Jak dodać kolejne konto na Facebooku

Posiadanie wielu kont jest wspólne dla wszystkich platform mediów społecznościowych, w tym Facebooka. Możesz utworzyć wiele kont FB i łatwo się między nimi przełączać. Większość ludzi tworzy dwa konta: jedno konto jest do użytku osobistego, a drugie konto na Facebooku dla biznesu. A czasami użytkownicy nie wiedzą lub nie są pewni, jak zarządzać dwoma kontami. Z tego artykułu dowiesz się, jak dodać kolejne konto, gdy już je masz. Odpowiemy również na Twoje pytania, na przykład, czy możesz utworzyć drugie konto na Facebooku z tym samym numerem telefonu i czy możesz mieć dwa konta na Facebooku o tej samej nazwie.

Jak dodać kolejne konto na Facebooku

Możesz mieć dwa konta na Facebooku o tej samej nazwie, ale nie z tym samym adresem e-mail lub numerem telefonu. Możesz także skonfigurować wiele stron na swoim koncie, które działają jak osobne konta. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy możesz mieć dwa konta na Facebooku?

Tak, możesz mieć dwa konta na FB. Jeśli masz już jedno konto, możesz utworzyć drugie konto na Facebooku dla swojej firmy, jeśli je posiadasz. Możesz łatwo przełączać się między tymi kontami w aplikacji FB i wersji internetowej.

Co się stanie, jeśli masz 2 konta na Facebooku?

Możesz mieć dwa konta, ale posiadanie więcej niż jednego konta osobistego jest niezgodne z polityką prywatności Facebooka. Możesz użyć drugiego konta na Facebooku do promocji biznesowych, organizacji, marek lub produktów. Posiadanie drugiego konta do pracy pomoże Ci w uwidocznieniu swojej firmy lub organizacji w Internecie. Doprowadzi to do większej liczby klientów, a co za tym idzie, wzrost biznesu wzrośnie.

Jak założyć dwa konta na Facebooku?

Nie możesz założyć dwóch kont FB w jednym, ale możesz założyć wiele stron, które działają jak osobne konta. Aby skonfigurować stronę na Facebooku, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

1. Otwórz aplikację Facebook na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę hamburgera.

3. Stuknij w Strony.

4. Stuknij w Utwórz, aby utworzyć nową stronę.

5. Wprowadź nazwę strony i dotknij Dalej.

6. Wybierz żądaną kategorię i dotknij Utwórz.

Twoja strona została utworzona i teraz możesz dodać szczegóły do ​​swojej strony na Facebooku.

Czy możesz mieć 2 konta na Facebooku z tym samym adresem e-mail?

Nie, nie możesz mieć dwóch kont na Facebooku z tym samym adresem e-mail. Posiadanie dwóch kont z tym samym adresem e-mail jest sprzeczne z polityką Facebooka. Z kontem może być powiązanych wiele stron, które można wykorzystać jako drugie konto do zarządzania firmą, organizacją, marką lub promocją produktu.

Czy możesz utworzyć drugie konto na Facebooku z tym samym numerem telefonu?

Nie, nie możesz utworzyć drugiego konta FB z tym samym numerem telefonu. Nawet jeśli spróbujesz utworzyć drugie konto o tym samym numerze, wyświetli się komunikat o błędzie, że numer jest już zarejestrowany. Możesz mieć tylko jeden numer telefonu powiązany z jednym kontem. W przypadku innego konta możesz użyć innego numeru telefonu.

Czy możesz mieć dwa konta na Facebooku o tej samej nazwie?

Tak, możesz mieć dwa konta FB o tej samej nazwie. Mimo że nazwy są takie same, zweryfikowany numer lub adres e-mail powinny się różnić. Na Facebooku są miliony użytkowników. Są też użytkownicy o wspólnych imionach i nazwiskach. Możesz utworzyć drugie konto z tą samą nazwą, obrazem i innymi danymi osobowymi, ale nie możesz mieć tego samego numeru lub adresu e-mail, które są używane na pierwszym koncie.

Jak możesz mieć wiele kont na Facebooku na jednym telefonie?

Aby utworzyć wiele kont FB na jednym telefonie, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom Facebooka na swoim urządzeniu i dotknij ikony hamburgera.

2. Stuknij w Strony > Utwórz od góry.

3. Wprowadź nazwę strony i dotknij Dalej.

4. Wybierz żądaną kategorię i dotknij Utwórz.

Podobnie możesz utworzyć wiele stron, które działają jak twoje drugie konta połączone z jednym.

Dlaczego nie możesz utworzyć nowego konta na Facebooku?

Powody, dla których nie możesz utworzyć nowego konta na FB, są następujące:

  • Adres e-mail lub numer telefonu, którego używasz do tworzenia konta, został już zweryfikowany na innym koncie.
  • Czasami z powodu problemów z serwerem nie można utworzyć nowego konta na FB.
  • Jeśli używasz aplikacji do tworzenia konta, być może wystąpił problem z aplikacją.
  • Możliwe, że Twój internet działa wolno, a jego utworzenie zajmuje trochę czasu, co prowadzi do rozłączenia z serwerem.

Jak utworzyć drugie konto na Facebooku dla biznesu?

Aby utworzyć drugie konto dla firmy, możesz utworzyć stronę. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

1. Zaloguj się do swojego konta ze strony logowania na Facebooku za pomocą swoich danych logowania.

2. Stuknij Strony w opcjach po lewej stronie.

3. Stuknij w Utwórz nową stronę.

4. Wprowadź odpowiednio wymagane dane i kliknij Utwórz stronę.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak dodać kolejne konto na Facebooku ze szczegółowymi krokami, aby pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x