Jak otwierać i zapisywać pliki DMG w systemie Windows [+8 Tools]

Czy kiedykolwiek przesyłałeś dane z komputera z systemem macOS do systemu Windows i widziałeś unikalne formaty plików?

Jednym z formatów pochodzących z systemu macOS jest DMG. Aby wyjaśnić w najprostszy sposób, plik DMG to plik obrazu dysku używany w oprogramowaniu macOS. DMG to nowsza wersja poprzedniego formatu plików IMG, który był używany w Mac Classic.

Teraz, jeśli masz plik DMG na komputerze z systemem Windows i nie masz pewności, jak go otworzyć i zapisać, ten post jest dla Ciebie.

Spis treści:

Dlaczego chcesz otworzyć plik DMG w systemie operacyjnym Windows?

Może istnieć wiele powodów, dla których chcesz otworzyć plik DMG w systemie Windows, ale wyobrażam sobie, że typowymi powodami byłyby:

 • Właśnie przeprowadziłeś migrację danych z systemu macOS do systemu operacyjnego Windows za pomocą pliku kopii zapasowej.
 • Twój klient wysłał ci te pliki do rozpakowania.
 • Pobrałeś plik DMG z Internetu.

We wszystkich powyższych przypadkach, jeśli nie możesz otworzyć pliku, może to być dość frustrujące.

Przeczytaj także: Spakuj, rozpakuj, chroń i udostępniaj pliki na Macu za pomocą WinZip

Jak otworzyć pliki DMG w systemie operacyjnym Windows?

Może wydawać się mylące, jak wyodrębnić pliki DMG. Chociaż Twój inteligentny mózg może podpowiedzieć Ci przekonwertowanie ich na .ZIP, istnieje łatwiejszy sposób, aby uzyskać do nich dostęp.

Odpowiedzią jest użycie narzędzi ekstraktora DMG. Sprawdźmy najlepsze dostępne opcje, których możesz użyć do od razu otwarcia plików DMG.

Narzędzie firmy Reincubate, DMG Extractor, jest idealnym rozwiązaniem Twojego problemu. Natychmiast otwiera pliki DMG na komputerze z systemem Windows, rozpakowując pakiet. Wystarczy kilka kliknięć, aby otworzyć zaszyfrowane i niezaszyfrowane pliki.

Możesz wyodrębniać pliki DMG, które mają nawet ponad 4 GB. Podczas całego procesu nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej ani umiejętności na wysokim poziomie. To rozwiązanie jest bardzo łatwe w użyciu i można je bezpłatnie pobrać.

Nie wspominając o tym, że jest lekki, więc w ogóle nie obciąża komputera. Działa szybko.

Możesz pobrać i używać DMG File Extractor w kilku wersjach systemu Windows, w tym 10, 8, 7 i starszych.

Jest wysoko oceniany wśród użytkowników, ponieważ robi to, co obiecuje i robi to bardzo dobrze. W rzeczywistości ma również imponujący zestaw funkcji, takich jak:

 • Raport liczby sukcesów i niepowodzeń po ekstrakcji
 • Możliwość jednoczesnego wyodrębniania wielu plików DMG
 • Możliwość wyodrębniania tylko do odczytu i skompresowanych plików DMG
 • Różne opcje wyszukiwania w celu wydobywania danych w pakiecie
 • Rozpakuj e-maile DMG zawierające załączniki

Pomimo tak wielu zaawansowanych funkcji, DMG File Extractor pozostaje łatwym w użyciu narzędziem dla mas.

Bezproblemowo otwieraj pliki macOS na komputerze z systemem Windows za pomocą DMG File Extractor, najnowocześniejszego narzędzia, które rozwiązuje Twój problem.

Pomogło ponad 100 tysiącom osób wyodrębnić pliki DMG na komputerach z systemem Windows i uważam, że są to całkiem niezłe liczby świadczące o ich błyskotliwości.

Otwiera wszystkie typy plików DMG, w tym pliki chronione hasłem. Nie zawiera oprogramowania szpiegującego ani reklamowego, więc można na nim całkowicie polegać. W rzeczywistości firmy takie jak Microsoft, Intel i IBM ufają temu narzędziu.

Możesz wypróbować ich demo, zanim zapłacisz za płatną wersję oprogramowania.

Wystarczą trzy proste kroki, aby zacząć działać z FreeViewer DMG File Extractor. To lekkie oprogramowanie, które dobrze sobie radzi, nawet w wersji darmowej. Możesz wypróbować darmową, zanim zdecydujesz się na wersję płatną, co moim zdaniem jest dość hojne ze strony twórców.

Oto niektóre z wielu funkcji tego narzędzia:

 • Wyodrębnij wiele plików jednocześnie
 • Konwertuj ukryte pliki obrazów na format do odczytu i zapisu
 • Wyszukuj skutecznie w pakiecie za pomocą filtrów
 • Błyskawicznie zapisuj wybrane dane na urządzeniu z systemem Windows

FreeViewer DMG File Extractor może być używany we wszystkich wersjach systemu Windows.

7-Zip

Myślę, że tego narzędzia nie trzeba przedstawiać, ponieważ wszyscy używaliśmy 7-Zip do różnych celów. Jest to darmowe rozwiązanie, które jest w przestrzeni „wydobywania” od wielu lat i jeszcze nie zawodzi.

Ma wysoki współczynnik kompresji i współpracuje ze wszystkimi wersjami systemu Windows. Fakt, że jest to oprogramowanie typu open source, zapewnia pełną swobodę w zakresie tego, co możesz z nim zrobić.

Oprócz ogromnej liczby obsługiwanych formatów plików, możesz łatwo wyodrębnić pliki DMG i przeglądać je lub zapisywać na komputerze z systemem Windows w mgnieniu oka.

Zipware

Proste, szybkie i bezpłatne to słowa, które najlepiej opisują Zipware, bezpłatne narzędzie do archiwizacji dla systemu Windows. Obsługuje wszystkie główne formaty, w tym nowy format RAR5 i oczywiście plik DMG, którego szukamy.

Został zaprojektowany tak, aby był prosty, ale potężny, ponieważ radzi sobie zarówno z małą, jak i dużą kompresją bez przerywania potu. Jest bardzo wszechstronny i możesz zrobić z nim prawie wszystko, nie martwiąc się o przekroczenie jego potencjału.

Obsługa przeciągania i upuszczania, wyodrębnianie plików chronionych hasłem i skanowanie w poszukiwaniu wirusów to tylko niektóre z wielu funkcji Zipware.

Rozpiąć

Jak sama nazwa wskazuje, Unzipper może wyodrębnić dowolny rodzaj pliku. Rozpakowywanie plików DMG to tylko jedna z wielu możliwości tego lekkiego rozwiązania. Jest wyposażony w prosty interfejs użytkownika, który jest łatwy do zrozumienia.

Możesz także ustawić automatyczne ekstrakcje, w sensie dwukrotnego kliknięcia skompresowanego pliku; automatycznie go dla ciebie wyodrębni.

To bardzo imponujące narzędzie, ale szokujące jest to, że można go używać całkowicie bez żadnych kosztów.

TransMac

TransMac firmy Acute Systems to rozwiązanie premium do wyodrębniania i zapisywania plików DMG na komputerze z systemem Windows. Oprócz ich wyodrębniania możesz tworzyć, kompresować, rozszerzać, a nawet dzielić pliki DMG.

Narzędzie ma bardzo prosty układ, który eliminuje wszelkie zamieszanie, w przeciwieństwie do wielu wymyślnych programów. Tylko ze względu na to, jak skuteczny jest TransMac, ma ocenę 5/5 od ZDNet, Tucows i Softpedia.

Ostatnie słowa

Niezależnie od tego, dlaczego chcesz wyodrębnić pliki DMG na komputerze z systemem Windows, powyższe narzędzia pozwolą ci to zrobić najbardziej płynnie. Większość z nich umożliwia na początek korzystanie z narzędzia za darmo.

Następnie dowiedz się, jak otworzyć plik EPS w systemie Windows i Mac.

x