Jak odzyskać swoje stare konto Minecraft?

Udostępnij teraz w social media:

Minecraft to sandboksowa gra wideo stworzona przez Mojang Studios. W grze Minecraft użytkownicy mogą lokalizować i wydobywać surowce, tworzyć narzędzia i konstruować budynki, roboty ziemne i podstawowe maszyny w blokowym, losowo generowanym świecie 3D z prawie nieograniczonym krajobrazem. Gracze mogą angażować się w kooperacyjną lub antagonistyczną rywalizację z innymi graczami z tego samego globu i walczyć z wrogimi stworzeniami, w zależności od wybranego trybu gry. W grze Minecraft istnieją dwa różne rodzaje kont. Każde konto Minecraft utworzone po 2012 roku lub dowolne konto przekonwertowane na nową strukturę kont jest teraz nazywane kontem Mojang. Tylko konta utworzone przed 2012 r., które nie zostały przekonwertowane do nowego formatu, są nadal określane jako konta Minecraft. I możesz nie być w stanie dostać się na swoje konto Mojang lub Minecraft z kilku powodów. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek, jak odzyskać swoje stare konto Minecraft, bądź na bieżąco do końca. Przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak zalogować się na stare konto Minecraft i odzyskać konto Minecraft po migracji.

Jak odzyskać swoje stare konto Minecraft?

W grze Minecraft dostępny jest zarówno tryb przetrwania, jak i tryb kreatywny. W trybie przetrwania gracze muszą gromadzić materiały do ​​tworzenia w środowisku i dbać o zdrowie. W trybie kreatywnym gracze mają dostęp do nieskończonej ilości zasobów i mogą latać. Dostępna jest teraz szeroka gama materiałów generowanych przez użytkowników, w tym poprawki, serwery, skórki, pakiety tekstur i niestandardowe mapy, które wprowadzają nową dynamikę gry. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby szczegółowo zapoznać się z krokami demonstrującymi, jak odzyskać stare konto Minecraft i odzyskać konto Minecraft po migracji w szczegółowy sposób, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

  Napraw Nie można połączyć się ze światem Minecraft w systemie Windows 10

Czy stare konta Minecraft nadal działają?

Tak, Twoje poprzednie konto Minecraft będzie nadal aktywne. Twoje konto może jednak nie być tak silne, jak wcześniej. Starsze profile mogą z czasem stać się mniej wydajne w wyniku zmian w grze wprowadzanych przez aktualizacje Minecrafta.

Co jeśli masz stare konto Minecraft?

Twoje stare konto Minecraft jest nadal aktywne, ale może nie być zaktualizowane. Aby kontynuować grę w Minecraft: Java Edition, jeśli masz konto Mojang, przełącz się na profil Microsoft. Dopóki migracja zostanie zakończona, nadal możesz uzyskać dostęp do gry, ale Twoje konto i profil pozostaną na swoim miejscu.

Jak zalogować się na swoje stare konto Minecraft?

Będziesz musiał zalogować się do swojego starego profilu Minecraft, tj. konta Mojang ze strony logowania Minecraft. Zobaczmy, jak możesz to zrobić:

1. Odwiedź Strona logowania do Minecrafta w Twojej przeglądarce.

2. Wprowadź dane logowania do konta Mojang i kliknij Zaloguj się.

Uwaga: jeśli Twoje konto zostało utworzone po listopadzie 2012 r. lub zostało przeniesione na konto Microsoft, musisz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail. W przeciwnym razie zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika.

Oto jak zalogować się na swoje stare konto Minecraft.

Czy stare konta Minecraft są usuwane?

Nie, stare profile Minecraft nie są usuwane. Chociaż może nie być w najbardziej zaktualizowanym stanie, twój poprzedni Minecraft nadal działa.

Jak znaleźć swój stary adres e-mail konta Minecraft?

Możesz znaleźć swój stary adres e-mail konta Minecraft lub Mojang za pomocą dwóch następujących metod. Użyj dowolnego z nich, aby znaleźć swój adres e-mail, który był połączony ze starym profilem Minecrafta.

Metoda 1: Zresetuj hasło

Możesz zresetować hasło do swojego konta, aby otrzymać e-mail odzyskiwania na używane konto e-mail. Możesz sprawdzić wszystkie swoje adresy e-mail, aby znaleźć wiadomość e-mail umożliwiającą zresetowanie hasła. Adres e-mail, na który otrzymasz łącze do resetowania hasła, to adres e-mail użyty do utworzenia konta Minecraft lub Mojang. W tym celu musisz odwiedzić Strona Minecraft Zapomniałem hasła i wprowadź kolejno posiadane adresy e-mail, aby sprawdzić, czy możesz otrzymać e-mail odzyskiwania na którykolwiek z tych adresów e-mail.

  Jak zrobić kamieniarza z Minecrafta

Metoda 2: Prześlij prośbę

Jeśli nie masz dostępu do adresu e-mail użytego do utworzenia konta Minecraft, będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną Minecraft i przesłać prośbę o zmianę adresu e-mail w swoim profilu.

1. Wizyta Minecraft Wyślij zapytanie w Twojej przeglądarce.

2. Następnie wybierz żądane opcje dla następujących pól:

  • Język
  • Tytuł gry
  • Platforma, na której gram

3. Następnie wybierz opcję Obsługa konta w sekcji Jaka jest kategoria Twoich pytań? pole.

4. Wybierz opcję Zmień informacje o koncie z pola Jaki jest temat pytania? pola, jak pokazano poniżej.

5. Następnie wprowadź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w odpowiednich polach.

6. Wpisz prośbę o zmianę niedostępnego adresu e-mail powiązanego z Twoim profilem Minecraft w sekcji W czym możemy pomóc? skrzynka.

Uwaga: możesz również dołączyć dowolne załączniki, aby jeszcze wyraźniej udowodnić swoją rację.

7. Na koniec przejrzyj wypełniony formularz i kliknij Prześlij.

Przedstawiciele Minecrafta wkrótce skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na Twoją prośbę.

Jak odzyskać swoje stare konto Minecraft?

Możesz śledzić kroki wymienione powyżej aby odzyskać swój stary Minecraft.

Jak odzyskać swoje konto Minecraft?

Możesz zresetować hasło, aby odzyskać swój profil Minecraft. Zobaczmy, jak to zrobić.

1. Przejdź do Strona Minecraft Zapomniałem hasła w Twojej przeglądarce.

2. Wprowadź adres e-mail powiązany z Twoim profilem Minecraft.

3. Następnie kliknij POPROŚ O RESETOWANIE HASŁA.

4. Otwórz otrzymany e-mail dotyczący resetowania hasła od Minecrafta i postępuj zgodnie ze wspomnianymi instrukcjami, aby odzyskać swój profil Minecraft.

Jak odzyskać swoje konto Minecraft po migracji?

Jeśli przeprowadziłeś migrację swojego konta Minecraft do konta Microsoft, musisz zalogować się przy użyciu poświadczeń konta Microsoft. Oto, jak odzyskać swój Minecraft po migracji.

1. Przejdź do Strona logowania do Minecrafta w Twojej przeglądarce.

2. Następnie kliknij Zaloguj się przez Microsoft.

3. Wprowadź swój adres e-mail Microsoft i kliknij Dalej.

4. Wprowadź swoje hasło i kliknij Zaloguj się.

Oto jak odzyskać konto Minecraft po migracji.

Co robisz, jeśli nie możesz zalogować się do Minecrafta?

Możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem Napraw błąd logowania Minecraft w systemie Windows 10, aby rozwiązać problem z brakiem logowania do gry Minecraft.

  Jak zrobić beton w Minecraft

Jak zaimportować swoje konto Minecraft?

Aby zaimportować plik ptofile Minecraft, musisz przenieść swój Minecraft na konto Microsoft. Zobaczmy, jak możesz to zrobić.

1. Przejdź do Strona logowania do Minecrafta w Twojej przeglądarce.

2. Następnie wprowadź dane logowania do konta Mojang i kliknij Zaloguj się.

3. Po zalogowaniu kliknij na PRZENIEŚ MOJE KONTO.

4. Kliknij POBIERZ KOD, aby otrzymać kod weryfikacyjny na swój zarejestrowany adres e-mail w grze Minecraft.

5. Wprowadź kod w polu Kod potwierdzający i kliknij WYŚLIJ I ROZPOCZNIJ MIGRACJĘ.

6. Następnie kliknij Zaloguj się i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zalogować się na swoje konto.

Uwaga: możesz kliknąć Utwórz konto mimo to, jeśli konto Minecraft nie jest Twoim kontem Microsoft.

7. Następnie wybierz swój tag gracza Xbox i awatar i kliknij LET’S GO.

8. Na koniec kliknij ZAKOŃCZ PRZENOSZENIE.

Proces migracji zakończył się pomyślnie. Pamiętaj, aby od teraz logować się za pomocą profilu Microsoft w grze Minecraft.

Jak przenieść swoje konto Minecraft na inny adres e-mail?

Jeśli Twoje obecne konto Minecraft nie jest zarejestrowane z adresem e-mail firmy Microsoft, będziesz musiał przeprowadzić migrację. Możesz przenieść go na nowy adres e-mail konta Microsoft podczas procesu migracji. Możesz wykonać czynności wymienione powyżej, aby dowiedzieć się, jak przenieść profil Minecraft do innego adresu e-mail firmy Microsoft.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak odzyskać swoje stare konto Minecraft i odzyskać swoje konto Minecraft po migracji ze szczegółowymi krokami, które pomogą Ci. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x