Jak edytować pasek boczny w Gmailu dla sieci Web

Udostępnij teraz w social media:

Gmail, jak każda inna usługa poczty e-mail, ma interfejs internetowy. Można go skonfigurować do pracy z dowolnym stacjonarnym klientem poczty e-mail, ale przekonasz się, że wiele osób lubi jego interfejs internetowy na tyle, aby się go trzymać. Interfejs internetowy Gmaila jest całkiem niezły; wbudowanych jest wiele reguł i funkcji automatyzacji, które działają naprawdę dobrze, jeśli chodzi o zarządzanie zajętą ​​skrzynką odbiorczą. Rozmawialiśmy o etykietach w Gmailu i o tym, jak są one odpowiednikami folderów. Etykiety, które dodajesz, pojawiają się na pasku bocznym w Gmailu i nie trzeba dodawać, że pasek boczny może być zagracony. Oto, jak możesz edytować pasek boczny w Gmailu, aby nadać mu bardziej przejrzysty wygląd, ale jednocześnie zachować wszystkie etykiety.

  Jak tworzyć grupy w Snapchacie

Edytuj pasek boczny w Gmailu

Otwórz Gmaila w przeglądarce i spójrz na pasek boczny. Przejrzyj różne wymienione tam pozycje, a ostatecznie znajdziesz element o nazwie „Więcej”. Jeśli go klikniesz, rozwinie się i pokaże dodatkowe etykiety / foldery, takie jak folder spamu i wersji roboczych. To „Więcej” jest w rzeczywistości elementem dzielącym, a użytkownicy mogą dowolnie dodawać i usuwać znajdujące się pod nim elementy.

Jeśli dodasz element w sekcji „Więcej”, znika on z paska bocznego. Aby uzyskać do niego dostęp, musisz rozwinąć sekcję „Więcej”. Podobnie każdy element znajdujący się poza sekcją „Więcej” pojawia się na pasku bocznym. Jeśli masz bardzo zagracony pasek boczny, możesz przenieść rzadziej używane etykiety w sekcji „Więcej”. Aby przenieść etykietę do sekcji „Więcej”, przeciągnij ją i upuść.

  Jak zainstalować edytor obrazów Glimpse w systemie Linux

Na dole pojawi się małe powiadomienie z informacją, że etykieta została przeniesiona i będzie dostępna opcja cofnięcia alertu. Powtórz to dla wszystkiego, co chcesz usunąć z paska bocznego.

Aby przenieść elementy z sekcji „Więcej”, po prostu przeciągnij je i upuść poza nią na pasku bocznym.

Elementy na pasku bocznym, które nie są pozycjami domyślnymi / magazynowymi, np. Pola Spam lub Wersje robocze, są wymienione w porządku alfabetycznym. Jeśli dodasz pole Spam do paska bocznego, nie będziesz mógł zmienić miejsca, w którym się pojawia, np. Nie będziesz w stanie przesunąć go na dół wszystkich elementów ustawionych do wyświetlania na pasku bocznym. Podobnie nie można wymusić sortowania elementów w innej kolejności. Jeśli chcesz wypchnąć element na górę listy, może być konieczna edycja jego nazwy. Nie ma innego rozwiązania tego problemu.

  Jak połączyć się z Wi-Fi bez otwierania ustawień iPhone'a

x