Udostępnij teraz w social media:

Igrzyska śmierci to zarówno seria książek, jak i seria filmów, które zasługują na przeczytanie i obejrzenie. Na szczęście udało nam się znaleźć The Hunger Games w serwisie Netflix, więc nadszedł właściwy czas, aby zacząć cieszyć się tą naprawdę wspaniałą historią.

Seria filmów Hunger Games jest oparta na trylogii powieści Suzanne Collins. Filmy były tak naprawdę cztery, a ostatnia książka została podzielona na dwie części, aby lepiej opisać całą historię.

Pierwszy film ukazał się w 2012 roku, a drugi, Catching Fire, w 2014 roku. Igrzyska śmierci: Kosogłos został wydany w 2014 i 2015 roku w dwóch częściach. W filmie występuje imponująca obsada, w tym Jennifer Lawrence jako Katniss Everdeen, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Stanley Tucci i Donald Sutherland.

Filmy odniosły ogromny sukces kasowy, przynosząc blisko 3 miliardy dolarów przy całkowitym budżecie 500 milionów dolarów. To 21. najbardziej dochodowa seria filmów wszechczasów.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czym są filmy o Igrzyskach śmierci?

Książki Hunger Games ukazały się w latach 2008-2010, a filmy kilka lat później.

Igrzyska śmierci (2012)
Igrzyska śmierci: W łapaniu ognia (2013)
Igrzyska śmierci: Kosogłos – część 1 (2014)
Igrzyska śmierci: Kosogłos – część 2 (2015)

Uwaga redaktora: NordVPN to nasz najlepszy wybór do odblokowania Netflix. Zarejestruj się, aby skorzystać z dwuletniego planu NordVPN za 3,49 USD miesięcznie, a także 3 miesiące ZA DARMO. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest zawarta we wszystkich planach, więc możesz anulować w dowolnym momencie i odzyskać pieniądze.

Czy możesz oglądać Igrzyska śmierci w serwisie Netflix?

Igrzyska śmierci można oglądać w serwisie Netflix, a filmy znaleźliśmy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub Kanadzie. Jednak zauważyliśmy również, że wszystkich ich brakowało w Australii i wielu innych krajach.

Sprawdź -   Pięć najlepszych aktualizacji komputerów PC w celu poprawy wydajności

Netflix jest dostępny w około 190 krajach, a także blokuje geograficznie każdą z tych bibliotek, więc zdecydowanie nie powinieneś oglądać żadnej treści przeznaczonej dla innego narodu. Ponieważ jednak zapłacą mniej więcej te same ceny subskrypcji, nie jest zaskoczeniem, że ludzie próbują znaleźć lepsze sposoby na oglądanie Netflix, aby móc cieszyć się o wiele większą ilością treści.

Jak mogę oglądać Igrzyska śmierci w serwisie Netflix z dowolnego miejsca?

Jedną z rzeczy, które zawsze bierzemy pod uwagę, szukając filmów i programów do obejrzenia w serwisie Netflix, jest to, gdzie są one dostępne. Okazało się, że były one częścią bibliotek Netflix w kilku krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Mimo to brakuje ich również w wielu krajach, w tym w Australii.

Dlatego, aby na przykład oglądać Igrzyska Śmierci z Australii, po prostu będziesz musiał udawać, że jesteś w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. VPN może przekierować twoje połączenie internetowe i przypisać nowy adres IP do twojego urządzenia, co sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś był w tej nowej lokalizacji.

Zalecamy korzystanie z NordVPN, które jest naprawdę świetnym narzędziem, które ma tysiące serwerów na całym świecie i kilka świetnych funkcji prywatności, dzięki tym naprawdę fajnym protokołom szyfrowania, które mają.

Oto, co musisz zrobić, aby oglądać Igrzyska śmierci w serwisie Netflix z dowolnego miejsca:

Będziesz musiał zasubskrybować NordVPN. Oferują 3 miesiące za darmo i 68% ZNIŻKI na 2-letni plan, aż do 3,49 USD miesięcznie.
Następnie potrzebujesz aplikacji na swoje urządzenie i znaleźć serwer w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii, aby móc rozpocząć transmisję strumieniową Igrzysk Śmierci.
Po nawiązaniu połączenia wystarczy załadować Netflix do przeglądarki lub ponownie uruchomić aplikację na swoim urządzeniu.
Poszukaj The Hunger Games i wybierz się na maraton.

Sprawdź -   Jak korzystać z VPN, aby Twój dostawca usług internetowych nie mógł Cię śledzić

Masz to! Oglądanie Igrzysk śmierci w serwisie Netflix jest dość łatwe, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Czy Netflix nie będzie wiedział, że używam VPN?

Zawsze istnieje szansa, że ​​Netflix będzie wiedział, że korzystasz z VPN, ale z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie zawsze jest to właściwe, zwłaszcza gdy używasz narzędzia premium, takiego jak NordVPN. Jednak nie jest to coś, co mogłoby się nigdy nie wydarzyć. Jeśli tak, wystarczy skontaktować się z zespołem obsługi klienta NordVPN, ponieważ jest on dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z przyjemnością pomogą Ci znaleźć serwer, który faktycznie współpracuje z biblioteką Netflix, do której chcesz uzyskać dostęp.

Dlaczego nie jesteś darmową siecią VPN?

Korzystanie z darmowej sieci VPN to coś, co wszyscy chcielibyśmy robić, ponieważ kto nie lubi oszczędzać pieniędzy? Jednak w przypadku sieci VPN jest to prawdopodobnie jeszcze bardziej ryzykowne niż korzystanie z innych rodzajów narzędzi online za darmo, ponieważ są one znane z wykorzystywania ich przez cyberprzestępców.

Mówiąc dokładniej, badacze bezpieczeństwa wielokrotnie odkrywali na przestrzeni lat, że cyberprzestępcy umieszczali tak zwane sieci VPN w sklepach z aplikacjami, które zawierały złośliwe oprogramowanie. Sieci VPN zaczęłyby przesyłać do nich wszystkie informacje, w tym dane uwierzytelniające do kont w mediach społecznościowych i kont e-mail, a także do profili bankowych. Kradzież tożsamości i oszustwa bankowe, a także naruszenia danych przeciwko pracodawcy, to tylko niektóre z rzeczy, które mogą się zdarzyć, jeśli Twoje urządzenie zostanie zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.

Kolejną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest fakt, że darmowe VPN również raczej nie będą współpracować z Netflix. Jak widać, bezpłatne sieci VPN są pierwszymi, które zostały umieszczone na czarnej liście przez Netflix, ponieważ są najłatwiejsze do śledzenia. Wygląda na to, że narzędzia oferowane za darmo mają do dyspozycji tylko kilka serwerów i wielu, wielu użytkowników, co ułatwia ich śledzenie i blokowanie przez Netflix – i prawie każdą inną usługę przesyłania strumieniowego, która jest blokowana geograficznie. Co więcej, nawet gdybyś zdołał ominąć blokadę w pierwszej kolejności, prawdopodobnie nie byłbyś w stanie prawidłowo przesyłać strumieniowo filmów z The Hunger Game, ponieważ prędkości Internetu są minimalne. Dzieje się tak, ponieważ jest wielu użytkowników i bardzo mało serwerów, więc ci, których mają, są przepełnieni. Kiedy wiele osób korzysta z tych samych serwerów, będziesz mieć ograniczoną przepustowość, a więc również ograniczoną prędkość Internetu.

Sprawdź -   Jak zmniejszyć animacje pulpitu na komputerze Mac za pomocą funkcji Reduce Motion

Darmowe sieci VPN, które z większym prawdopodobieństwem omijają blokadę, ale odradzamy korzystanie z nich, to sieci VPN korzystające z routingu peer-to-peer. Oznacza to, że będziesz zezwalać innym użytkownikom na dostęp do swojego komputera, tak jak do serwera z innej sieci VPN. Będzie to miało duży wpływ na wydajność Twojego urządzenia, a także może mieć wpływ na Twoją prywatność i bezpieczeństwo online. Dzieje się tak, ponieważ te narzędzia nie używają szyfrowania, a także nie przestają działać po wyłączeniu VPN i kontynuowaniu działania w tle. Oczywiście nie jest to coś, czego oczekujesz od tego rodzaju narzędzia, więc powinieneś po prostu ich unikać.

Rozumiemy, że posiadanie kolejnej subskrypcji do opłacenia co miesiąc niekoniecznie jest idealne. Mimo to jest to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojej prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, jednocześnie ciesząc się oglądaniem Netflix z dowolnego kraju.

Końcowe przemyślenia

Jennifer Lawrence jest świetną aktorką i zagrała w kilku filmach jeszcze przed Igrzyskami śmierci. Ta seria naprawdę umieściła ją na liście w Hollywood. Uwielbiamy oglądać i ponownie oglądać Igrzyska śmierci i naprawdę mamy nadzieję, że nigdy nie będziemy żyć w takim społeczeństwie. Teraz, gdy znasz już wszystkie powyższe, udaj się do Netflix i streamuj Igrzyska śmierci.