Jak pobierać i wysyłać nowe naklejki na WhatsApp

Każdy użytkownik WhatsApp, który wysyła naklejki, często wie, że nigdy nie ma dość. Wysyłanie w kółko tych samych naklejek z memami może szybko się znudzić, dlatego warto od czasu do czasu odświeżyć swoją kolekcję.

Możesz dodawać nowe naklejki pojedynczo, odkrywając je na poszczególnych czatach, ale zwykle zaśmieca to obrazy i utrudnia znalezienie tej, którą chcesz. Najlepszym sposobem na zdobycie nowych, fajnych naklejek jest pobranie całych pakietów naklejek i dodanie ich do swojej kolekcji.

Jak dodać nowe naklejki na WhatsApp

WhatsApp ma wbudowaną funkcję, która pozwala wybierać z listy oficjalnych pakietów naklejek i dodawać je do swojej kolekcji. Możesz przeglądać tę listę w poszukiwaniu naklejek, które chcesz pobrać.

Aby pobrać pakiet naklejek na WhatsApp, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz czat grupowy lub osobisty
 • Przejdź do sekcji Naklejki, wybierając emoji po lewej stronie paska tekstowego, a następnie kliknij ikonę naklejki.
 • Stuknij ikonę Plus/Dodaj wyświetloną po prawej stronie
 • Powinno otworzyć się zakładka Wszystkie naklejki.
 • Przewiń, aby znaleźć pakiet naklejek, który uznasz za interesujący, i naciśnij znajdującą się obok niego ikonę pobierania. Naklejki z ikoną odtwarzania obok nich są animowane. Możesz także otworzyć pakiet, aby wyświetlić podgląd naklejek przed pobraniem.
 • Możesz udostępnić pobrane naklejki kontaktom WhatsApp, przechodząc do karty Moje naklejki, obok sekcji Wszystkie naklejki. Na tej karcie możesz także usuwać i zmieniać kolejność pakietów naklejek. Aby udostępnić, kliknij pakiet naklejek, dotknij ikony Udostępnij u góry i wybierz grupę lub osobę, do której chcesz go wysłać.

  Możesz także generować własne naklejki AI na WhatsApp.

  Czy w WhatsApp można używać aplikacji z naklejkami innych firm?

  Jeśli nie jesteś fanem naklejek dostępnych w aplikacji, możesz skorzystać z aplikacji z naklejkami, takiej jak Stickify lub Stickify, aby odkryć nowe pakiety naklejek i dodać je do WhatsApp.

  Jest to dość prosty proces, jeśli używasz aplikacji z naklejkami zgodnej z wytycznymi WhatsApp.

  Te aplikacje nie wymagają żadnych specjalnych uprawnień, aby dodawać naklejki do WhatsApp. Dlatego pamiętaj, aby trzymać się z daleka od aplikacji, które żądają podejrzanego dostępu do Twoich plików i multimediów, chyba że służą do tworzenia własnych naklejek.

  Należy pamiętać, że korzystanie z aplikacji innych firm może wiązać się z ryzykiem bezpieczeństwa, dlatego najlepiej trzymać się oficjalnych sposobów pobierania pakietów naklejek.

  Pobieranie nowych naklejek jest łatwe

  Podsumowując, dodawanie i wysyłanie naklejek w WhatsApp to świetny sposób na urozmaicenie rozmów. Dzięki tym wszystkim fajnym pakietom naklejek możesz uwolnić swoją kreatywność i pobawić się swoimi wiadomościami. Zatem śmiało, zanurz się w świat naklejek WhatsApp i spraw, aby Twoje rozmowy były jeszcze przyjemniejsze.