Jak grać w Pokèmon Go bez ekranu [Android]

Pokèmon Go to gra, w którą musisz wyjść na zewnątrz, aby zagrać. Gra wymaga nie tylko ciągłego działania, ale także aktywnego połączenia z Internetem. Kiedy jesteś na zewnątrz, to połączenie internetowe będzie Twoim planem transmisji danych, a jego zużycie wpłynie na żywotność baterii telefonu. Utrzymywanie uruchomionej gry i cały czas włączonego ekranu ma również wpływ na żywotność baterii, oprócz stałej potrzeby dostępu aplikacji do Twojej lokalizacji przez GPS. Chodzi o to, że tak zabawna jak ta gra, bardzo wyczerpuje baterię. Gracze mogą oszczędzać baterię i dane, pobierając mapę swojego miasta offline, ale użytkownicy Androida mogą faktycznie grać w tę grę z wyłączonym ekranem dzięki małej aplikacji o nazwie Battery Extender Go.

Battery Extender Go to jedna z tych aplikacji, które zostały opracowane w następstwie Pokèmon Go. Może działać równie dobrze w każdej innej grze, która ma ten sam wymóg „ zawsze włączonego ”, co Pokèmon Go. Aplikacja nie wymaga zrootowanego urządzenia.

Aby cię uspokoić; korzystanie z tej aplikacji nie stanowi oszustwa w żadnym znaczeniu tego słowa. Nie spowoduje to również, że zostaniesz zbanowany. Niantic nie ma możliwości dowiedzenia się, że używasz tej aplikacji i nie musi łączyć się z Twoim kontem Google.

Uruchom aplikację i wybierz zespół, do którego należysz. Aplikacja ma wersję premium, ale wersja bezpłatna jest doskonale funkcjonalna dla tej podstawowej potrzeby. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać sposób wybudzania urządzenia przy uruchomionej aplikacji.

Po skonfigurowaniu przesuń palcem w dół, aby wyświetlić obszar powiadomień, i dotknij powiadomienia aplikacji „Dotknij tutaj, aby oszczędzać baterię”. Twój ekran zostanie natychmiast uśpiony.

Przedłużacz baterii GO-actionPrzedłużacz baterii GO-aktywuj

Za każdym razem, gdy Twój telefon wibruje, tj. Gdy w pobliżu pojawia się nowy Pokémon, użyj klawiszy, które ustawiłeś do wybudzania urządzenia, aby je wybudzić. Znajdziesz Pokèmon Go działający tak, jak go zostawiłeś.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że nigdy, przenigdy nie używasz przycisku zasilania do uśpienia urządzenia. Musisz także sprawić, by Pokémon działał na pierwszym planie. Aplikacja nie pozwala na uruchomienie gry w tle. Ma to na celu oszczędzanie baterii, umożliwiając wyłączenie ekranu, a nie pomaganie w oszukiwaniu.

Battery Extender Go nie jest dostępny dla urządzeń z systemem iOS i biorąc pod uwagę charakter systemu iOS, prawdopodobnie nigdy nie będzie. Być może coś podobnego może działać na urządzeniu po jailbreaku, ale na razie użytkownicy iOS będą musieli to przeczekać.

Zainstaluj przedłużacz baterii Idź ze sklepu Google Play