Jak pobierać filmy z YouTube'a na Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

YouTube nie podoba się, gdy pobierasz filmy z platformy, ale czasami jest to jedyny sposób na obejrzenie filmu offline. YouTube aktywnie blokuje aplikacje, które mogą pobierać z niego filmy, dlatego często najlepiej jest korzystać z rozwiązania komputerowego. Oto jak możesz pobierać filmy z YouTube'a na Windows 10.

Będziemy korzystać z bezpłatnej aplikacji o nazwie Youtube Multi Downloader. Aplikacja może pobierać wideo zarówno w formacie MP4 (format wideo), jak i MP3 (format audio). Formaty MP4 i MP3 są wspólne, więc otrzymany plik można łatwo odtworzyć w systemie Windows 10, macOS, Linux, iOS i Android. Na wszystkich pięciu platformach standardowe odtwarzacze multimedialne wykonają tę operację, gdy chcesz odtworzyć plik MP4 lub MP3.

  Jak transkodować pliki wideo w VLC w systemie Linux

Pobierz filmy z YouTube

Pobieranie Youtube Multi Downloader, zainstaluj i uruchom aplikację. Aplikacja może pobierać wiele filmów z YouTube jednocześnie. Wszystko czego potrzebujesz to link do filmu. W przypadku wielu filmów wprowadź jeden link w wierszu w polu adresu URL.

Aby wybrać, czy film ma być pobrany jako plik wideo czy plik audio, otwórz menu rozwijane „Zapisz jako”. W przypadku plików audio możesz wybrać format MP3 lub AAC i wybrać jakość pliku audio. W przypadku plików wideo można wybrać tylko format MP4 i wybrać rozdzielczość. Aplikacja wykorzystuje FFMPEG do kodowania filmów, dzięki czemu jakość jest doskonała.

  Jak zaszyfrować partycje dysku twardego w systemie Linux

Wybierz miejsce, w którym pobrany plik zostanie zapisany, i kliknij Rozpocznij pobieranie. Pobieranie może zająć trochę czasu, w zależności od długości filmu i jakości, w jakiej go pobierasz.

Pobrany plik nie będzie zawierał napisów, chyba że zostaną zapisane na stałe w filmie. Podobnie adnotacje w filmie i wszystkie łącza do niego nie zostaną pobrane.

Słowo o plagiatach

YouTube nie chce, aby użytkownicy pobierali jego zawartość w celu zwalczania plagiatu. Jeśli chcesz obejrzeć wideo z YouTube offline i pobranie go jest Twoją jedyną opcją, upewnij się, że nie używasz go do niczego nielegalnego lub nieetycznego. Ponowne ładowanie tego samego filmu w obecnej postaci lub z niewielkimi zmianami w celu usunięcia znaków wodnych itp. Jest plagiatem. Jeśli treść nie jest twoja, nie udawaj, że jest. Najlepszym przypadkiem jest usunięcie filmu, najgorszym jest to, że oryginalny przesyłający może ponieść karę, ponieważ algorytm YouTube nie jest najmądrzejszy w przypadku roszczeń dotyczących praw autorskich.

x