Jak pobierać filmy opublikowane na Reddit

Wpisy Reddit mogą być tekstowe, łącza, zdjęcia i oczywiście filmy. Większość filmów udostępnianych w Reddit jest udostępniana z innej usługi, np. YouTube, Streamable, LiveLeak lub coś podobnego. Jednak w niektórych przypadkach filmy są przesyłane bezpośrednio do Reddit. Utrudnia to dzielenie się nimi bez linku do oryginalnego postu, który jest łatwo dostępny, ale może nie być ulubionym sposobem udostępniania. W takim przypadku możesz pobierać filmy opublikowane na Reddit i udostępniać je, o ile nie plagiatujesz niczego i nie przyznajesz należnego uznania. Oto jak.

Pobierz filmy z Reddit

Podobnie jak istnieją aplikacje internetowe, które pozwalają pobierać filmy z Twittera, istnieją również aplikacje, które robią to samo dla Reddit. Możesz wybrać, ale zalecamy Reddit Video Downloader. Aplikacja internetowa jest bezpłatna, ale jeśli chcesz mieć aplikacje komputerowe, musisz coś przekazać. Możesz pobrać zarówno aplikacje Windows, jak i Mac za 10 USD.

Odwiedź Reddit Video Downloader i wklej link do posta Reddit, z którego chcesz pobrać film. Kliknij pomarańczowy przycisk strzałki, a wideo załaduje się do aplikacji internetowej.

Możesz odtworzyć wideo, jeśli chcesz, lub kliknij przycisk Pobierz. Spowoduje to otwarcie wideo w nowej karcie. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Zapisz jako w menu kontekstowym. Wideo zostanie zapisane w formacie MP4.

Jest to aplikacja internetowa i technicznie rzecz biorąc, powinna również działać na urządzeniu mobilnym, ale w systemie iOS nie wydaje się, aby można było zapisać opcję jako opcję w Safari lub Chrome. Jeśli chcesz pobrać film opublikowany w serwisie Reddit na swój telefon komórkowy, skorzystaj z tej aplikacji, ale gdy przejdziesz do przycisku Pobierz, zobaczysz również przycisk „Kopiuj adres URL filmu”. Kliknij, aby skopiować adres URL filmu, a następnie otwórz odtwarzacz VLC na telefonie.

Przejdź na kartę Sieć i wybierz opcję „Pobieranie”. Wklej adres URL i dotknij Pobierz. Plik zostanie pobrany i możesz użyć menedżera plików w telefonie, aby uzyskać do niego dostęp. W Androidzie możesz przejść do opcji Pamięć w aplikacji Ustawienia, aby eksplorować pliki na urządzeniu. W systemie iOS otwórz aplikację Pliki i przejdź do folderu VLC.

Film będzie dostępny i możesz go otworzyć / odtworzyć w dowolnej aplikacji. Nadal będzie w formacie MP4, który odtwarzacze multimedialne zazwyczaj obsługują. Możesz także zagrać w odtwarzacz VLC, jeśli chcesz.