Jak dodać wiele kont na Twitterze w sieci Twitter

Aplikacja Twitter na iOS i Androida obsługuje wiele kont. Możesz dodać tyle, ile masz i łatwo przełączać się między nimi. W sieci Twitter nie ma takiej funkcji. W rzeczywistości interfejsu internetowego brakuje w wielu obszarach, dlatego ludzie wolą korzystać z aplikacji komputerowych innych firm na Twitterze. Twitcher to rozszerzenie Chrome, które wypełnia tę konkretną lukę i umożliwia dodawanie wielu kont na Twitterze w sieci Twitter.

Dodaj wiele kont na Twitterze

zainstalować Twitcher i odwiedź Twittera. Zaloguj się. Po zalogowaniu się kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. W menu, które zostanie otwarte, zobaczysz opcję „Dodaj konto”. Kliknij go, a zostaniesz przekierowany na stronę logowania na Twitterze. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do drugiego konta, które chcesz dodać.

Po zalogowaniu się na drugie konto zostaniesz przekierowany do swojego głównego kanału na Twitterze. Pierwsze konto, na które się zalogowałeś, to to, na które następuje przekierowanie. Aby zmienić konto, ponownie kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Tym razem lista rozwijana wyświetli drugie konto, na które się zalogowałeś. Jeśli go klikniesz, zostaniesz przełączony na drugie konto.

Uzyskasz płynne przełączanie się między kontami. Możesz czytać swoje kanały, tweetować i odpowiadać na tweety. Nie możesz jednocześnie otrzymywać powiadomień z obu kont. Twitcher tylko ułatwia przełączanie się między kontami, ale nie może zarządzać powiadomieniami dla wielu kont. Aby zobaczyć nowe tweety i nowe powiadomienia dla drugiego konta, będziesz musiał się na nie przełączyć.

Jeśli chcesz wylogować się z Twittera, użyj opcji wylogowania, jeśli jednak chcesz wylogować się tylko z jednego konta, a nie z drugiego, po prostu przeciągnij i upuść je z menu. Po wylogowaniu się z głównego konta na Twitterze następuje wylogowanie z obu. Gdy zalogujesz się ponownie z włączonym rozszerzeniem w Chrome, Twoje drugie konto będzie już zalogowane. Jeśli nie jesteś z tego zadowolony, ponieważ może to stanowić zagrożenie bezpieczeństwa, możesz przejść do opcji Twitcher i wyłączyć tam konta.

Twitcher jest darmowy, ale deweloper prosi Cię o przekazanie darowizny na ich fundusz kawy. Jeśli nie chcesz widzieć opcji darowizny w menu, możesz ją również wyłączyć w opcjach rozszerzenia.