iOS

Jak edytować następną listę podczas odtwarzania muzyki w trybie Shuffle w systemie iOS


Nasze biblioteki muzyczne składają się z dwóch rodzajów piosenek. Piosenki, których słuchamy w kółko i piosenki, które lubimy, ale nie słuchamy ich często. Jest mało prawdopodobne, abyśmy usunęli te utwory z naszej biblioteki, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy będziesz chciał ich posłuchać. To może się zdarzyć. Tryb odtwarzania losowego w aplikacji Muzyka na iOS to dobry sposób na ciągłe przełączanie słuchanej muzyki. Nie ograniczasz się do niewielkiego wyboru z biblioteki, a niektóre inne utwory w telefonie mają szansę zostać wysłuchane. Aplikacja Muzyka na iOS daje Ci pewną kontrolę nad tym, który utwór jest odtwarzany jako następny w trybie odtwarzania losowego. Możesz edytować następną listę podczas odtwarzania muzyki w kolejności losowej. Oto jak.

Otwórz aplikację Muzyka na urządzeniu z systemem iOS i odtwarzaj muzykę w trybie losowym. Gdy zacznie się odtwarzać pierwszy utwór, dotknij małego paska odtwarzacza u dołu ekranu.

Na głównym ekranie utworu przewiń w dół obok elementów sterujących odtwarzaniem, a zobaczysz listę wszystkich utworów w kolejce do odtworzenia. Listę tę można edytować; po prostu przytrzymaj, przeciągnij i upuść jedną piosenkę na drugą.

Ta funkcja jest dostępna w aplikacji Muzyka w iOS 10. Możliwe, że starsze wersje iOS również miały tę funkcję. Aplikacja Muzyka jest często przebudowywana, więc trudno być pewnym, chyba że używasz starszej wersji iOS.

Porządkowanie kolejnej listy podczas odtwarzania muzyki w trybie odtwarzania losowego do pewnego stopnia mija się z celem. Chodzi o to, aby nie słuchać wielokrotnie swoich ulubionych piosenek.

Następna lista jest zawsze obecna, niezależnie od tego, czy odtwarzasz utwory w ich posortowanej kolejności, czy też masz jeden utwór ciągle odtwarzany w pętli. Lista zasadniczo pokazuje, które utwory będą odtwarzane po dotknięciu następnego przycisku na elementach sterujących odtwarzacza.

x