iToolab UnlockGo Android – łatwe narzędzie do odblokowywania Samsung FRP

Telefony są prawdopodobnie niezbędną częścią naszego codziennego życia. Pozwalają nam rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, robić zdjęcia i robić wiele innych rzeczy, które możesz odkrywać za pomocą tego urządzenia. Jeśli przechowujemy ważne dane w naszych telefonach, musimy uwzględnić w nich jakąś formę zabezpieczeń, aby mądrze chronić nasze dane. Wszyscy powszechnie używamy odcisków palców, blokad twarzy, ekranów blokad i innych elementów w celu ochrony urządzenia. Problematyczne staje się jednak, gdy zapominamy o naszych zamkach.

W takim przypadku musimy zresetować Odblokowanie według wzoru Androida lub inne zabezpieczenia oparte na pinach po przywróceniu ustawień fabrycznych. Jednak w niektórych przypadkach nie jest to takie łatwe zadanie, jak Samsung i wiele innych marek, które zapewniają ochronę przed resetowaniem do ustawień fabrycznych (FRP). Aby ominąć tę ochronę, musimy użyć narzędzi i oprogramowania innych firm, aby odblokować FRP na urządzeniach Samsunga lub innych marek.

Dlaczego musisz odblokować Samsung FRP?

Bezpieczeństwo to obowiązkowa rzecz, która chroni Twoją prywatność lub ważne dane na Twoim urządzeniu. Czasami te środki bezpieczeństwa mogą stanowić problem, jeśli przypadkowo zablokujesz telefon lub zapomnisz hasła. Czasami po zapomnieniu hasła podejmujemy wiele prób lub przywracamy ustawienia fabryczne. Jeśli mówimy o blokadzie FRP, oznacza ona ochronę przywracania ustawień fabrycznych. Jest to środek bezpieczeństwa, który ma uniemożliwić złodziejowi przywrócenie ustawień fabrycznych zaginionego lub skradzionego telefonu.

iToolab UnlockGo Android – łatwe narzędzie Samsung FRP to potężne narzędzie, które pomoże Ci ominąć każdą blokadę Androida, w tym odblokowanie wzoru Androida, PIN, hasło, weryfikację konta Google po zresetowaniu, odcisk palca i blokadę twarzy. Narzędzie Samsung FRP to najlepsze narzędzie do ominięcia funkcji zabezpieczeń. Ta funkcja umożliwia ponowne korzystanie z telefonu po jego zresetowaniu. Po zresetowaniu czasami napotykamy problemy, gdy nie pamiętamy konta Google, które było na nim wcześniej.

Obsługiwane są wszystkie urządzenia Samsung z systemem Android od 5 do 13. Jeśli kupiłeś używany telefon i zapomniałeś hasła do konta Google lub kupiłeś używany telefon Samsung, wszystkie problemy z Samsung FRP zostaną rozwiązane.

JAK OMIŃ BLOKADĘ SAMSUNG FRP KORZYSTAJĄC Z ITOOLAB UNLOCKGO.

Krok 1. Podłącz urządzenie Samsung do komputera.

Pierwszym krokiem jest pobranie i zainstalowanie UnlockGo dla Androida na swoim komputerze, a następnie podłączenie urządzenia Samsung do komputera za pomocą kabla USB.

Teraz wybierz funkcję Usuń Google Lock (FRP). Kliknij przycisk „Start”, aby kontynuować.

Krok 2. Wybierz odpowiednie rozwiązanie, aby ominąć FRP.

Na tym etapie musisz wybrać jedną z różnych opcji odblokowania, w zależności od telefonu z Androidem.

Zdecydowanie zalecamy wypróbowanie pierwszej opcji, która jest prostą i łatwą techniką, która pozwala usunąć blokady Samsung FRP na Androidzie 5-13 w 3 minuty.

Naciśnij dalej by kontynuować.

Pytanie: Jaka jest różnica między opcją 1 a opcją 2?

Firma Samsung udostępniła niedawno poprawkę zabezpieczeń z marca 2023 r. dla swoich telefonów i tabletów. Jeśli zaktualizowałeś już najnowszą poprawkę zabezpieczeń na swoim urządzeniu Samsung,

Wybierz opcję 1, aby ominąć blokadę Google.

Jeśli poziom Twojej poprawki zabezpieczeń jest nieaktualny lub niższy niż w marcu 2023 r., możesz wybrać opcję obejścia w zależności od wersji systemu operacyjnego.

Krok 3. Włącz debugowanie USB, gdy jest zablokowany przez FRP.

Teraz w ciągu kilku sekund zobaczysz wyskakujące okienko z instrukcjami.

Korzystanie z tajnego kodu w celu uzyskania dostępu do ukrytego menu diagnostycznego Samsung.

UnlockGo dla Androida powinno pomóc w włączeniu debugowania USB na urządzeniu Samsung.

Krok 4. Gotowe! Usunięto blokadę Google FRP.

Po udzieleniu pozwolenia ekran weryfikacji konta Google powinien zostać ominięty w ciągu kilku sekund. Urządzenie Samsung zostanie automatycznie uruchomione ponownie.

Pobierz teraz

Inne alternatywy iToolab UnlockGo dla Androida.

Tenorshare 4uKey:

Nie jest niczym niezwykłym, że na tej liście znajduje się Tenorshare 4ukey. Ponieważ omawiamy alternatywy, może również spodobać się tenorshare 4ukey. Jest to spójne rozwiązanie na przestrzeni lat dla różnych blokad na urządzeniu z Androidem. To narzędzie posiada przydatne funkcje i pozwala w jednej chwili uzyskać pełną kontrolę nad urządzeniem.

Odblokowanie Foneazy:

Foneazy Unlockit Zapewnia obejście Samsung FRP jednym kliknięciem bez uruchamiania w trybie odzyskiwania. Foneazy nie wymaga pobierania żadnych aplikacji innych firm ani nietypowych. Działa to na Androidzie od 6 do 12 i wszystkich urządzeniach Samsung bez utraty danych. Poza tym istnieją szczegółowe instrukcje krok po kroku z odpowiednimi wskazówkami dotyczącymi wersji Androida, w których odblokowanie jednym kliknięciem kończy się niepowodzeniem. Foneazy Unlockit Android ma pełną politykę satysfakcji klienta z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Zestaw Droid:

Droidkit to kolejna alternatywa dla iTool Unlock Go. Droidkit w prosty sposób wyłączy opcję blokady FRP na Twoim urządzeniu. Będzie to działać dobrze zarówno w systemie Windows, jak i MacOS. To narzędzie poważnie podchodzi do Twojej prywatności, a także odzyskuje utracone dane bez tworzenia kopii zapasowych, rozwiązując problemy z systemem Android i możesz testować funkcje tego narzędzia w ramach bezpłatnego planu.

Odblokuj Junky’ego:

Unlockjunky to jedna z ostatnich alternatyw na naszej liście. UnloackJunky ułatwia odblokowanie urządzenia. Głównym celem UnlockJunky jest zapewnienie użytkownikom szybkiej i łatwej usługi Bypass w kilku prostych krokach. Wystarczy wybrać urządzenie i typ odblokowania. Teraz pobierz oprogramowanie na swój komputer i ciesz się najlepszymi innymi usługami UnlockJunky w przystępnych cenach. Narzędzie to zapewnia także całodobowy czat na żywo i wsparcie dla użytkowników.

Wniosek:

To dla nas najlepsze uczucie, gdy w końcu ominiesz Samsunga za pomocą naszych wspomnianych narzędzi FRP. Wyżej wymienione narzędzia pomogą Ci całkowicie w prosty sposób. Ale jeśli chcesz odblokować swoje urządzenie za pomocą narzędzia Samsung FRP Bypass Tool, wystarczy jedno kliknięcie od odblokowania telefonu za pomocą iToolab UnlockGo Android – łatwego narzędzia Samsung FRP.