Jak kontrolować ustawienia grafiki w PUBG na Androida

Gry na PC są stworzone do działania na różnych ustawieniach. Istnieją systemy o różnych możliwościach i różnym sprzęcie, więc gry, szczególnie duże tytuły, będą zawierać ustawienia, które pozwolą ludziom grać, nawet jeśli ich sprzęt nie jest najlepszy na rynku. W przypadku gier mobilnych jest to nieco trudniejsze w zarządzaniu; nie wszystkie mają wydajne procesory, nie wszystkie mają dobre ekrany, niektóre mogą się zapalić, a inne mogą mieć starszą wersję systemu operacyjnego. W przypadku wersji mobilnej Player Unknowns „Battlegrounds” obowiązują te same ograniczenia. Jeśli grasz na iPhonie, musisz trzymać się domyślnych ustawień FPS i grafiki. Jednak na Androidzie możesz zainstalować Graphics Tool for PUBG i kontrolować ustawienia grafiki na PUGB. Nie potrzebujesz do tego zrootowanego urządzenia.

FPS i ustawienia grafiki w PUBG

Pobierz narzędzie graficzne dla PUBG i otwórz. Przed przystąpieniem do zmiany ustawień grafiki w PUBG za pomocą tej aplikacji warto sprawdzić, jaka jest rozdzielczość ekranu urządzenia.

Aplikacja umożliwia ustawienie rozdzielczości ekranu w obszarze „Grafika”, FPS, styl HD oraz włączanie i wyłączanie cieni. To wszystko, co ma do zaoferowania aplikacja. Wybierz ustawienie spośród dostępnych i kliknij przycisk Akceptuj, aby je zastosować.

O to chodzi. Zamknij i uruchom grę i graj tak, jak zwykle. Możesz zauważyć pewną poprawę lub nie. Aplikacja może wymusić lepszy wygląd gry, ale pamiętaj, że procesor nadal będzie odgrywać rolę w tym, jak dobrze będzie wyglądać gra. Mówimy, że jeśli grasz w tę grę na telefonie Nokia 3, nie porównuj jej z przyjacielem, który gra w nią na telefonie Samsung S9 +.

Grafika w grze

PUBG ma również ustawienia grafiki w grze. Nie są tym samym, co te, które daje ci narzędzie Graphics for PUBG, ale mimo to możesz je sprawdzić. Otwórz grę w telefonie i dotknij przycisku koła zębatego w prawym górnym rogu.

Na ekranie Ustawienia przejdź do Grafika. Dostosuj dostępne ustawienia grafiki. Jeśli Twoje urządzenie to telefon klasy średniej lub budżetowy, opcja Ultra HD może nie pojawić się w ustawieniach gry. Jeśli zmienisz którekolwiek z tych ustawień, będziesz musiał wyjść z gry i rozpocząć ją od nowa, aby zastosować nowe ustawienia.

Jeśli ustawienia nie wyglądają dobrze, możesz je zresetować, dotykając przycisku Resetuj ekran u dołu tego ekranu.