Jak anulować subskrypcję

Crunchyroll to największa platforma do streamingu anime na świecie. Ale jeśli zdecydowałeś się zrobić sobie przerwę od anime lub znalazłeś godną alternatywę, być może szukasz sposobu na anulowanie subskrypcji. Istnieje dosłownie wiele sposobów na anulowanie aktywnej subskrypcji Crunchyroll na różnych platformach. Dlatego stworzyliśmy przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci natychmiast anulować członkostwo w Crunchyroll. Tak więc, nie marnując czasu, zacznijmy naszą podróż.

Anuluj członkostwo w Crunchyroll (2022)

W tym samouczku wyjaśnimy, w jaki sposób możesz łatwo anulować członkostwo w Crunchyroll przez przeglądarkę internetową, telefony iPhone i Android, a także subskrypcje oparte na systemie PayPal. W zależności od platformy, której używasz do strumieniowego przesyłania anime, możesz przejść do kroków dla tej platformy, korzystając z poniższej tabeli:

Anuluj subskrypcję Crunchyroll online w przeglądarce internetowej

Jeśli chcesz anulować subskrypcję online za pomocą przeglądarki na komputerze z systemem Windows, macOS, Linux lub laptopie, możesz to łatwo zrobić. Ta metoda zadziała jednak tylko wtedy, gdy zapłaciłeś kartą kredytową/debetową lub PayPal. Kroki, które musisz wykonać, są następujące:

1. Odwiedź Crunchyrolla stronie internetowej i kliknij swoją „ikonę profilu” w prawym górnym rogu.

2. Następnie wybierz opcję „Moje konto” z listy opcji dostępnych w rozwijanym menu. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę ustawień konta.

3. W ustawieniach konta przejdź do sekcji „Plan członkostwa” z lewego paska bocznego.

4. Następnie wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące twojego planu subskrypcji zostaną wyświetlone na stronie „Status członkostwa premium”, która ma starszy interfejs użytkownika w porównaniu z nową witryną. Po sprawdzeniu szczegółów kliknij przycisk „Anuluj członkostwo” w prawym dolnym rogu, gdy już się zdecydujesz.

Uwaga: jeśli nie jesteś zadowolony z usługi i chcesz anulować bezpłatny okres próbny Crunchyroll, musisz wykonać trzy pierwsze kroki, jak opisano powyżej. Następnie zamiast przycisku „Anuluj członkostwo” zobaczysz przycisk „Anuluj bezpłatny okres próbny”. Możesz kliknąć przycisk, aby zakończyć bezpłatny okres próbny Crunchyroll.

5. Na stronie anulowania przewiń w dół i ponownie kliknij przycisk „Anuluj członkostwo”. Jeśli zmienisz zdanie, zawsze możesz zatrzymać proces i wrócić do ustawień. Po prostu kliknij przycisk „Zostań Premium”.

6. I to wszystko! Pomyślnie anulowałeś swoją subskrypcję Crunchyroll. Zobaczysz wiadomość potwierdzającą wyświetlaną u góry strony wraz z opcjonalną ankietą.

Anuluj swoje członkostwo w Crunchyroll przez Paypal

Jeśli subskrybowałeś Crunchyroll przez PayPal, z pewnością możesz skorzystać z powyższej metody, aby anulować subskrypcję. Jest to proste i bezproblemowe, ale z jakiegoś powodu, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do strony Crunchyroll, możliwe jest również anulowanie członkostwa na stronie Paypal. Oto kroki, które musisz wykonać:

1. Wejdź na stronę Paypal i zaloguj się na swoje konto. Jeśli niedawno dokonałeś transakcji, zobaczysz ją pod ostatnią aktywnością i możesz uzyskać dostęp do wszystkich szczegółów, klikając ją właśnie tam. Jeśli nie, przejdź do zakładki „Aktywność” z górnego paska nawigacyjnego.

2. W zakładce aktywności zobaczysz transakcję Crunchyroll. Wybierz „Ellation Holdings Inc.” możliwość zobaczenia pełnych szczegółów.

3. Teraz w sekcji szczegółowych informacji o transakcji wybierz opcję „Zarządzaj płatnościami Ellation Holdings Inc.”.

4. Zostaniesz teraz przekierowany na stronę ustawień płatności PayPal dla swojego członkostwa Crunchyroll. Kliknij przycisk „Anuluj” tuż obok tekstu stanu „Aktywny”.

5. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wybrać opcję „Dezaktywuj szybszą kasę”, a Twoja subskrypcja Crunchyroll opłacona przez PayPal zostanie zakończona.

Anuluj subskrypcję Crunchyroll na telefonach z systemem Android

Po pierwsze, żeby było jasne, nie możesz anulować subskrypcji za pomocą aplikacji Crunchyroll na Androida. W tym celu musisz sprawdzić wspomnianą powyżej metodę przeglądarki internetowej. Ale jeśli subskrybowałeś za pośrednictwem Sklepu Google Play, możesz anulować subskrypcję Crunchyroll na Androidzie, wykonując poniższe czynności.

Jeśli subskrybowałeś Crunchyroll za pomocą Kredytów Google Play, oto jak możesz anulować subskrypcję na swoim urządzeniu z Androidem w ciągu minuty:

1. Otwórz Sklep Google Play na swoim telefonie z Androidem i stuknij „ikonę profilu” w prawym górnym rogu. Następnie wybierz z menu opcję „Płatności i subskrypcje”. Upewnij się, że korzystasz z tego samego konta Google, którego użyłeś do subskrypcji Crunchyroll.

2. Następnie wybierz opcję „Subskrypcje” na następnej stronie. Teraz zobaczysz wszystkie aktywne subskrypcje na swoim koncie i musisz tutaj dotknąć „Crunchyroll”.

3. Na następnej stronie sprawdź szczegóły swojego planu subskrypcji, a następnie kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję” na dole. Wybierz opcję „Kontynuuj” po zapoznaniu się z korzyściami, które utracisz po anulowaniu.

4. Wybierz jeden z poniższych powodów anulowania i ponownie wybierz opcję „Kontynuuj”. I to wszystko.

Twoja subskrypcja Crunchyroll została pomyślnie anulowana. Następna strona w Sklepie Play pokaże komunikat potwierdzający na Androidzie.

Anuluj subskrypcję Crunchyroll na iPhonie

Podobnie jak w przypadku Androida, jeśli kupiłeś subskrypcję Crunchyroll za pomocą karty kredytowej lub PayPal, nie możesz anulować subskrypcji z poziomu aplikacji na iOS. W tym celu możesz sprawdzić wspomnianą powyżej metodę przeglądarki internetowej. Ale jeśli subskrybujesz Crunchyroll za pośrednictwem App Store, możesz to sprawdzić poniżej.

Jeśli zarejestrowałeś się w Crunchyroll za pomocą kredytów lub kart za pośrednictwem App Store, możesz szybko i łatwo anulować subskrypcję. Oto jak wygląda ten proces:

1. Zamiast aplikacji Crunchyroll musisz otworzyć aplikację ustawień na swoim iPhonie. Następnie dotknij opcji „profil” (nazwa konta) u góry.

2. Następnie wybierz z listy opcję „Subskrypcje”, a na następnej stronie zobaczysz swoją subskrypcję Crunchyroll. Następnie wybierz opcję „Anuluj subskrypcję” pod listą Crunchyroll.

3. Pojawi się wyskakujące okienko z potwierdzeniem anulowania. Stuknij natychmiast przycisk „Potwierdź” w wyskakującym okienku, a Twoja subskrypcja zostanie natychmiast anulowana.

Anuluj członkostwo Crunchyroll na Android TV/Apple TV

Na urządzeniu Apple TV lub Android TV nie masz możliwości anulowania subskrypcji z poziomu aplikacji Crunchyroll. Aby anulować członkostwo, musisz to zrobić za pośrednictwem przeglądarki internetowej, korzystając z jednej z metod omówionych powyżej.

Zamiast tego zmień swój plan członkostwa Crunchyroll

Jeśli jedynym powodem anulowania subskrypcji jest oszczędność pieniędzy, możesz zamiast tego zmienić plan członkostwa. Z planu Ultimate możesz przejść do planu Basic Fan lub Mega Fan. W ten sposób możesz kontynuować oglądanie anime, po prostu rezygnując z takich funkcji, jak limit urządzeń i pobieranie offline (dla podstawowego planu dla fanów). Crunchyroll oferuje trzy plany subskrypcji do wyboru, a są to:

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji, ale nadal od czasu do czasu oglądać anime, sugerujemy obejrzenie niektórych darmowych anime dostępnych na Crunchyroll. Możesz oglądać niektóre seriale anime, nie wydając ani grosza, ale być może będziesz musiał przejrzeć ich bibliotekę, aby znaleźć bezpłatne oferty.

Crunchyroll zawiera popularne anime, takie jak Naruto, za darmo, ale pamiętaj, że nie dają pełnego dostępu do swojej biblioteki. W przypadku niektórych seriali możesz obejrzeć tylko kilka odcinków bez subskrypcji premium. Ale znowu, coś jest lepsze niż nic, prawda?

Często zadawane pytania dotyczące anulowania subskrypcji Crunchyroll

Dlaczego nie pozwala mi anulować subskrypcji Crunchyroll?

Jeśli na Twoim koncie Crunchyroll jest oczekująca transakcja, najpierw musisz ją wyczyścić, a potem tylko Ty możesz anulować istniejącą subskrypcję.

Czy mogę anulować członkostwo w Crunchyroll w dowolnym momencie?

TAk! Możesz anulować subskrypcję premium Crunchyroll w dowolnym momencie, a zostanie ona anulowana ostatniego dnia Twojego cyklu rozliczeniowego. Możesz korzystać z konta i oglądać treści premium do końca daty rozliczenia.

Dlaczego moja anulowana subskrypcja jest nadal aktywna?

Jeśli anulowałeś subskrypcję na długo przed ostatnią datą Twojego cyklu rozliczeniowego, Twoje członkostwo pozostanie aktywne do ostatniego dnia. W końcu zostanie anulowane, a ty stracisz dostęp do treści premium w Crunchyroll.

Proste sposoby anulowania subskrypcji Crunchyroll

Mamy szczerą nadzieję, że mogliśmy pomóc Ci w anulowaniu członkostwa w Crunchyroll. Bez względu na powód, wyższe ceny, lepsze alternatywy dla Crunchyroll lub innych, istnieje powód, dla którego mogłeś wybrać ten sposób działania. Jednak przegapisz niesamowite nowe anime, takie jak Chainsaw Man i stare anime, takie jak One Piece. Niemniej jednak proces anulowania jest prosty i szybki. Dlatego możesz bez problemu anulować subskrypcję Crunchyroll, korzystając z naszego przewodnika. Ponadto daj nam znać w komentarzach, jeśli masz jakiekolwiek trudności z anulowaniem subskrypcji, a my Ci pomożemy.

x