Jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru?

Jedną z aplikacji, która ewoluowała, aby stać się podstawową częścią naszego codziennego życia, jest WhatsApp Messenger. Z definicji jest to popularna wieloplatformowa scentralizowana aplikacja do przesyłania wiadomości, która umożliwia łączenie się z dowolną osobą. Jednak aby to zrobić, numer telefonu osoby musi być zapisany w aplikacji Kontakt. Z drugiej strony jesteś tutaj, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru. W przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram i LinkedIn, możesz nie mieć bezpośredniej możliwości skontaktowania się z daną osobą. Jak więc znaleźć znajomych na WhatsApp bez numeru? Puść swój niepokój i spróbuj zastosować metody podane w artykule, aby znaleźć kogoś bez numeru. Odpowiedź na pytanie, jak wyszukiwać znajomych w WhatsApp bez numeru telefonu, zostanie rozwinięta w artykule.

Jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru?

Poniżej pokazaliśmy wszystkie możliwe sposoby znalezienia kogoś na WhatsApp bez numeru.

Metoda 1: Uzyskaj numer telefonu z odniesienia

Pierwszą metodą znalezienia kogoś na WhatsApp jest poproszenie o uzyskanie jego numeru z dowolnego wiarygodnego źródła referencyjnego. Pomogłoby to uniknąć zablokowania Twojego numeru przez odbiorcę.

Opcja I: poprzez kontakt z przyjaciółmi

Jeśli zgubiłeś numer osoby i jeśli wiesz, jak znaleźć-kogoś-na-whatsapp-bez-numerze, aby wysłać im ważne informacje, możesz spróbować skontaktować się ze wspólnymi znajomymi w celu uzyskania ich numeru. Możesz wysyłać im wiadomości przez WhatsApp, korzystając z otrzymanych kontaktów.

Opcja II: przez oficjalną stronę internetową

Drugą opcją jest uzyskanie numeru telefonu z oficjalnej strony internetowej firmy. Jeśli osoba, z którą próbujesz się skontaktować, jest cieszącym się dobrą reputacją właścicielem firmy lub pracuje dla renomowanej firmy, jej informacje zostaną wyświetlone na oficjalnej stronie internetowej.

Aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, przejdź do sekcji danych kontaktowych. Zazwyczaj informacje o pracownikach firmy będą dostępne w kolejnych sekcjach.

 • Skontaktuj się z nami,
 • O nas,
 • Nasz zespół, czyli
 • Kierownictwo.

Wariant III: za pośrednictwem sieci mediów społecznościowych

Inną opcją znalezienia osoby bez numeru telefonu jest skorzystanie z Social Media Networks. Jeśli masz inne dane, takie jak imię i nazwisko osoby lub firmy, możesz łatwo znaleźć osobę za pomocą dowolnej z tych platform. Ta opcja ma zastosowanie tylko wtedy, gdy dana osoba udostępniła swój kontakt na platformie. Możesz wyszukać dane kontaktowe osoby za pomocą następujących sieci społecznościowych, a następnie wysłać je SMS-em na WhatsApp.

 • LinkedIn,
 • Instagram,
 • Facebook i
 • Świergot.

Metoda 2: Użyj witryn wyszukiwania wstecznego

Lepszym sposobem na znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak wyszukiwać znajomych w WhatsApp bez numeru telefonu, jest skorzystanie z narzędzi wyszukiwania wstecznego. Pomogłyby one w znalezieniu odpowiednich informacji o osobie, korzystając z dostępnych danych.

Opcja I: Wyszukiwarka Google

Jeśli dana osoba jest wysoko postawionym pracownikiem w renomowanej organizacji lub ma konto na popularnych platformach społecznościowych, takich jak LinkedIn, możesz spróbować wyszukać jej imię i nazwisko w wyszukiwarce Google. Najważniejszą opcją znalezienia odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, jest uruchomienie wyszukiwarki Google.

1. Naciśnij klawisz Windows, wpisz Google Chrome i kliknij Otwórz.

2. Otwórz wyszukiwarkę Google, wpisz imię i nazwisko osoby w pasku wyszukiwania i kliknij ikonę wyszukiwania.

3. Uzyskaj numer telefonu z odpowiedniego wyniku wyszukiwania i skontaktuj się z osobą na WhatsApp.

Opcja II: została zweryfikowana

W odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć znajomych na WhatsApp bez numeru, możesz skorzystać z tej platformy. Najbardziej ulubiona wyszukiwarka osób, której można użyć do znalezienia danych kontaktowych danej osoby, to BeenVerified. Ta wyszukiwarka zawiera informacje wyłącznie o mieszkańcach USA i możesz korzystać z tej strony tylko w USA.

Cechy:

Funkcje BeenVerified obejmują następujące elementy podane poniżej.

 • Zaktualizowana baza danych — baza danych jest regularnie aktualizowana, a wszystkie informacje o osobach są dodawane do szczegółów.

 • Wynik — wyszukiwarka zapewnia szybki, dokładny i szczegółowy wynik wyszukiwania osoby. Dlatego oprócz numeru telefonu możesz uzyskać również inne dane osobowe.

Dodatkowe informacje:

Oprócz numeru telefonu osoby, której szukałeś, możesz uzyskać następujące informacje na podstawie dostępności rekordów online. Pomogłyby one w potwierdzeniu ich tożsamości po znalezieniu odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru.

 • Osobiste informacje kontaktowe, takie jak adres domowy.
 • Profile w mediach społecznościowych, takie jak identyfikator Facebooka.
 • Profil randkowy, jeśli dana osoba zarejestrowała się w niektórych aplikacjach randkowych.
 • Rodzinne tło.
 • Posiadane nieruchomości.
 • Informacje dotyczące aktu małżeństwa.

Jak korzystać z funkcji BeenVerified

Poniżej wyjaśniono metodę korzystania z wyszukiwarki BeenVerified w celu znalezienia odpowiedzi na pytanie, jak wyszukiwać znajomych w WhatsApp bez numeru telefonu.

1. Otwórz oficjalną stronę internetową Zweryfikowanowpisz nazwę w polach paska wyszukiwania.

2. Kliknij na przycisk SZUKAJ.

3A. Wybierz miasto i województwo w polach i kliknij przycisk Kontynuuj.

3B. Jeśli lokalizacja nie jest dokładna, możesz kliknąć opcję Nie jestem pewien.

4. Na podstawie wyniku użyj numeru telefonu, aby znaleźć znajomego i skontaktować się z nim przez WhatsApp.

Wariant III: Spokeo

Narzędziem do wyszukiwania wstecznego, które jest zweryfikowane i może być wykorzystane do uzyskania natychmiastowego dostępu do danych osobowych, jest Spokeo. Zbiera dane ze szczegółów dodanych do witryn rządowych, a zatem jest usługą płatną. Odpowiedź na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, można łatwo znaleźć za pomocą narzędzia.

1. Otwórz Spokeo stronie internetowej, kliknij opcję ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu.

2. Wybierz plan i podaj informacje o płatności.

3. Wypełnij pola, aby utworzyć konto i wróć do strony głównej, kliknij opcję LOGOWANIE i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania.

4. Na stronie głównej wybierz opcję NAZWA, wpisz nazwę w polu i kliknij przycisk SZUKAJ TERAZ.

5. Poczekaj, aż wyszukiwanie się zakończy, kliknij odpowiednie konto, aby znaleźć numer telefonu odpowiedniego kontaktu i użyj go, aby wysłać SMS-a na WhatsApp.

Wariant IV: Kiwi

Inną odpowiedzią na pytanie, jak znaleźć znajomych na WhatsApp bez numeru, jest użycie silnika sprawdzającego w tle, takiego jak Kiwi.

1. Otwórz Witryna kiwiwpisz nazwę w pasku wyszukiwania.

2. Wybierz stan z menu rozwijanego i kliknij ikonę wyszukiwania.

3. Kliknij przycisk KONTYNUUJ w komunikacie ostrzegawczym, aby kontynuować.

4. Użyj numeru kontaktowego na stronie wyników i wyślij SMS-a na WhatsApp.

Opcja V: Białe strony

Zaufaną odpowiedzią na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, są White Pages. Jeśli szukasz właściciela biznesowego lub profesjonalnego, możesz skorzystać z certyfikowanego źródła online. Witryna jest dostępna tylko w USA i musisz mieć członkostwo premium, aby uzyskać dostęp do danych kontaktowych.

1. Otwórz Białe strony stronie internetowej, wyszukaj nazwę w polu.

2. Wybierz stan z menu rozwijanego i kliknij przycisk Szukaj.

3. Zaznacz opcję Zgadzam się z Warunkami świadczenia usług i Polityką prywatności i kliknij przycisk Przejdź do wyników.

4. Kliknij opcję Telefon w odpowiednim wyniku i użyj jej, aby skontaktować się z nimi przez WhatsApp.

Opcja VI: PagineBianche

PagineBianche to włoska platforma, za pomocą której można uzyskać numer telefonu. Jest to dostępne jako aplikacja na większości urządzeń. Internetowa wersja platformy zapewnia podobne wrażenia. Główną zaletą jest to, że numery stacjonarne wyświetlają się również na stronie wyników, gdy szukasz odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru.

1. Otwórz Strona Bianche stronie i kliknij przycisk ACCETTA, aby zaakceptować pliki cookie.

2. Wybierz opcję Nazwa, wpisz nazwę i lokalizację w polach, a następnie kliknij ikonę wyszukiwania.

3. Przewiń w dół, kliknij opcję POKAŻ NUMER, aby wyświetlić numer i użyj go, aby skontaktować się z WhatsApp.

Uwaga: możesz również zlokalizować osobę, klikając przycisk ZOBACZ NA MAPIE.

Opcja VII: 411.com

Kolejną zweryfikowaną stroną, która jest odpowiedzią na pytanie, jak znaleźć znajomych na WhatsApp bez numeru, jest 411.com. To źródło internetowe jest podobne do platformy White Pages.

1. Otwórz 411.com stronę internetową, wpisz nazwę i miasto w polach, a następnie kliknij ikonę wyszukiwania.

2. Zaakceptuj politykę umowy w oknie Regulaminu usługi i kliknij przycisk Przejdź do wyników w oknie.

3. Kliknij opcję Telefon, a zostaniesz przekierowany na stronę źródłową.

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyjaśnionymi wcześniej, aby uzyskać numer kontaktowy i skontaktować się z nimi przez WhatsApp.

Opcja VIII: PeekYou

Wyszukiwarką, która może posłużyć jako odpowiedź na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, jest PeekYou. Możesz go używać do uzyskiwania numerów telefonów z różnych źródeł w sieci.

1. Otwórz PeekYou witrynę internetową, wpisz nazwę w polach, wybierz lokalizację z menu rozwijanego i kliknij ikonę wyszukiwania.

2. W zależności od wieku i lokalizacji kliknij odpowiedni wynik.

3. Jeśli dane profilu są publiczne, możesz znaleźć dane osoby w sekcji Rejestry publiczne.

4. Wynik zostanie przekierowany do źródła online, w którym znajdują się dane kontaktowe; użyj numeru telefonu i skontaktuj się z nimi przez WhatsApp.

Opcja IX: Numer Tracker Pro

Wyszukiwarką, która pozwala znaleźć lokalizację osoby wraz z numerem telefonu, jest Number Tracker Pro. Możesz skorzystać z tej usługi jako odpowiedzi na pytanie, jak wyszukiwać znajomych w WhatsApp bez numeru telefonu. Jest to usługa płatna i wymaga zarejestrowania się w planie. Abonament można opłacić w dwóch planach opartych na kredytach, a platforma umożliwia nieograniczone wyszukiwanie w oparciu o dostępny kredyt.

1. Otwórz Numer Tracker Pro i kliknij przycisk Zarejestruj się.

2. Wprowadź dane i kliknij przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ, aby utworzyć konto na platformie.

3. Zaloguj się za pomocą danych logowania, skorzystaj z usługi, aby znaleźć numer telefonu i skontaktuj się z nimi przez WhatsApp.

Metoda 3: Użyj aplikacji Truecaller

Najbardziej wiarygodną odpowiedzią na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, jest aplikacja Truecaller, która pozwala uzyskać podstawowe informacje o osobie. Aby skorzystać z aplikacji w celu znalezienia numeru telefonu, musisz mieć płatną subskrypcję premium. Dodatkowo osoba musi zaakceptować udostępnienie swojego numeru telefonu w bazie danych, aby jej dane były widoczne.

Aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak znaleźć znajomych na WhatsApp bez numeru, skorzystaj z aplikacji Truecaller.

1. Przesuń ekran w górę i dotknij aplikacji Truecaller.

2. Wyszukaj nazwisko osoby za pomocą paska wyszukiwania i dotknij opcji SZUKAJ W TRUECALLER.

3. Stuknij opcję POKAŻ WIĘCEJ i stuknij określony kontakt w oparciu o wyświetloną lokalizację.

4. Wybierz numer i dotknij opcji Kopiuj.

Inne sposoby na znalezienie kogoś na WhatsApp

Możesz skorzystać z porad podanych w tej sekcji, aby znaleźć numer kontaktowy i skontaktować się z nim przez WhatsApp.

Opcja I: osoba kontaktowa na WhatsApp

Po użyciu dowolnej odpowiedniej metody, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, możesz skorzystać z tych instrukcji, aby skontaktować się z tą osobą przez WhatsApp. W tej sekcji wyjaśniono metodę kontaktowania się z osobą w WhatsApp przy użyciu numeru, który znalazłeś podczas korzystania z którejkolwiek z usług.

1. Otwórz menu główne i dotknij WhatsApp.

2. Stuknij ikonę wiadomości w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę wyszukiwania, długo stuknij pasek i stuknij opcję Wklej.

4. Stuknij kontakt i wyślij wiadomość.

Opcja II: Ręczne generowanie numeru telefonu

Jako ostateczne podejście możesz spróbować znaleźć numer ręcznie, jeśli pamiętasz kilka cyfr i ich miejsca w numerze telefonu. Możesz to wykorzystać jako opcję znajdowania nowych znajomych w WhatsApp poprzez ręczne generowanie ich numerów telefonów.

1. Uruchom aplikację Google Chrome z paska wyszukiwania systemu Windows.

2. Wyszukaj kod kraju, z którym chcesz się skontaktować. Na przykład, aby skontaktować się z numerem w Indiach, kod kraju numeru telefonu to +91.

3. Znajdź liczbę cyfr w numerze telefonu za pomocą wyszukiwarki Google. Na przykład liczba cyfr numeru telefonu w Indiach to 10.

4. Wpisz cyfry numeru telefonu ręcznie i wyszukaj, czy dana osoba jest dostępna w WhatsApp.

***

Odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć kogoś na WhatsApp bez numeru, zostały omówione w artykule. Prosimy o przesyłanie cennych sugestii i zapytań w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli śledzić. Daj nam również znać, która z tych metod rozwiązała Twoje pytanie dotyczące wyszukiwania znajomych w WhatsApp bez numeru telefonu.