Jak naprawić nagi awatar PUBG na telefonie komórkowym

Udostępnij teraz w social media:

Player Unknowns 'Battleground to popularna gra z 2017 roku, która została wydana w tym roku na Androida i iOS. Mobilna wersja gry stała się hitem, chociaż właściciele iPhone’ów z przestarzałymi telefonami mogą być niezadowoleni, gdy dowiedzą się, że ich urządzenia nie są obsługiwane. Wersja mobilna gry ma swoje problemy i są one naprawiane. Gdy zaczniesz grać w mobilną wersję gry, zauważysz, że Twój awatar nigdy się nie ubiera. Nagi awatar PUBG to coś, co wydaje się być błędem, ale w rzeczywistości nim nie jest.

PUBG nagi awatar

Mowa tutaj o mobilnej wersji aplikacji. Wersja tej gry na komputer / PC miała kiedyś błąd, który spowodował nagi awatar, jednak ten błąd został już naprawiony. Awatar nagiego PUBG na telefonie komórkowym nie jest błędem. To cecha, odważmy się to powiedzieć. Twój awatar, gdy go konfigurujesz, jest w majtkach. Możesz wybrać płeć, kolor skóry i włosy. Ten bit jest typowy dla większości gier na PC i urządzenia mobilne, ale na tym podobieństwo się kończy. Nie przechodzisz do ekranu, na którym możesz wybrać parę spodni lub koszulkę.

  Jak kontrolować ustawienia grafiki w PUBG na Androida

Ubierać się

Oczekuje się, że będziesz bawić się w majtkach, spadać na spadochronie do punktu zrzutu w bieliźnie, zabić kogoś w bieliźnie i przeszukać skrzynki z ubraniami. W większości przypadków będziesz w stanie znaleźć parę butów bojowych po prostu przeszukując budynki, ale parę spodni jest trudna do zdobycia.

Ludzie, którzy przychodzą z tobą lub ci, których widzisz tuż przed rozpoczęciem meczu, to kombinacja ubranych, rozebranych i na wpół ubranych. Jeśli nie masz ochoty bawić się samą bielizną, zawsze możesz kupić ubrania za prawdziwe pieniądze.

Gdy znajdziesz skrzynię z ubraniami, twój nagi awatar PUBG zostanie ubrany w takim stopniu, w jakim są dostępne ubrania, i zostanie zachowany. Następnym razem, gdy zalogujesz się do gry, twój awatar będzie ubrany. To trochę rozpraszające, biorąc pod uwagę, że ludzie strzelają do ciebie i chcesz się ubrać przed śmiercią, ale dodaje to trochę humoru grze. Ponadto ubrania zazwyczaj nie dają możliwości noszenia większej liczby przedmiotów ani nie zwiększają zdrowia. Tylko specjalne przedmioty, takie jak zbroja, zapewniają lepszą ochronę, więc wybierz, na co chcesz wydać pieniądze, a na co chcesz ryzykować łupienie życia. Jeśli grasz siedem dni z rzędu, możesz zdobyć pełny strój, zbierając codzienne nagrody, które daje ci gra.

  Jak dołączyć do serwera testowego PUBG?

Jeśli połączyłeś swoją grę z kontem na Facebooku, postępy i ubrania powinny być na nim zapisane. W trybie gościa twój awatar również powinien oszczędzać ubrania, ale gra ma swoje błędy, więc jest to trochę ryzykowne. Jeśli planujesz grać w tę grę przez dłuższy czas, powinieneś połączyć swoje konto na Facebooku.

x