Jak grać w YouTube w tle w iOS


YouTube z reguły nie pozwala na odtwarzanie filmów w tle. Jeśli wyjdziesz z aplikacji i / lub zablokujesz ekran, przestanie grać i nic nie możesz z tym zrobić. Jeśli Twoje urządzenie zostało zepsute po jailmie, prawdopodobnie istnieje ulepszenie Cydii, które umożliwia odtwarzanie YouTube w tle. Alternatywą dla użytkowników, którzy nie używają jailbreaka, jest korzystanie z aplikacji innych firm, które umożliwiają odtwarzanie YouTube w tle. Rzecz w tym, że to wszystko jest niepotrzebne. Jeśli chcesz sprawić sobie kłopot z aplikacją innej firmy, możesz po prostu użyć przeglądarki Safari, Chrome lub Firefox oraz interfejsu mobilnego YouTube w tym samym celu.

Otwórz przeglądarkę na swoim urządzeniu iOS. Ta sztuczka działa w przeglądarkach Chrome, Firefox i Safari. Odwiedź YouTube i poszukaj filmu, który chcesz odtwarzać w tle. Dotknij go, aby zaczął grać. Upewnij się, że film przechodzi do trybu odtwarzacza i nie zostawiasz go na ekranie buforowania.

Naciśnij przycisk strony głównej, aby powrócić do ekranu głównego. Przesuń w górę, aby wyświetlić Centrum sterowania, i przesuń w lewo, aby przejść do elementów sterowania multimediami. Elementy sterujące multimediami pokażą wideo, które właśnie odtwarzałeś w przeglądarce. Stuknij przycisk Odtwórz, aby rozpocząć odtwarzanie wideo.

Możesz zablokować ekran, a wideo będzie nadal odtwarzane. Jedynym zastrzeżeniem związanym z tą sztuczką jest to, że nawet jeśli odtwarzasz listę odtwarzania, YouTube nie rozpocznie automatycznie odtwarzania następnego filmu. Będziesz musiał odblokować urządzenie i odtworzyć wideo ręcznie.

Na ekranie blokady będą widoczne te same elementy sterujące, co podczas odtwarzania muzyki w aplikacji Muzyka. Jest bardzo mało prawdopodobne, że dostaniesz jakąkolwiek „okładkę albumu / okładki”, ale mimo to wideo zostanie odtworzone. Interfejs mobilny YouTube jest prawie tak dobry, jak sama aplikacja; możesz zalogować się na swoje konto i uzyskać dostęp do historii. Zasadniczo nie przegapisz żadnych prawdziwych funkcji, które ma do zaoferowania aplikacja YouTube, ale możesz teraz odtwarzać YouTube w tle bez instalowania niczego dodatkowego.

x