Jak czytać wątki na Twitterze w długich postach


Twitter ma limit 140 znaków, który użytkownicy zawsze próbują ominąć. Limit znaków oznacza, że ​​wiele pozostaje niewypowiedzianych. Zwięzłość sprawia, że ​​wiele jest niezrozumianych i powstaje wiele argumentów. Twitter wykorzystuje kilka różnych sposobów śledzenia interakcji na Twitterze, a użytkownicy korzystają z tego w postaci wątków na Twitterze. Wątek to po prostu seria odpowiedzi na Twój własny tweet. Łatwo jest śledzić, o ile nie ma zbyt wielu tweetów w wątku. Thread Reader to bezpłatna aplikacja internetowa, która umożliwia czytanie wątków na Twitterze w postaci długich postów. Wystarczy skopiować i wkleić link do pierwszego tweeta w wątku, a aplikacja zajmie się resztą.

Czytnik wątków zapewnia dobre wrażenia z czytania. Może się to wydawać niepotrzebne, ale wątki na Twitterze są często jednymi z najlepszych kompleksowych porad / historii / spostrzeżeń, jakie można znaleźć w Internecie. Warto sprawdzić lepszy sposób ich przeczytania.

Czytaj wątki na Twitterze

Wizyta Czytnik wątków i wklej link do pierwszego tweeta w wątku na Twitterze.

Aplikacja zajmuje trochę czasu, aby załadować cały wątek. Jeśli jest szczególnie długi, aplikacja może zająć do 30 sekund. Gdy ma już cały wątek, przedstawia go w prostym formacie długiego postu. Każdy tweet w wątku to osobny akapit. Możesz udostępnić wątek każdemu za pomocą przycisku „Tweetuj tę stronę” u góry lub możesz udostępnić jego link.

Bot czytnika wątków

Czytnik wątków jest łatwy w użyciu, jeśli jesteś na komputerze, na którym praca wielozadaniowa jest łatwa. Jeśli jednak korzystasz ze smartfona, możesz użyć bota czytnika wątków na Twitterze, aby przeczytać wątek na Twitterze w postaci długich postów.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć pierwszy tweet w wątku i odpowiedzieć na niego słowem „Unroll” oraz podać konto czytnika Twittera @tttthreads. Konto wyśle ​​ci link do pełnego wątku w formacie długiego postu. Możesz kliknąć łącze w aplikacji Twitter i przeczytać je we wbudowanej przeglądarce aplikacji.

Czytnik wątków pozwala skupić się na rzeczywistej zawartości wątku, zamiast rozpraszać się odpowiedziami w wątku. Jeśli masz na to czas, prawdopodobnie możesz zaangażować się w debatę, ale wiele interakcji na Twitterze jest mniej ukierunkowanych na debatę i bardziej skłonnych do wrogości. Aplikacja daje Ci ulgę w tym wszystkim i pozwala cieszyć się dobrym wątkiem.