Jak dołączyć do serwera testowego PUBG?

Udostępnij teraz w social media:

PUBG cały czas dodaje do gry nowe funkcje. Od czasu do czasu wprowadzane są nowe wyzwania, aby gra nie stała się przestarzała. Jednak zanim nowe funkcje będą mogły zostać wydane, muszą zostać przetestowane, a PUBG jest zbyt duży, aby testy wewnętrzne mogły wystarczyć. Dlatego ma serwery testowe. Gracze mogą wybrać grę na serwerze testowym i wypróbować funkcje.

Serwer testowy PUBG

Możesz dołączyć do serwera testowego PUBG z ​​urządzenia mobilnego lub komputera. Jeśli dołączasz do niej z komputera, musisz zainstalować inną aplikację ze Steam. Instalacja jest darmowa. Jeśli jednak dołączasz z urządzenia mobilnego, musisz otrzymać kod zaproszenia, a dotarcie do niego może zająć dużo czasu.

  Jak zdobyć PUBG za darmo na Steam? [Legal method]

Dołącz do serwera testowego PUBG – PC

Aby dołączyć do serwera testowego PUBG na PC, musisz już posiadać stabilną wersję PUBG. Następnie będziesz musiał zainstalować serwer testowy i uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem głównej gry.

Otwórz Steam.
Uruchom PUBG ze swojej biblioteki.
Gdy znajdziesz się w lobby, przejdź do Gry.
Poszukaj serwera testowego i wybierz go.
Serwer testowy zostanie pobrany (może to zająć dużo czasu).
Po zainstalowaniu wybierz go, aby odtworzyć serwer testowy.

Uwaga: utworzysz nową postać na serwerze testowym, a rozgrywka będzie oddzielona od gry, w którą grasz na serwerze stabilnym.

Dołącz do serwera testowego PUBG – mobile

Zdobycie mobilnego serwera testowego PUBG nie jest łatwe. Możesz pobrać APK z jednej z wielu witryn, które obsługują go online, ale jest to ryzyko. Możesz dołączyć PUBG mobile Discord tutaj i poprosić innych graczy o przesłanie zaproszenia lub łącza do plików.

  Jak kontrolować ustawienia grafiki w PUBG na Androida

Kluczem jest otrzymanie kodu, a nie każdy go dostaje. Jest przeznaczony wyłącznie dla zaproszonych i przeznaczony dla bardziej doświadczonych graczy. Jedynym sposobem na obejście tego jest przejście przez innego gracza, który już ma do niego dostęp.

Aby dołączyć do serwera testowego będziesz musiał wpisać otrzymany kod.

Otwórz PUBG na telefonie komórkowym lub tablecie.
Przejdź do Zdarzenia>Zalecane.
Stuknij Serwer testowy.
Wpisz kod i będziesz w środku.

Wniosek

Dołączenie do bety PUBG nie jest łatwe. Jeśli grasz na komputerze, wejście do gry może być łatwiejsze, ale wersja beta jest przeznaczona dla graczy, którzy są bardziej zaznajomieni z grą i grają bardziej regularnie. Przypadkowi gracze, którzy logują się raz w tygodniu lub rzadziej, prawdopodobnie nie otrzymają bezpośredniego zaproszenia, ale nigdy nie zaszkodzi poprosić o to na Discordzie PUBG.

  Jak naprawić błąd „nie udało się zainicjować STEAM” w PUBG

x