Sprawdź -   Nowa przeglądarka Microsoft Edge jest teraz „gotowa do codziennego użytku”